UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:)

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #1

  • ROBERT72
  • ROBERT72 Avatar
Świetne fotki ,piekna sceneria i fajna maszynka.Prostota bez ceremonialnych obwiesin sprzętu będzie zawsze elegancka ,bo nasze motórki są przepiękne same w sobie. :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #2

  • Phantom
  • Phantom Avatar
Elegancka maszynka! , :wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #3

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TataMichas napisał:
Majki, wiem że sprzęt mam fajny, prawdziwy wabik na „baby” ale trzymam go w spodniach i zdjęć nie upubliczniałem, więc… :polew: :polew: :polew:

... wiec powstaje pytanie na co te seksi laski lecialy, co ? B)

:polew:

ps. daj linka na jakim portalu te laski tak wyrywasz :dia:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #4

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Majki, wiem że sprzęt mam fajny, prawdziwy wabik na „baby” ale trzymam go w spodniach i zdjęć nie upubliczniałem, więc… :polew: :polew: :polew:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #5

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TataMichas napisał:
[...]po upublicznieniu zdjęć z miejsca odezwało się do mnie kilkadziesiąt nieznanych dotąd osób, w tym niby sexi laski (podesłały nawet zdjęcia :zab: )

No co sie dziwisz .....
Masz fajny sprzet to i laski sie odezwaly ...
I czemu niby NIE sexi laski ? XXI wiek, nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie .... kabla :polew:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #6

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Michał - przecież podstawa to dobry humor i jego poczucie B) . Gdybym Cię wcześniej nie poznał i browarków nie wypił to bym się też nie wygłupiał przecież :jahu:
No i foty naprawdę mi się podobają :br:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #7

  • Nitol
  • Nitol Avatar
bardzo fajne zdjęcia i piękny motocykl. Gratuluję :dobrarobota Podrzuć link do strony z fotkami :)
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc ago przez Nitol.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #8

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Wielkie dzięki Panowie za Wasze opinie.

Jasne, że jak we wszystkim w życiu, tak i w moto, jego umaszczeniu czy ubraniu to zawsze jest tylko i wyłącznie rzecz gustu. Wasze wprawne oko z pewnością dostrzeże brak znaczących optycznych ingerencji w motocykl, dlatego że właśnie oryginalna linia dla mnie jest najpiękniejsza. Zanim kupiłem moto długo, bardzo, bardzo długo oglądałem cruisery wszelkiej maści i rodowodu. Wszędzie i zawsze było coś nie tak. To mały, to chłodzony cieczą, to kardan, to pochylenie cylindrów nie takie, to… Zobaczyłem Gwiazdę, serducho filtra, osłony popychaczy, koło pralki, skórkowe sakwy idealnych rozmiarów, czy choćby gówno znaczące ale idealne umieszczenie stacyjki no i w „pizdu wylądował”. Wiem. Możecie powiedzieć, że w tak niemal idealnej, fabrycznej formie jest cała masa Road-ów ale czy na pewno? Każdy z nas z racji urodzenia wpisany jest w szereg rodzaju ludzkiego, a przecież każdy inny. Ja wiem, że moja Susano ma swój pazur i charakter, i jak każda kobieta wygląda najlepiej tylko lekko przyodziana w…pończochy i bieliznę. :kob:

Choć to nie forum fotograficzne, to jeśli macie ochotę, na więcej moich zdjęć (głównie natura i pejzaże, reszta zbyt osobista :dia: ) to umieszczę je na mojej nowej stronie. Mówię na nowej, bo specjalnie dziś założonej do celu upublicznienia Wam i tu ciekawostka. Dziś doświadczyłem czegoś, do czegoś do czego zawsze czułem podskórną niechęć. Otóż nigdy nie chciałem mieć i nie miałem konta na FB czy czymś podobnym i oto dziś po upublicznieniu zdjęć z miejsca odezwało się do mnie kilkadziesiąt nieznanych dotąd osób, w tym niby sexi laski (podesłały nawet zdjęcia :zab: ), a ja się zastanawiam czy po drugiej stronie ekranu nie siedzi pryszczaty pedał koniobijca i nie robi zrzutów zamiast z ekranu to na ekran? Przeraża mnie to komputerowe społeczeństwo.

Żwirek – ja będę na wiosnę.

Robrob – to co miało być, jest w WRS kalendarzu, szukaj dobrze. B) Jest nie za dużo nie za mało. Twórcy wiedzieli co robią. :dobrarobota Wyszło super. :br: Mega Gwiaździsty odpał.

Marek – cieszę, się że mogłem Cię zaskoczyć. Przepraszam :sor: za „lekkie” wycieczki osobiste. Dałem się ponieść jak ciśnienie mi skoczyło po tym jak pochwaliłem się zdjęciami, których nie mogłem umieścić. Spotkamy się z pewnością jeszcze nie raz, a wówczas :piw: :piw: :piw:

Ale długo wyszło. Wniosek, że nigdy nie powinieniem siadajć do pisania po pijaku. :polew:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #9

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Super zdjęcia Michał. Wprawdzie Twój motocykl już zdążyłem wcześniej pooglądać, ale muszę przyznać, że foty, które zrobiłeś prezentują się pierwszorzędnie :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #10

  • Sebastiantdi
  • Sebastiantdi Avatar
Piękne zdjęcia i moto warto było czekać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #11

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 231
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 0
No i się udało.
Super foty, a i sprzęcior łał.
:wild: :road:
Pozdrawiam

Ojciec
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #12

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Umiesz Tata walnać fotę! Brawo!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #13

  • grzesieksiek
  • grzesieksiek Avatar
Całe szczęście ,że już się te zdjęcia pokazały.Ta niepewność była nie do wytrzymienia.:nie:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #14

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Michał zdjęcia super, można by było z nich zrobić kalendarz :wild:
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #15

  • ŻWIREK
  • ŻWIREK Avatar
Motocykl śliczota! :br: Plant był dla uspokojenia nerwowych oczekujących :)) ps.byłem w wawie na ul.Roentgena- jest ok. POZDRO! :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #16

  • jacek71
  • jacek71 Avatar
Piękna maszyna i te foty w jesiennej scenerii :$:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #17

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TataMichas napisał:
No i super :dobrarobota
Ladny ale ...... to rzecz gustu co sie komu podoba :br:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #18

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Dziękuję Wam wszystkim, zarówno tym którzy ze zrozumieniem cierpliwie czekali jak i tych niecierpliwych, małych duchem czy postawą. B)

Zatem jeszcze raz. Gotowi???
Trzy,
Dwa,
Jeden,
Start!!! --> Oto jest: plus.google.com/photos/105567932385801694239/albums/5822471457361704625

Żwirek – dzięki za Planta, mogło być o wiele gorzej, np. Wham z Last Christmas :zab:
Tomie – dzięki za wyjaśnienia co i jak.

P.S. Z drugiej strony, jeszcze chyba nigdy na tym forum żadne „niewidzialne” zdjęcia nie wywołały tylu kontrowersji co teraz. 23 posty (nie licząc moich) w temacie zdjęcia, bez…zdjęcia. Jest moc! Prawdziwie "Polisz Power" :polew:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #19

  • jacek71
  • jacek71 Avatar
Sprawdzę czy to taki problem wkleić link

picasaweb.google.com/111612637047177677788/FotkiJadzki?authuser=0&authkey=Gv1sRgCOObmaOYjqypaA&feat=directlink


Kurde no żaden problem ,link mój śmiga :jahu:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc ago przez jacek71.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skoro wszyscy się chwalą…Gotowi?Bogini nadchodzi:) 11 lata 4 miesiąc ago #20

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
i tu jest wlasnie problem,TomHalu,bo w/g mnie latwiej jest wkleic bezposrednio zdjecie/a dotyczace jakiegos tematu/wydarzenia niz "bawic" sie w wklejanie na linka,
pozdrwaiam weekendowo :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.055 s.
Zasilane przez Forum Kunena