UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Bagażnik

O:Bagażnik 14 lata 6 miesiąc ago #1

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Info odnośnie bagażnika niemieckiej firmy Fehling - mocowanie przy siedzeniu i na bananach z tyłu. ALE rozstaw ramion jest dopasowany do wąskich bananów (tuleje dystansowe w komplecie). W przypadku bananów szerokich z oparciem konieczna operacja "rozginanie".

Rurka przechodząca w płaskownik mocowany na bananie nie wygląda zbyt estetycznie. Ale jeżeli osłania ją stelaż sakwy, to wszystko gra.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #2

  • vpower
  • vpower Avatar
perkusista napisał:
A może Ty byś chciał sprzedac ten bagażnik? ;)
Muszę do 12ego coś już miec i dlatego pytam, bo inaczej jestem zmuszony coś kombinowac...
No niestety raczej nie - nie po to przekopalem pol netu i wybulilem fortune za kawalek blaszyska by sprzedawac.:)
Powiem, ze jest on drogi ale wg mnie najlepszy z tego co do tej pory widzialem do RS. Czy warto tyle kasy dac - nie wiem - po prostu nie bylo zbytnio innej opcji.:)
Powiem inaczej - gdybym zawsze jezdzil solo to moj moto wygladalby inaczej ale niestety tak nie jest stad potrzeba posiadania bagaznika.:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #3

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
A może Ty byś chciał sprzedac ten bagażnik? ;)
Muszę do 12ego coś już miec i dlatego pytam, bo inaczej jestem zmuszony coś kombinowac...
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #4

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
To daj znac koło piątku czy będziesz w PL i jak z czasem, ewentualnie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdro!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #5

  • vpower
  • vpower Avatar
Witaj,
zgadza sie - mieszkam pomiedzy Lublincem a Olesnem (a w zasadzie mieszkalem):) Co do wycieczki to nie problem ale ten weekend spedzam w niemczech i nie wracam do pl wiec nastepny moze. Zreszta z tego co sprawdzalem to maja zaby z nieba leciec wiec nie mam zbytnio motywacji by jechac na weekend.:) Tak wiec chetnie ale nie ten weekend.:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #6

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
vpower napisał:
Strona to zadna tajemnica:
www.cruisercustomizing.com
Mozesz samemu sprobowac kupic a jesli chcialbys abym to ja Ci to kupil to ja to sprowadzam do niemiec wiec cla a w zasadzie podatku sie nie obejdzie.

Vpower, a Ty jesteś chyba gdzieś z okolic Lublinca na śląsku? Bo to nie jest tak znowu daleko ode mnie, to może wyskoczyłbym koło weekendu na wycieczkę na Wildku- pod warunkiem,że ten cholerny deszcz przestanie lac- i obejrzał ten bagażnik...?
Jak Ty jesteś z czasem i chęciami pokazania tego cuda...? :)
Załączniki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #7

  • vpower
  • vpower Avatar
Strona to zadna tajemnica:
www.cruisercustomizing.com
Mozesz samemu sprobowac kupic a jesli chcialbys abym to ja Ci to kupil to ja to sprowadzam do niemiec wiec cla a w zasadzie podatku sie nie obejdzie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #8

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Może to byłoby OK... Trzeba liczyc 3-4 tygodnie... Ewentualnie jesteś w stanie to ściągnąc? Czy podasz strone i bede zobowiązany postawic drinka? :)
Załączniki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #9

  • vpower
  • vpower Avatar
To jest dobre pytanie ale akurat tam gdzie kupowalem sie nie spiesza aczkolwiek moze sie pozmienialo. Wysylka niby w 4 dni ale transport to lekko 2 tygodnie.
Sprawdzilem cene. Pi razy drzwi to w sumie troche ponad 200 usd (bagaznik, transport i clo) czyli raczej w 700 stowach na gotowo daloby sie zamknac.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #10

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Ile trzeba by czekac...?
Załączniki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #11

  • vpower
  • vpower Avatar
Ja go kupilem w usa nie ruszajac sie sprzed kompa.:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #12

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
vpower napisał:
Bedac szczerym to nie mialem okazji sprawdzac jeszcze bo niedawno zalozylem i wielkich ciezarow nie wozilem ale jest na pewno masywny. Kupilem go w usa i wywalilem tyle kasy bo wlasnie wydaje sie i zapewne jest kupe mocniejszy niz te yamahowskie, mocowany do oryginalnego oparcia, nie opiera sie o blotnik oraz ma super wyglad.

Napewno zdecydowanie ładniejszy jak ten "druciak" YAMAHY, i pewnie mocniejszy, przynajmniej tak wygląda...
Może i warto, ale nie bardzo mi po drodze do USA... :)
Załączniki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #13

  • vpower
  • vpower Avatar
Bedac szczerym to nie mialem okazji sprawdzac jeszcze bo niedawno zalozylem i wielkich ciezarow nie wozilem ale jest na pewno masywny. Kupilem go w usa i wywalilem tyle kasy bo wlasnie wydaje sie i zapewne jest kupe mocniejszy niz te yamahowskie, mocowany do oryginalnego oparcia, nie opiera sie o blotnik oraz ma super wyglad.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #14

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
A jak z udźwigiem tego bagażnika...?
Bo adekwatnie do ceny to chyba powinien wytrzymac z 50kg... he he :)
Załączniki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #15

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
No ładne...:)
Załączniki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #16

  • vpower
  • vpower Avatar
perkusista napisał:
vpower napisał:
Oba maja wytrzymalosc niby do 5kg. Na ten drugi mozna wiecej powiesic nie narazajac blotnika. Czy warto dac taka kase za pare drutow pospawanych do kupy - nie wiem.
Yamaha ma pare ladnych dodatkow ale z tym sie nie postarala.

Też uważam,że nie jest to tanie... Ale gdybym jeszcze był pewny,że np. wytrzyma te 10kg i będzie OK, to luzik, ale jeśli ma się giąc na pierwszym wyjeździe, to kasa wywalona w błoto.
Ale nic nie mogę znaleźc, żeby było zrobione pod orginalne oparcie...
Bo zle szukasz.:)
Ile chcesz wydac? Jak jestes gotowy zaplacic pomiedzy 700 a 800 pln to Ci cos zaproponuje ale jak widac nie jest to tanie. Looknij na moje galerie i powiedz czy Ci sie podoba.
www.bikepics.com/members/vpower30/
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #17

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
vpower napisał:
Oba maja wytrzymalosc niby do 5kg. Na ten drugi mozna wiecej powiesic nie narazajac blotnika. Czy warto dac taka kase za pare drutow pospawanych do kupy - nie wiem.
Yamaha ma pare ladnych dodatkow ale z tym sie nie postarala.

Też uważam,że nie jest to tanie... Ale gdybym jeszcze był pewny,że np. wytrzyma te 10kg i będzie OK, to luzik, ale jeśli ma się giąc na pierwszym wyjeździe, to kasa wywalona w błoto.
Ale nic nie mogę znaleźc, żeby było zrobione pod orginalne oparcie...
Załączniki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #18

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Ja tam mam kufer na tyl, ale nie strasznie duzy i woz tam raczej lekkie rzeczy z ubrania, troche kluczy i to wszystko.
Nie jest tego wiecej niz 7-10 kilo :)
Załączniki:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #19

  • Miran
  • Miran Avatar
Ten pierwszy to akurat na moim sprzęcie jest (dosłownie) i tak się w takim razie zastanawiam czy jest sens kupować kufer na tył bo można co najwyżej wozić go pustego no chyba że dla ogólnego wystroju.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bagażnik 14 lata 10 miesiąc ago #20

  • vpower
  • vpower Avatar
Oba maja wytrzymalosc niby do 5kg. Na ten drugi mozna wiecej powiesic nie narazajac blotnika. Czy warto dac taka kase za pare drutow pospawanych do kupy - nie wiem.
Yamaha ma pare ladnych dodatkow ale z tym sie nie postarala.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.059 s.
Zasilane przez Forum Kunena