UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: OPARCIE PASAŻERA Z BAGAŻNIKIEM

OPARCIE PASAŻERA Z BAGAŻNIKIEM 8 lata 3 miesiąc ago #1

  • Miron
  • Miron Avatar
madsen, właśnie zdjąłem oparcie i ani śladu na błotniku a chyba wszystkie oparcia są montowane zamiast bananów. Jak będziesz chciał się pozbyć listew to wezmę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OPARCIE PASAŻERA Z BAGAŻNIKIEM 8 lata 3 miesiąc ago #2

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
Oparcia mają zastosowane tuleje dystansowe .Dzięki temu ślady są tylko przy otworach montażowych.Przypuszczam,że w tej chwili masz założone banany.One również zostawiają ślad.

Jeżeli chodzi o bagażniki pokazane na stronie,to..
rurkowe są do 1700,a dokładniej to do kierunków stosowanych wraz z lampą led. Góra bagażnika jest przykręcana do mocowania tylnej kanapy. Natomiast dół do uchwytu tablicy rej.która jest zintegrowana z kierunkami.
Z kolei blaszane bagażniki pasują tylko do oparcia ich produkcji.
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OPARCIE PASAŻERA Z BAGAŻNIKIEM 8 lata 3 miesiąc ago #3

  • Arturo
  • Arturo Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OPARCIE PASAŻERA Z BAGAŻNIKIEM 8 lata 3 miesiąc ago #4

  • madsen
  • madsen Avatar
Witam,poszukuje oparcia pasażera wraz z bagażnikiem. Może ma ktoś na sprzedaż? ewentualnie polecić sklep gdzie można kupić,znalazlem dwa modele na allegro ale nie jestem do nich przekonany.Wszystkie oparcia są montowane bezpośrednio do blotnika? Czy są modele montowane na listwy ozdobne? oparcia montowane do błotnika nie zostawiają śladów po zdemontowaniu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.036 s.
Zasilane przez Forum Kunena