UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wałek ssący rozrządu do WildStar 1600 rok 1999

Wałek ssący rozrządu do WildStar 1600 rok 1999 6 lata 11 miesiąc ago #1

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
martino1979 napisał:
.Pilnie poszukiwany wałek ssący rozrządu do WildStar 1600 rok 1999 i kasator luzu.
To nie jest filtr oleju, czy klocki hamulcowe, by kupowac na zapas. Na tym forum nikt wcześniej nie ogłaszał się z taką usterką, a nawet gdyby, to raczej zostałaby mu na pamiątkę uszkodzona część.
Poza serwisem zostaje Ci szukanie w ogłoszeniach na OLX lub Allegro, może ktoś sprzedaje z rozbitych motocykli. Jakiś czas temu na OLX były kompletne głowice.
Jeżdżę, bo lubię :)
Temat został zablokowany.

Wałek ssący rozrządu do WildStar 1600 rok 1999 6 lata 11 miesiąc ago #2

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Kolego weź się przedstaw. Wiesz taka normalana rzecz jak się pierwszy raz gdzieś pojawia.
:wild:
PS. Temat zacny ale ...
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Temat został zablokowany.

Wałek ssący rozrządu do WildStar 1600 rok 1999 6 lata 11 miesiąc ago #3

  • martino1979
  • martino1979 Avatar
Dzień dobry wszystkim.Usterka została prze zemnie zdiagnozowana a mianowicie przestał mi palić na tylny garnek. Po sprawdzeniu od strony elektrycznej (świece,przewody,cewki zapłonowe i moduł) okazało się że nie było smarowania na wałek ssący rozrządu co spowodowało wytarcie wałka oraz kasatora luzu zaworowego,zapadł się popychacz zaworu i nie otwierał dopływu wachy. Usterka powszechna na rynku amerykańskim dopadła i mnie. Teraz pilnie poszukuję używki ( wałek ssący rozrządu i kasator luzu) do WildStar 1600.Sprawa pilna.Sezon się zaczyna a koń w stajni
.Pilnie poszukiwany wałek ssący rozrządu do WildStar 1600 rok 1999 i kasator luzu. Tel.507041312
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 6 lata 11 miesiąc ago przez martino1979.
Temat został zablokowany.
Czas generowania strony: 0.040 s.
Zasilane przez Forum Kunena