UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Bassani True Duals

Odp: Bassani True Duals 11 lata 9 miesiąc ago #1

  • szoszon
  • szoszon Avatar
Niestety zrezygnowałem z przerzucenia jednego wydechu na drugą stronę ze względu na kase,
400 $ robi różnice.dołożyłem stówe i kupiłem jeszcze czarną owiewkę.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 9 miesiąc ago przez szoszon.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bassani True Duals 11 lata 9 miesiąc ago #2

  • Cuba
  • Cuba Avatar
szoszon napisał:
Cuba napisał:
Witam
Czy ktoś zna ten temat lub go przerabiał?
www.denniskirk.com/true-dual-crossover-head-pipe.p4404391.prd
Czodzi mi o zestaw do przerzucenia wydechu na drugą stronę. Czy to dostępne tylko w stanach czy jest też u nas lub w Niemcoeni?
Będe wdzięczny za podpowiedzi
Szerokości
Cuba, ja całą zimę spędziłem na szukaniu takich czy podobnych wydechów w USA.
Bassani mi odpisało, że 340 $ jest za tłumiki plus następne 350 $ kolanka !
W\g mnie najlepiej wyglądają Freedom Performance, ale najtaniej znalazłem je za 725 $ .
Ceny wysokie, ale można siedzieć co dzień na stronach z rurami i wypatrywać promocji.
Ja kupiłem w końcu czarne Hard Kromy za 360$, a stały po 620$, w Polsce chcą za nie 3000 pln.

Tzn że kupiłeś kolanka i tłumniki, czy zrezygnowałeś z przeżucenia tłumnika na drugą strone?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bassani True Duals 11 lata 9 miesiąc ago #3

  • szoszon
  • szoszon Avatar
Cuba napisał:
Witam
Czy ktoś zna ten temat lub go przerabiał?
www.denniskirk.com/true-dual-crossover-head-pipe.p4404391.prd
Czodzi mi o zestaw do przerzucenia wydechu na drugą stronę. Czy to dostępne tylko w stanach czy jest też u nas lub w Niemcoeni?
Będe wdzięczny za podpowiedzi
Szerokości
Cuba, ja całą zimę spędziłem na szukaniu takich czy podobnych wydechów w USA.
Bassani mi odpisało, że 340 $ jest za tłumiki plus następne 350 $ kolanka !
W\g mnie najlepiej wyglądają Freedom Performance, ale najtaniej znalazłem je za 725 $ .
Ceny wysokie, ale można siedzieć co dzień na stronach z rurami i wypatrywać promocji.
Ja kupiłem w końcu czarne Hard Kromy za 360$, a stały po 620$, w Polsce chcą za nie 3000 pln.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bassani True Duals 11 lata 9 miesiąc ago #4

  • Artur715160
  • Artur715160 Avatar
to jest piękne ale rodzi pewne coś. W intruderze mogłem sobie z tym poradzic zeby bulgotało z dwóch stron ale przy jednym gaźniku przy galopie 17 to chyba niemożliwe i wkurw przy sporym wydatku.chyba ,że taki mostek jakw hondzie vt 600 chodzi mi o centralny tłumik. PS ale się dziś napisałem idę spać, pozdrawiam wszystkich papa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bassani True Duals 11 lata 9 miesiąc ago #5

  • miki
  • miki Avatar
Oprócz Roadhouse i Bassani jest jeszcze Freedom Performance. tu masz linka do ich strony www.sideroadcycles.com/AmericanMotorcycles/Exhaust/Roadstar_Duals_Star_Caps.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bassani True Duals 11 lata 9 miesiąc ago #6

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Taaa, ja miałem chrapkę, ale kosztowo nieracjonalnie, producent Roadhouse, model Dual cena w USA ok 600$. dzisiaj firmy, podobno już nie ma, więc może, jakąś okazję na e-bay można złapać. Europa w zasadzie plus pierdół nic konkretnego do Radków nie robi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Bassani True Duals 11 lata 9 miesiąc ago #7

  • Phantom
  • Phantom Avatar
No szkoda bo na 12 wild star zlocie w niemcowni dwoch gosci mialo cos takiego zebym wiedzial ze cie to interesuje to zapytal bym ale jeszcze moge zapytac na forum tylko teraz niepamientam czy to byli niemcy czy holendrzy, :++: i cos umyka :hej:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bassani True Duals 11 lata 9 miesiąc ago #8

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Vpower miał w swoim 1700 podobny wydech,nie wiem jakiej firmy.Napisz do niego na pewno poda Ci więcej szczegółów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bassani True Duals 11 lata 9 miesiąc ago #9

  • Seboka
  • Seboka Avatar
Ktoś z forum zakładał, mój kolega po założeniu takich wydechów nie mógł ustawić gaźnika, wrócił do fabrycznych. Mi się to osobiście podoba, ale szkoda kasy :/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Bassani True Duals 11 lata 9 miesiąc ago #10

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Witam
Czy ktoś zna ten temat lub go przerabiał?
www.denniskirk.com/true-dual-crossover-head-pipe.p4404391.prd
Czodzi mi o zestaw do przerzucenia wydechu na drugą stronę. Czy to dostępne tylko w stanach czy jest też u nas lub w Niemcoeni?
Będe wdzięczny za podpowiedzi
Szerokości
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.047 s.
Zasilane przez Forum Kunena