UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Gmole- Jak mieć oryginalne małe i od Sępioła

Odp: Gmole- Jak mieć oryginalne małe i od Sępioła 12 lata 4 tygodni ago #1

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Jak do małych oryginałów dołożysz jeszcze inne gmole, to nic tylko całość orurowania uszczelnić, napełnić wodą, podkowę umieścić między cylindrami i będzie centralne ogrzewanie. Wg mnie jedne i drugie występując solo mają jakiś urok. Kumulacja tylko w LOTTO wydaje się atrakcyjna. Gusta bywają różne, ale zanim przesłodzisz chromami linię tego motocykla, pozaglądaj na inne.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Gmole- Jak mieć oryginalne małe i od Sępioła 12 lata 4 tygodni ago #2

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Tak jak koledzy proponują.Ponadto do spacerówek dokupujesz nowe uchwyty,żeby pasowały do rury gmola i offsety żeby ustawić spacerówki pod siebie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Gmole- Jak mieć oryginalne małe i od Sępioła 12 lata 4 tygodni ago #3

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1170
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
To prpste wywalasz to małe ch.....wo a zakładasz konkretne od Sępioła, masz ładnie i praktycznie :cyc:
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Gmole- Jak mieć oryginalne małe i od Sępioła 12 lata 4 tygodni ago #4

  • Torturro
  • Torturro Avatar
przerabialem ten temat. Wg mnie - Albo-Albo. Dlatego moje małe gmole przeciw zającom -= poszły na półkę :)
Zresztą - Mniej to Więcej :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gmole- Jak mieć oryginalne małe i od Sępioła 12 lata 4 tygodni ago #5

  • Gdobyl
  • Gdobyl Avatar
:co: Jak to Polak, najpierw kupi później kombinuje i szuka...
Otóż mam w swoim świeżo nabytym Road Starze Gmole małe oryginalne Yamaha i do nich przymocowane firmowe spacerówki. Bardzo mi się podobały ale stwierdziłem że trzeba jeszcze założyć klasyczne gmole od Sępioła, wiadomo w celu ochrony motocykla przy upadku.Małe nie wystają poza obrys motocykla. Problem jest tylko taki że nie mogą jednocześnie dwa bo rury się krzyżują. Ma ktoś może rozwiązanie tego problemu i posiada stosowne zdjęcia? Mam też deflektory na nogi ale te będzie trzeba tylko delikatnie podciąć i będzie OK.
Zamieszczam zdjęcia jakie mam oryginalne gmole, Może ktoś popatrzy i coś wyduma....
Wyprzedzając propozycje o przełożeniu spacerówek na drugie gmole odpowiadam - inna średnica rury i ponadto nie dam rady zrobić takiego szpagatu.
img32.imageshack.us/img32/2720/80541495.jpg
img337.imageshack.us/img337/7430/88501978.jpg
img821.imageshack.us/img821/291/29057393.jpg





Ostatnio zmieniany: 12 lata 4 tygodni ago przez Gdobyl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.044 s.
Zasilane przez Forum Kunena