UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wydechy z pokrętłem Volume :)

Odp: Wydechy z pokrętłem Volume :) 11 lata 6 miesiąc ago #1

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Rewelacji nie ma, a cena dość słona. Ja na zagraniczny wypad zrobiłem wymienne wkładki do V&H, a wymiana zajmuje raptem 5 minut. Owszem, nie ma możliwości regulacji "w locie", ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić sytuacji, że mi to nagle w drodze jest potrzebne.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydechy z pokrętłem Volume :) 11 lata 6 miesiąc ago #2

  • arturnaw
  • arturnaw Avatar
Miałem takie w Road starze 1600, fajna zabawka, dźwięk ok. Tylko że ja kupiłem je z wysyłką za 530USD + 90PLN cło.
Był już taki temat na forum wklejam Ci link:
www.yamaha-roadstar.pl/index.php/pl/forum/Mechaniczny/35210-wydechy-peacemakers
Na tamtym wątku masz link do sklepu w którym kupowałem.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydechy z pokrętłem Volume :) 11 lata 6 miesiąc ago #3

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Wyglądają na Wild/Road Starze nędznie a kosztują 3100 pln plus przesyłka, dżwięk ... bez rewelacji ...:nie:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydechy z pokrętłem Volume :) 11 lata 6 miesiąc ago #4

  • illusion
  • illusion Avatar
Wygląd kwestią gustu , mojemu bynajmniej nie odpowiadają i sądzę że jest dużo innych zdecydowanie lepiej wyglądajacych. Do tego cena jest równiez niewąska , wolałbym inne a resztę choćby na paliwo lub przepicie. Co do dźwięku to oczywiście również jest kwestią gustu ale potwierdzam to co napisał wcześniej Miki ... szału zdecydowanie nie ma. Jedyny plus to kilka sekund by przerobić motor w motorynkę . Tylko ile razy coś takiego jest potrzebne ? W ubiegłym roku przed wypadem na Norwegię zmieniłem wydechy na fabryczne ( pół godziny i jedno piwo ) i to był chyba jedyny przypadek gdzie potrzebowałem odglosu motorynki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydechy z pokrętłem Volume :) 11 lata 6 miesiąc ago #5

  • miki
  • miki Avatar
Na forum Drag Stara, ma takie LUK z Poznania DS1100 (ale mi się rymło :zab: ), dla mnie rewelki nie ma, same w sobie są dosyć ciche, a po załączeniu wyciszenia to już prawie jak skuter....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wydechy z pokrętłem Volume :) 11 lata 7 miesiąc ago #6

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Troszkę będę spamował to forum głupimi pytaniami takimi jak to ostatnie z kolorem silnika.

Teraz z innej beczki: Spotkaliście się może osobiście z wynalazkiem - wydechem z regulacją głośności?

Tutaj takie sprzedają: www.customcruisers.com/Custom2005/customshop2005/contents/en-uk/d18.html
Nazywa się toto Peacemaker, filmik poglądowy:

Widział ktoś z Was to na żywo? Faktycznie to takie fajne? Jak z trwałością? Może są jakieś alternatywne rozwiązania? Przyznam że pomysł mi się podoba :) i to bardzo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.087 s.
Zasilane przez Forum Kunena