UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Light Bar Cobra

Light Bar Cobra 7 lata 1 tydzień ago #1

  • Vito
  • Vito Avatar
Oczywiście że ma jakiś wpływ,ale nie wydaje mi się żeby aż tak wielki by zagrozić przegrzaniem.Mamy nacięcia w osłonie więc przepływ luftu jest i to spory.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Light Bar Cobra 7 lata 1 tydzień ago #2

  • Plastyk
  • Plastyk Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 488
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 0
A czy taka osłona nie ma wpływu na chłodzenie silnika?
Wydaje mi się, że im więcej zakryte tym gorzej. :mysli:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Light Bar Cobra 7 lata 1 tydzień ago #3

  • facio07
  • facio07 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 434
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 0
Lightbar mam z Allegro i nie narzekam.Co do osłony to mam tą lewą z drugiego obrazka i tu jest kilka ale ! :czad: Co do wyglądu to mi się podoba,natomiast montaż i funkcjonalność to masakra! Nie wiem jakie masz gmole, ale u mnie, kilka razy musiałem wymontowywać gmol jak też i osłonę żeby docinać otwory przez które przechodzi gmol.Następny problem, to dostęp do śrub mocujących (raczej brak dostepu).Aby przykręcić, przyklej nakrętki taśmą klejącą.No i na koniec żeby wymienić filtr oleju trzeba odkręcić osłonę.Jeśli masz zdrowe nerwy i cierpliwość to wszystko jest do obejścia.Ja natomiast nastepnym razem kupiłbym ten krótszy :nie:
avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Light Bar Cobra 7 lata 1 tydzień ago #4

  • Vito
  • Vito Avatar
Kupię używane Light Bar-y Cobra w ładnym stanie.Mógłbym zakupić nowe ale zanim to zrobię popytam,może ktoś z kolegów miałby takowe na zbyciu.Najlepiej model jak na zdjęciu 1.
Oraz osłonę silnika - zdjęcie poglądowe.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.038 s.
Zasilane przez Forum Kunena