UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Branding Iron

Odp: Branding Iron 11 lata 5 miesiąc ago #21

  • Sebastiantdi
  • Sebastiantdi Avatar
Ładna od przodu wyglada jak torpeda super. :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Branding Iron duna 11 lata 5 miesiąc ago #22

  • Cornmencita
  • Cornmencita Avatar
KOlejny maly kroczek rakietka do misy na dziobie kosza wypolerowana.Jest pare rysek,pare wgniotek ale tak ma byc.




Ostatnio zmieniany: 11 lata 5 miesiąc ago przez Cornmencita.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Branding Iron 11 lata 5 miesiąc ago #23

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
Panowie,jesli ktokolwiek bedzie sie wybieral w tem moje rejony jest bardziej niz mile widziany,czym chata bogata byleby nie na miesiace bo mam mloda zone i zazdrosny bede,hehe,
w marcu mam plan(jesli wypali bo to roznie bywa) z jeszcze kilkoma kolesiami wybrac sie na daytona na floryde,oczywiscie bajki na lawete,wiec jesli ktos do tego czasu sie namysli to jak wyzej czym chata itd.
co do biurokracji to i tutaj sie zdazaja ale raczej jest nikt(biurokraci) nie ingeruje w jakies bzdurne zakazy,bo to mozna latwo obalic w sadzie,a ze tutaj dziala prawo brytyjskie czyli precedens,wiec mozna sie na nie powolywac nawet gdy sutuacja miala miejsce przed stu laty,he,he ze kazdy moze o byle gowno pozwac byle kogo wiec interes sie kreci,
w chicago i okolicach zezwolili motocyklistom w "bezpieczny" sposob przejezdzac na czerwonym swietle,nasi juz podchwycili i pnoc juz jst sprawa w jakiejs legistraturze czy jak to zwal,ot taki przykladzik,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 5 miesiąc ago #24

  • Sebastiantdi
  • Sebastiantdi Avatar
Naprawde fajny i oryginalny projekt. Pogratulować :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 5 miesiąc ago #25

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... to fakt Majkel za PRL było lepiej, teraz chodzi tylko o kasę ... wszystko inne poszło sie jebać ... ale zeszlismy z tematu ...:taj:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Odp: Branding Iron 11 lata 5 miesiąc ago #26

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
dareckistar napisał:
dla mnie to jest chore,te pier....ne biurokratyczne wymyslwaki

Wiec siedz tam gdzie siedzisz i ewentualnie szykuj sie na przyjazd w odwiedziny ekipy z Polski.
Ja wrocilem tez z UK bo myslalem ze po 8 latach cos sie zmienilo i jest lepiej, ale ... kurwa jest coraz gorzej !!!!
Za PRLu juz bylo lepiej bo sie wiedzialo o co kaman a teraz to nic sie nie wie :oj:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 5 miesiąc ago #27

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
dareckistar żyjesz w innym wymiarze ... w PRL, RP czy jak Nasz kraj zwac nigdy nikt niczego nie ułatwiał obywatelowi, te sk...syny przy korycie zawsze myśleli jak Cię w.. i jak Ci utrudnić ... normalne funkcjonowanie ... A M E N
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Branding Iron 11 lata 5 miesiąc ago #28

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
dzieki majkel,ale dla mnie to jest chore,te pier....ne biurokratyczne wymyslwaki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 5 miesiąc ago #29

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Wjechanie do kraju a rejestracja pojazdu to zupelnie co innego.
Jak wjezdzasz to jestes tylko przejazdem i masz dokumenty na dany pojazd ( ubezpieczenie, przedlad, dowod )
Jak rejestrujesz w Polsce to musisz przejsc schody biurokratyczne :zly:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Branding Iron 11 lata 5 miesiąc ago #30

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
z tego co Raf napisal toz to szok z ta rejestracyjna biurokracja w pl-u
a gdyby jakis zagraniczniak z poza juni ewropejskiej chcial wjechac do kraju to tez musialby miec jakies takie bzdurne zezwolenia rejestracyjne???
Ostatnio zmieniany: 11 lata 5 miesiąc ago przez dareckistar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 5 miesiąc ago #31

  • SZO
  • SZO Avatar
Żeglarzy 14 to my prawie sasiadami jesteśmy :piw:
Rzeczywiście w dowodzie rejestracyjnym od Mki mialem adnotacje 2+1, oraz napisaane motocykl z wozkiem bocznym (oficjalnie chyba nie ma czegoś takiego jak kosz boczny)
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 5 miesiąc ago #32

  • Cornmencita
  • Cornmencita Avatar
Siema wszystkim!
Motong szczęśliwie zarejestrowany.Ponoć kożystniej by było go zarejestrowac z liczbą siedzeń :2+1.
Ale co tam.Nie mam zamiaru go odczepiać od wozu.


Pozdrawiam!
Rafal
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 7 miesiąc ago #33

  • mario
  • mario Avatar
Rafciu, podeślij fotkę uchwytu mocowania tablicy z boku:roza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 7 miesiąc ago #34

  • Cornmencita
  • Cornmencita Avatar
A faktycznie,zapomnialem napisac o ubezpieczeniu.A tu juz sprawa prosta.Nie ma zadnej roznicy w ubezpieczeniu bez wzgledu na to czy motocykl posiada kosz czy nie.Policji nie nalezy sie obawiac jadac motocyklem z koszem.Pozdro.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 7 miesiąc ago przez Cornmencita.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 7 miesiąc ago #35

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Ot cała Polska ! Coś przeczuwałem że to nie może być tylko "przykręcić wózek i jazda" . Czytając powyższy tekst od razu odechciewa się kombinacji z koszem . Diagnosta i ewentualna kontrola Policji to pewnie pikuś przy (odpukać!) jakiejś kolizji . Prawnicy ubezpieczyciela wpierdzielą posiadacza takiego nie do końca zdeklarowanego pojazdu z kopytami ! Dalej więc rodzinka musi losować kto jedzie , a kto zostaje w chacie ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 7 miesiąc ago #36

  • Cornmencita
  • Cornmencita Avatar
Jesli chodzi o koszta.Fakt jest taki ze metalmorfoza jest droga.Z pewnoscia mozna bez problemowo wyszukac kogos kto nam "doczepi" kosz do motocykla nawet piec razy taniej.Z lepszym lub gorszym skutkiem.Jest jeszcze kwestia zarejestrowania o czym piszę ponizej.

Jesli chodzi o strone prawna.Motocykl z koszem bocznym nie jest motocyklem solo z "doczepionym" koszem.ZOstaje zarejestrowany jako Motocykl z wozkiem bocznym(jak calosc-zaprzeg) i juz nie wolno tak po prostu sobie odczepic kosza i jezdzic "solówką".Poniewaz "zaprzeg" jest zarejestrowany na okreslona liczbe osób i posiada inną DMC niz motocykl wyjsciowy.Tzn mozna by teoretycznie sie przejechac "kolo komina" ale dalsze jazdy?

Jesli chodzi o rejestracje motocykla do ktorego zostal zamontowany kosz boczny.Przepisy dopuszczaja rejestracje takiego motocykla gdy operacja zamontowania kosza bocznego zostala przeprowadzona w zakladzie produkcyjnym badz warsztacie posiadajacym zarejestrowana dzialalnosc gospodarcza z wyszczegulnieniem produkcji koszy bocznych i ich montarzu do motocykli.
Jest to dosc wygodna furtka w przepisach,gdyz inny przepis okresla ,iz rejestracji mozna dokonac gdy producent motocykla przewiduje montarz kosza bocznego w danym moto i na motocykl z koszem bocznym jako zaprzeg w Polsce uzyskal homologacje( na przyklad Ural).Jest to oczywiscie martwy przepis na ktory powoluja sie tylko diagnosci-kretyni.
Nie wątpie ze mozna sie spotkac z sytuacja gdy jakis diagnosta jest w stanie zarejestrowac cos czego nie widzial na oczy bez zbednych pytan.
Istnieje cala masa niezgodnosci wsród diagnostów co do tego, co ma byc napisane w dowodzie rejestracyjnym.Zdarza sie wiec liczba osi: dwie lub trzy; zdarza sie liczba osob : jeden plus dwa lub trzy; zdarza sie wpis w adnotacjach: motocykl przystosowany do montarzu przyczepy bocznej- co jest bzdura i ma tyle samo sensu co np zapis w dowodzie rej auta ,ze zostal on przystosowany jak ciezarowy.TAk sie oczywiscie nie robi tylko w rubryce kategoria pojazdu wpisuje-samochod ciezarowy.I np fakt zdemontowania kratki w "ciezarówce" nie spowoduje ze stanie sie ona samochodem osobowym nagle.Analogicznie z "zaprzegiem" posiada on po prostu inna podkategorie charakteryzujaca sie innymi paramertami niz oryginalny pojazd- motocykl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 7 miesiąc ago #37

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Rewelacja ... zachorowałem na maxa ...:br: :br: :br:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 7 miesiąc ago #38

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Kuźwa.... podoba mi się :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 7 miesiąc ago #39

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Pozazdroscic tej łódki! Teraz bedziesz wozil kolegow.
Lista:
1/ Kiwak I wszyscy krewni

;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Branding Iron 11 lata 7 miesiąc ago #40

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Pytałem nie z ciekawości lecz z ...hmmm chęci nabycia takowego sprzętu . Wreszcie można by się wybrać z całą rodziną na wojaże , a nie w 2/3 jej stanu liczebności ;) Ktoś kiedyś wkleił linka do firmy się tym zajmującej (poszukam , to wkleję link) ale dzwoniąc tam zostawałem odsyłany od jednej do drugiej osoby i na końcu wyszło że miałbym moto dostarczyć na nie wiadomo jeszcze jak długo i co ważne ceny nikt też nie rzucił . Tak więc pytam Ciebie , bo widzę że wildek z wózkiem , to pewnie ktoś robiąc już jeden strzeli po prostu dubla i zrobi mi taki wozik dla małżonki ...o ile cena nie będzie przekraczać zdrowego rozsądku :) Dodam, iż nie musi być w tym sezonie motocyklowym ;)

Jeśli to nie miejsc na "kwoty" to poproszę na email takie info (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)


Motory to w ogóle nie są tanie rzeczy ...z ciekawości wiecie ile kosztuje w PL wał korbowy do Yamahy Vmax ? Jedyne 7 klocków + panewki 600-1000 ! Ściągnięty z zachodu jedyne 4500 ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.058 s.
Zasilane przez Forum Kunena