UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: mój RS

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
To na Twoim Radku babka jeździła - :cooo: :co:
Wiesz ilu chłopa czekało tutaj na takie info :takjest:
Wielu z nas zadawało sobie pytanie czy znajdzie się kobieta która dosiadłaby tak wielką gwiazdę?
Pełen szacun dla niej :br:
Co do gmoli to w realu można sobie pogdybać. Ja osobiście po moim ślizgu wiem że gdyby nie gmol a konkretnie wystający dolny róg poza podest z stopy byłyby raczej nici. W moim przypadku stary gmol poszedł w odstawkę i musiałem zrobić sobie nowy.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #2

  • lenio
  • lenio Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 202
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 0
Tom może i krótkie dolne rogi ale mimo to zdaly egzamin kiedy poprzednia właścicielka położyła się,nogi i motocykl osłoniły a asfalt był przeorany tymi trzema rogami więc chyba o to w tym chodzi żeby ocalić nogi i moto.
PS Motocyklistce nic się nie stało ale doszła do wniosku że to za ciężki motorek jak na nia i dlatego kupiłem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #3

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Lenio rzuć okiem na 9 posta TUTAJ mając tak krótkie dolne wąsy podejrzewam że miałbym problemy z stopami. Nie chcę Ci niczego zarzucać może zdjęcia jakie zamieściłeś nie oddają w pełni tego jakie są one naprawdę jednak z tego co widać są wg. mnie troszkę przykrótkawe co w przypadku mojego zdarzenia na autostradzie mogłoby się skończyć fatalnie.
Lewa w górę!
:wild:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #4

  • Metal
  • Metal Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Metal
  • Posty: 1078
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 7
Ładne moto :br: lubię takie "dyliżansy" :zab: zresztą,mojemu też nie brakuje balastu :polew:
SPOŻYCIE CYJANKU W MŁODOŚCI ZAPOBIEGA CHOROBOM SERCA W WIEKU PODESZŁYM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #5

  • lenio
  • lenio Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 202
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 0
Tom niestety jesteś w błędzie ,gmole są wyprubowane w sposób jaki nikomu nie życze i zdały egzamin na 6+
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #6

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Nie chcę być niegrzeczny ale Twoje widły są trochę że tak powiem niepraktyczne. Są gmolami w rzeczy samej jednak nie spełnią oczekiwanego zadania jakie gmole oprócz swojego wyglądu mieć powinny. A uwierz mi mam z tym lekkie doświadczenie. Po pierwsze tego typu gmol musi być wykonany z obwodowo większej i grubościennej rury, po drugie jest za wąski w stosunku do podnóżka po trzecie przenoszenie ciężaru musi być przenoszone przy upadku przez wszystkie elementy odstające a w przypadku Twoich jedynie dolny element będzie miejscem przejęcia całego ciężaru motocykla. Oczywiście nie życzę Ci jakiegokolwiek wypróbowywania ich ale w tej formie jaką posiadasz są tylko ozdobą a nie ochroną.
:wild:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #7

  • ADAM12
  • ADAM12 Avatar
Witam
Było by super jak bys mogł podesłac jakies foty.Moje tez beda z nierdzewki polerowanej.Napisz jeszcze prosze jakie wymiary ma ramka w kształcie romba do ktorej dospawane sa kły bo nie chciał bym zrobić zbyt małej lub za dużej.I jaka średnica rur.
Moj mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dzieki
Pozdr.
Adam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #8

  • lenio
  • lenio Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 202
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 0
jeśli chcesz to moge Ci przesłać fotki na Emaill może pomogą ,ale wykonanie jest proste :ramka do ramki przyspawane rogi odpowiednio wyprofilowane,do ramki(podstawy)u góry przyspawana poprzeczka z blachy 3mmm nawiercone otwory i złapane do ramy cybantami na wysokości dekli od zaworow,na dole przyspawane uszy i dokręcone do ramy do śrób dolnych które tam są ,moje gmole są wykonane z nierdzewki i polerowane ,niestety jak robiłem to kolega powiedzial że można bez problemu wychromować co okazało się niewykonalne dlatego teraz robił bym z rur stalowych i chromował ponieważ drażni mnie inny odcień gmoli a chromu.POWODZENIA
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #9

  • ADAM12
  • ADAM12 Avatar
Witam ze Skierniewic.
Moto super,szczególnie podobają mi się gmole.Sam juz zleciłem wykonanie takich,ale moje miały byc wzorowane na takich od suzuki i nie bardzo miałem pomysł jak je dostosowac do RS.Moze zechcial bys podzielic sie szczegółami technicznymi swoich?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #10

  • MacioXjado
  • MacioXjado Avatar
Yeah :chop:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #11

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Like it
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #12

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
Kolejna ładna Gwiazda na naszych drogach:chop:
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: mój RS 12 lata 2 tygodni ago #13

  • Beju
  • Beju Avatar
Fajne gmole! :waf:

pozdrawiam
B.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

mój RS 12 lata 2 tygodni ago #14

  • lenio
  • lenio Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 202
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 0
Z przywitalni przeniosłem pod odpowiedni aders bo tu można pokazać na czym latam. Więc to jest mój Radek picasaweb.google.com/108765922026003536732/RoadStar?authkey=Gv1sRgCK3Nw-GGwujsDA#
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.038 s.
Zasilane przez Forum Kunena