UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: moja Stara

Re: Odp: moja Stara 12 lata 3 miesiąc ago #21

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
na poczatku lat 80 jak zaczynalem przygode z motocyklami to byly tylko MZ-ki,CZ-ki,Shl-ki itd,i nie bylo nic,zero dodatkow,jak jechalem dookola Polski to nawet paliwo na kartki bylo a zdobycie Mixolu graniczylo z cudem,spawalismy ze stalowych rurek bagaznik i montowalem do CZ-ty i cala reszte,spiwory,namiot,i h...muje dzikie weze,pozniej byly sakwy skorzane,role na kolejnych motorkach,teraz przyszla pora na takie "dziwactwa",pewnie ze moglbym kupic Royala ale za ciezki,nie jezdze codziennie z Toronto do Kaliforni,Harley?z calym szacunkiem bo mi sie podobaja ale to zlom,ktory jest przereklamowany,nader czesto sie psujacy a ceny czegokolwiek wolaja o pomste do nieba,jeden lubi rybki inny...,Goldwing tez bedzie ale juz nastawiam sie na trajka,cos nowego,a Road Stara uwazam za najlepszy motocykl jakim kiedykolwiek jezdzilem,mnie sie podoba,taka wlasnie wersja 4 pancernych czyli czolgowa czyli: a kto mi zabroni z pastowanym kabanem po lesie spacerowac:)
dzieki za opinie :piw:
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc ago przez dareckistar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja Stara 12 lata 3 miesiąc ago #22

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
piter 1600 napisał:
Jak ktoś chce mieć taką Yamahę to kupuje Venture.Po co więc przerabiać Road Stara?

Bo ktos kupił Radka i nagle chcial cos zakombinowac ?
Gusta sie zmieniaja :zab:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja Stara 12 lata 3 miesiąc ago #23

  • sosnos
  • sosnos Avatar
Witam, bardzo ładne wydechy. Są super. Gratuluje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja Stara 12 lata 3 miesiąc ago #24

  • marek
  • marek Avatar
piękne wydechy :hej:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja Stara 12 lata 3 miesiąc ago #25

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Jak ktoś chce mieć taką Yamahę to kupuje Venture,jeśli HD to Elektrę,jeśli Hondę to Goldwing.Po co więc przerabiać Road Stara?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja Stara 12 lata 3 miesiąc ago #26

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Na pierwszy rzut oka wyglada jak ..... Royal Star.
Dla mnie za bogato towaru.
Fajna rzecz to wydechy na dwie strony i podnozki kierowcy ustawione pod katem :piw:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja Stara 12 lata 3 miesiąc ago #27

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
dla mnie wizualnie robi się za ciężki, trochę za dużo wszystkiego, wolę jedna bardziej linię oryginału
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja Stara 12 lata 3 miesiąc ago #28

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Mi najbardziej podoba się bat wing. Miałem kiedyś okazję kupić za jedyne 700,00 zł. i dałem dupy. Do dzisiaj żałuję.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja Stara 12 lata 3 miesiąc ago #29

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Też chylę czoła jeśli chodzi o ilość pracy którą trza było włożyć. Trochę Road King, trochę Goldwing co oczywiście jest kwestią gustu (non est disputandum).
Trudno tam u Was w hameryce opędzić się od tych dodatków pewnie?,A że kochasz swoje moto, to jak widać, prezentujesz mu więcej i więcej zdobywając indywitualny wygląd. Najważniejsze, że można wsiąść i pojechać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja Stara 12 lata 3 miesiąc ago #30

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Wersja czołg - :zab:
Lubię jak moto ma biżuterię ale taka wersja mnie nie kręci. :sor:
Jednak wielki szacun za dążenie do swoich ideałów :piw:

Pozdrawiam
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

moja Stara 12 lata 3 miesiąc ago #31

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar





















powyzej pare zdjec mojej "star-ej",nie jest to plener raczej wersja robocza,kilka rzeczy jeszcze bedzie dodanych,robota jeszcze nie skonczona,czy ktos ma moze pare tysiakow pozyczyc bo cholera ciagle malo:)
zd.1-podobaja mi sie kolce, spinwurkz.com wiec pare akcentow z nimi,otwor na osi w kole zaslepilem tez kolcami i przynajmniej dziury nie widac,owiewka z firmy www.premeux.com/
zd.2-z tylu widac zamocowany kufer tez z tej samej firmy co owiewka przednia,koncowki rur wydechowych fish tail z firmy www.freedomperform.com i obnizone o kilka centymow saddlebagi,brakieciki nabylem jak sie okazalo od rodaka ktory je wykonuje i sprzedaje a mieszka niedaleko za granica w Michigan,ma na imie Gienek,mowi po Polsku, www.genobrkts.blogspot.com jest tylko male ale z tymi brakiecikami ale jesli ktos bedzie zainteresowany to podpowiem co zrobic,na jego stronie polecam wejsc na My Links,wiele ciekawych linkow do motocyklowych company,
zd.3-widac rury i niewielki przeswit po obnizeniu bocznych kufrow,jak rowniez widac lekka niestety zmiane koloru rury,tj.wina tego ze do laczenia rura jest tzw.double wall,a reszta juz nie,moja jest true dual shark tail drag style,gdybym mial teraz wybierac to wybral bym koncowke troche grubsza,true dual freedom signitures,ale mam specjalna paste ktora ponoc niweluje ten problem,zobaczymy,widac rowniez podesty-floorboards przesuniete duzo do przodu,z niskim i przesunietym do przodu siedzeniem Mustanga sprawiaja sie b.dobrze,
zd.4-po prawej i lewej stronie zamocowalem do floorboatsow wygodne dla mnie podnozki-heelrest firmy www.cw-intl.com jest to dla mnie bardzo wygodne i komfortowe rozwiazanie,lepsze niz mocowanie do engine guards,nie musze unosic do gory i wyciagac nog,jest tam taka mala zakladka na piety,zeby bucik mial oparcie,naprawde polecam,radia nie ma choc jest miejsce,schowek aktualnie sluzy na Malborasy i zapalniczke,no i widac kawalek mnie:)
zd.5-widac dokladniej zmiane kolorku na rurce i obnizone kufry jak rowniez uchwyty dla naszego plecaczka co by nam nie spadl jak bedziemy sie kladli bardzo nisko na zakretach,
zd.6-i druga strona medalu,pojemniczek na piciu to dla mojej piekniejszej polowki,ciagle by tylko pila i pila,widac rowniez brakety mocowania touring bag,mozna je przesunac kilka centow do przodu lub tylu,w zaleznosci jakiego rozmiaru wieziemy akurat plecaczek:)
zd.7-widac kolanko,przejscie rurki wydechowej na druga strone,jest to tzw.double wall i rzeczywiscie chroni przed duzym goracem wychodzacym z silnika choc w b.gorace dni troszke jest cieplo i to tylko na postoju jak silnik pracuje,ale idzie wytrzymac,trzeba tylko pamietac zeby za bardzo kolanek nie sciskac,w trakcie jazdy luzik,
zd.8-na tym zdjeciu przesuniete podesty jak rowniez engine guard ale od Harley'a Road King,bo zachcialo mi sie miec w moim Starze lowersy takie od Harley'a i w garazu czekaja nowe niepomalowane czyli plastikowe oslony na nogi,
zd.9-i na koniec pozwolilem sobie zrobic zdjecie raczek,grips,polecam je bo sa bardzo wygodne,grubsze niz orginalne,teraz wiem ze robia je z roznymi koncowkami i na dodatek jest mozliwosc kupienia podgrzewanych, www.avongrips.com/shop
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc ago przez dareckistar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.060 s.
Zasilane przez Forum Kunena