UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Info GMOLE

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #1

  • orcio
  • orcio Avatar
Darecki napisał:
w chromie,w stainles steeles czy w powder coating za te cene?
tylko co ja zrobie z pozostalymi 5 sztukami?
to co ja pisałem to nierdzewka wypolerowana .. u Toma pewnie podobnie
.. co zrobisz .. sprzedasz za $800 na przykład? :$:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #2

  • Darecki
  • Darecki Avatar
w chromie,w stainles steeles czy w powder coating za te cene?
tylko co ja zrobie z pozostalymi 5 sztukami?
nie wiem,musze rozeznac temat,w najblizszym czasie podjade do gostka ktory ma warsztat motocyklowy i w wiekszosci zajmuje sie road starami,zapytam,ale musze miec jakies w miare normalne zdjecia,jesli mozesz podeslij mi te same zdjecia ktore wyslalaes na forum lub jakies inne nie powyginane na moj prywatny adres,podesle pozniej jemu to sobie ogladnie na swoim kompie,moze bedzie zainteresowany,
a z jakiej srednicy rur sa one zrobione,ten gostek co kiedys robil ale juz nie robi bo sprzedal jakies machiny w rozmowie ze mna mowil ze on robil z 60-tek,chyba chodzilo o milimetry???ale jak z kolei bylem u tego mojego tutaj speca i jak mi pokazal 60-ke rure to...o moj Boze,toz to niezle fiiiii,
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #3

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Zrobimy na odwrót. Zamów 5-6 u nas wyślę Ci za 500 $ sztuka. Ty zarobisz ja zarobie i bedzie git. :dobrarobota
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #4

  • Darecki
  • Darecki Avatar
vini,vidi i...qwa nici z tych moich kustomowych gmoli,przynajmniej na razie,wyprintowalem zdjecia ktore TomHall zamiescil na forum i bylem dzisiaj u jednego gostka,ma zaklad slusarski bardzo dobrze wyposazony we wszelakie maszyny i...robota plus material-powder coating czyli malowanie proszkiem 900 dolcow, z chromem 600 stow ekstra,jesli bym chcial z nierdzewki i tzw.polerka na lustro czyli podobna-zblizona do chromu 900 stow ekstra,dostalem propozycje ze jesli bym zamowil 3-5 sztuk takich samych cena ponoc drastycznie spada,
poszedlem do drugiego gostka ktory ma typowy zaklad motocyklowy cos w rodzaju orange county chopper,no problem man-uslyszalem,przywiez bajka,pomierzymy i zrobimy,za ile?
nie wiem ale ponizej tysiaka nie da rady...za powder coating,
czyli reasumujac w polsce taniej ale w moim przypadku nierealne bo nie wysle przeciez swojej starej tylko po to zeby przymierzyli :zly:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #5

  • orcio
  • orcio Avatar
Marek73 napisał:
Na forum Virago kolega rzucił linkiem do firmy:

www.lampart-moszczenica.pl/

też robią takie gmole w cenie 1 200,00 zł.

Planuję zrobić sobie takie gmole tej zimy .. jak te i TomHala, tyle że zagiete na końcach do tyłu ..
Robie u gościa koło Niepołomic .. cena ~800 ..
Wcześniej robiłem u niego oparcie pasażera, bagażnik (2 lata temu), oparcie kierowcy i gmole tylne (rok temu) w tym stylu .. tez woli miec moto na miejscu .. bagaznik zrobił zdalnie po wzięciu wymiarów i trzeba było poprawiać później ...
tu nieco widać .. picasaweb.google.com/michal.stawiarski/Francja2012?authkey=Gv1sRgCLuQ_cD78raxcA#5797819194180168194
picasaweb.google.com/michal.stawiarski/Francja2012?authkey=Gv1sRgCLuQ_cD78raxcA#5797820030526204178
picasaweb.google.com/michal.stawiarski/Francja2012?authkey=Gv1sRgCLuQ_cD78raxcA#5797821165357553906
jakby co moge podać kontakt
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez orcio.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #6

  • ROBERT72
  • ROBERT72 Avatar
Mój gmol niby oryginalny złożył by się jak nic,przy takim szlifie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #7

  • Darkttron RS 1700
  • Darkttron RS 1700 Avatar
oki
ja też myśle że popytam u siebie jaka by była cena za takie gmole
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #8

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
ROBERT72 napisał:
Tomek wrzuć fotę tego uszkodzonego gmola.Pokaż jak dobrze zniósł ślizg , bo niektórzy myślą że pazury składają się jak zapałki a to nie prawda.Nie przynajmniej przy tym gmolu który Ty masz.

Mówisz masz:
Tu kilka zdjęć z moich starych gmoli po ślizgu. Strona prawa darła asfalt a lewą stroną zmieniałem wizerunek zewnętrzny barier energochłonnych B)













Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #9

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Na forum Virago kolega rzucił linkiem do firmy:

www.lampart-moszczenica.pl/

też robią takie gmole w cenie 1 200,00 zł.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Darkttron RS 1700

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #10

  • Darecki
  • Darecki Avatar
darktton-znalazlem u nas w przewodniku polonijnym gostka co robi roznosci z blachy,balustrady itp.sprobuje w najblizszy weekend do niego uderzyc i zapytac czy by sie tego nie podjal,byloby blizej,ale dopoki nic nie wiem to temat nie znika z mojego zainteresowania,
rozmawialem dzisiaj z tym Sepniem przez telefon,poinformowal mnie ze sprzedal jakas maszyne ktora giela czy cos tam miala wspolnego z taka duza srednica rur(mowil ze inne firmy robia to z mniejszych profili,a on robil to z 60-siatek,chyba o milimetry chodzilo),i ze kiedys robil ich w miare sporo,ale po zrobieniu ponad 500 sztuk zamowienia spadly i stad decyzja o sprzedazy machiny
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #11

  • ROBERT72
  • ROBERT72 Avatar
Tomek wrzuć fotę tego uszkodzonego gmola.Pokaż jak dobrze zniósł ślizg , bo niektórzy myślą że pazury składają się jak zapałki a to nie prawda.Nie przynajmniej przy tym gmolu który Ty masz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #12

  • Darkttron RS 1700
  • Darkttron RS 1700 Avatar
TomHal, byłaby możliwość zamówić gmole u ciebie, na podstawie wzoru starych, jak wspomniałeś wcześniej?
Być może byłaby opcja zamówienia dwóch sztuk, Darecki też się chyba nakręcił na te "pazurki" :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #13

  • Darkttron RS 1700
  • Darkttron RS 1700 Avatar
hehe, no ja też nie ukrywam, że mnie te gmole okrutnie męczą :kier:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #14

  • Darecki
  • Darecki Avatar
tez napisalem do tego Sepnia i to samo mnie poinformowal,ciekaw jestem dlaczego,moze ktos mu kazal ze to nie zgodne z przepisami jak ktos zasugerowal,ale tutaj wolny kraj wiec nie mysle ze byloby przeszkoda zalozyc je w ontario?
kurde szkoda bo nie ukrywam ze sie napalilem jak arab na kurs pilotazu,

darkttyron,to mamy takie same moto,kurde moze szlo by sie jakos dogadac,jakby zamowic dwa w tym czasie to moze by nie bylo problemu,trzeba by dogadac szczegoly,Ty masz daleko a ja qwa jeszcze dalej,nie bede moto ciagal przez ocean przecie,
pomysl jak to zorganizowac?
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #15

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Rama od WildStar-a, Warriora jak i Roadstar-a jest taka sama. Górne mocowanie nie wymaga żadnych odwiertów ani wykonania dodatkowego gwintowania. Całość jest zamontowana na istniejących mocowaniach ramy.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #16

  • Darkttron RS 1700
  • Darkttron RS 1700 Avatar
Dzięki Tomku za szczegółowe info. Ja potrzebowałbym do Road Stara 1700, ty masz Wild Stara 1600, ale to chyba to samo, przynajmniej jeśli chodzi o mocowanie gmoli? Co do podstawienia moto gościom z www.rafmar.com.pl/ to trochę mam daleko, ja z drugiego końca Polski :-D. Do mocowania tych gmoli trzeba wiercić ramę (górne mocowanie)?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #17

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Tak jak pisałem wcześniej podaję Wam tyle informacji co posiadam.
Firma w której robiłem gmole to bydgoski producent elementów z stali nierdzewnej wykonujący w głównej mierze orurowanie dojednostek pływających.
Tutaj macie ich stronę internetową : www.rafmar.com.pl/
Cena gmoli jakie posiadam kosztują 1200 zł. Osobiście za pełne orurowanie Shreka zapłaciłem 1600 zł. Gmole, oparcie pasażera, bagażnik, balkon przód, balkon tył, rączka między pasażerem a kierującym do trzymania czy też jako element na którym mozna zamontować oparcie kierowcy.
Cena jest dlatego tak niska ponieważ byłem pierwszym oblatywaczem gmoli zrobionym pod WildSTAR-a (brak chłodnicy), a co za tym idzie pierwowzór nie obył się bez błędów co odbiło się położeniem moto na glebie (nic się nikomu i niczemu nie stało b.mała prędkość na rondzie).
Gmole przetestowane w warunkach w jakich mają zadanie odpowiednio reagować t.j podczas upadku na drodze. Wracając ze Strykowa na A2 miałem slizg w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przy ok. 70 km/h. Cały ciężar motocykla przejęły gmole i podesty. Kiedyś były zdjęcia na forum terez niestety nie mam ich przy sobie więc musicie wierzyć na słowo.
Oczywiście wymieniłem gmole na idealnie te same stąd wiem ile kosztowały jako pojedyńczy zakup.
Gdyby nie one podejrzewam że siedziałbym na wózku.
Tak na koniec mały hak w tym wszystkim. Koleś musi mieć moto na miejscu chyba, że podstawiłbym swoje stare gmole pod wzór.
Na dole pare fotek mojego Shreka (istny czołg) - w najnowszej wersji jest obuty w rurę 2 w 1 od Hard Crome (na zdjęciach w BUB-ach).
Załączniki:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Darkttron RS 1700

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #18

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Jestem w Pruszkowie na szkoleniu, tak więc wieczorem cos naskrobie i podam Wam max. informacji. Co do zdjęć obiecuję jak nie dzisiaj to po powrocie na chatę wkleić małą prezentację. Info na boku - wileu z tego forum wie że gmole już "testowałem" na autostradzie w Strykowie.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #19

  • Darkttron RS 1700
  • Darkttron RS 1700 Avatar
Właśnie się dowiedziałem od Bartka Sępioła że ten typ gmola niedostępny, cała nadzieja w tobie TomHal?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Info GMOLE 11 lata 2 miesiąc ago #20

  • Darkttron RS 1700
  • Darkttron RS 1700 Avatar
Darecki napisał:
ciekawe te "pazurki" na stronie jednak widnieje ze "cena do zugodnienia",to ile plus/minus takie custom kosztuje?
a robia design tez pod plastykowe saddlebags?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.080 s.
Zasilane przez Forum Kunena