UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wydechy Silver Tail do Road Stara

Wydechy Silver Tail do Road Stara 8 lata 9 miesiąc ago #1

  • Hipis
  • Hipis Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 629
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 3
Piotras - na moje to spaliny puścił po obu stronach. Widać spaliny podczas przygazówki.
Czyń miłość a nie wojnę :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wydechy Silver Tail do Road Stara 8 lata 9 miesiąc ago #2

  • Piotras
  • Piotras Avatar
wemar napisał:
Uwaga czysto teoretyczna - kolanka od strony wydechu są zrobione z rur z pojedynczą ścianką. Weź zatem pod uwagę, że dość szybko pokryją się nalotem [...].

Problem znam z użytkowania wydechów w małym Drag Starze, choć wg producenta stosują jakąś technologię która zapobiega sinieniu kolanek. Efekt był taki, że co prawda siniały, ale nie totalnie - mi to akurat specjalnie nie przeszkadzało. Tradycyjnie gorzej wyglądało tylne kolanko, ale to w pewnym sensie standard.
Pewnie gdyby szarpnąć się na czarne Cobry, to problem sinienia znika, ale trzeba odżałować kwotę z dwójką z przodu ;)

Dzięki za ten filmik : choć gość w ogóle coś wydumał: spaliny przerzucił na lewo, a z prawej założył kominy dla ozdoby.... Niezłe.
Zastanawia mnie dlaczego producent nie podaje ich w specyfikacji - gdzieś tam ktoś je sprzedaje do np. XVS 1300 albo do Hondy, a o Road Starze milczą jak zaklęci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wydechy Silver Tail do Road Stara 8 lata 9 miesiąc ago #3

  • Hipis
  • Hipis Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 629
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 3
Nie miałem styczność z takimi rurkami :) Ale widziałem film gdzie koleś wykombinował coś takiego:
Czyń miłość a nie wojnę :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wydechy Silver Tail do Road Stara 8 lata 9 miesiąc ago #4

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Uwaga czysto teoretyczna - kolanka od strony wydechu są zrobione z rur z pojedynczą ścianką. Weź zatem pod uwagę, że dość szybko pokryją się nalotem granatowo-niebiesko-żółtym. Nie twierdzę, że to coś złego, ale nie każdy akceptuje przebarwione rury.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wydechy Silver Tail do Road Stara 8 lata 9 miesiąc ago #5

  • Piotras
  • Piotras Avatar
Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie myśl o założeniu akcesoryjnych wydechów. Oczywistym jest, że cokolwiek godnego chcesz wziąć w rękę,to cena jest znaczna. Ostatnio ktoś zamieścił ogłoszenie o sprzedaży tłumików SilverTail. Ponieważ przy poprzednim motocyklu miałem założone Silvertaile, zacząłem się temu przyglądać. Nie bez znaczenia był fakt, że wydechy te spełniają wymogi europejskie co do głośności i można jeździć za granicę bez obaw o kłopoty z tamtejszą policją
Okazuje się, że Leo Vince, który jest dystrybutorem tej marki w ogóle się do takich wydechów nie przyznaje.
Listę produktów kończą na Drag Starze 1100 i dużej Virażce. Z drugiej strony wydechy są trochę "za dobrze wyglądające" żeby była to jakaś czysto garażowa produkcja
Link do zdjęć - www.aukcjoner.pl/gallery/020431484-.html#I1
Czy ktoś z Was miał do czynienia z takimi kominkami przy Road Starach? Może ktoś ma więcej informacji na ten temat? Jakieś wrażenia, którymi można się podzielić?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.034 s.
Zasilane przez Forum Kunena