UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600

Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #1

  • sosnos
  • sosnos Avatar
Hejka,

dzieki ze mi przypomniałeś, podaj mi prosze namiary.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #2

  • spining
  • spining Avatar
ja mam namiary na goscia w Olsztynie - pamietasz, malowal mi blotnik w poprzednim motocyklu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #3

  • sosnos
  • sosnos Avatar
hejka,

jesli wypali z tymi białymi elipsami na baku to podeślę fotki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #4

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
ja swoje drugie moto maluje wlasnie na czarno-czarno,tez mialem taki pomyslunek zeby cosik urozmaicic ale zrezygnowalem,chetnie obaczylbym koncowy efekt jak bedzie po wszystkiem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #5

  • sosnos
  • sosnos Avatar
hejka,

mam pytanko, planuje moto pomalowac na czarno, z tym że chciałbym zrobić białe elipsy na baku, czy macie namiary na kogoś kto takie rzeczy robi - chodzi mi o elipsy.

dzieki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #6

  • sosnos
  • sosnos Avatar
hejka,

o to numer na koma : 667 956 533
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #7

  • Cuba
  • Cuba Avatar
sosnos napisał:
Piter 1600 - jaks łebski gosć w USA pomalował felgi proszkowo bez rozszprychowania ich :-), samo malowanie jest bardzo ładne i super wygląda ale jest to zrobione nie po mojemu.

Wstepnie zrobiłem rozpoznanie - nasz kolega z forum chudy zajmuje sie malowaniem proszkowym i piaskowaniem - oddaje mu felgi do oczyszczenia - posiada odczynniki które spowoduja ze farba schodzi i bedzie mozna rozszprychować koła. :-) :-) (mam andzieje ze sie uda )

Spining ja w działdowie siedze na stałe ale w tym roku nawarstwiło mi sie kilka spraw i dużo nie jeździłem. A słyszałem że chcesz sprzedać moto i przesiąść sie na K1200LT?
Poprosiłbym namiary na Chudego mam parę rzeczy do pomalowania proszkowego.
Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #8

  • sosnos
  • sosnos Avatar
Piter 1600 - jaks łebski gosć w USA pomalował felgi proszkowo bez rozszprychowania ich :-), samo malowanie jest bardzo ładne i super wygląda ale jest to zrobione nie po mojemu.

Wstepnie zrobiłem rozpoznanie - nasz kolega z forum chudy zajmuje sie malowaniem proszkowym i piaskowaniem - oddaje mu felgi do oczyszczenia - posiada odczynniki które spowoduja ze farba schodzi i bedzie mozna rozszprychować koła. :-) :-) (mam andzieje ze sie uda )

Spining ja w działdowie siedze na stałe ale w tym roku nawarstwiło mi sie kilka spraw i dużo nie jeździłem. A słyszałem że chcesz sprzedać moto i przesiąść sie na K1200LT?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #9

  • spining
  • spining Avatar
sosnos; a co Ciebie laczy z Dzialdowem??? byles i nie dales cyny??? browarek zawsze czeka na spragnionego jezdzca
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #10

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Jeśli są odczynniki które rozpuszczą proszek to można próbować ,szprychy też masz malowane?Widziałem taki przypadek,że ktoś pomalował koła razem ze szprychami i to dopiero był kłopot.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #11

  • sosnos
  • sosnos Avatar
Piter, to mnie zasmuciłeś :-(, chudy z forum ma malarnie proszkową i dysponuje odczynnikami i twierdzi że da rade sie pozbyc farby.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #12

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Jeśli masz koła pomalowane proszkowo,to ciężko będzie,prawdopodobnie będziesz musiał zmienić koła.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #13

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Raczej lepiej załatwić wszystko z jednym lakiernikiem, cenę można ponegocjować a i jak coś zrąbie to jeden na drugiego nie będzie zwalał winy, co do chromu to masz namiar na gościa który się tym zajmuje na codzień, więc ma jakieś pojęcie 785721733 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , też motocyklista
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowe wdzianko do Roadstar xv 1600 11 lata 5 miesiąc ago #14

  • sosnos
  • sosnos Avatar
Witam,

można powiedziec w moich okolicach przyszła zima, w sobote spadło sniegu ze niektórzy zaczeli lepic bałwany, ja swoją ostatnio przejażdzke zrobiłem w miniony piatek z Gorzowa Wielkopolskiego do Działdowa.

Ponieważ juz nie bede jeździł w tym roku - chce zabrac sie za motocykl - planuje zminić lakier na czarny i pochromować szprychowane koła(obecnie sa pomalowane proszkowo w kolor motocykla).

w związku z tym mam pytanie, czy ma ktos doswiadczenie z chromowanymi elementami koł - czy nie ma problemu ze składaniem ich?

Druga sprawa - chcialbym aby na czarnym baku były na bokach białe elipsy - czy jak oddam juz komus pomalowany na czarno bak to nie bedzie problemem domalowac elipsy, czy lepiej elipsy i malowanie baku u jednej osoby zalatwic?

za sugestie dziekuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.073 s.
Zasilane przez Forum Kunena