UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jaki gmol

Jaki gmol 3 lata 10 miesiąc ago #1

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1169
  • Otrzymane podziękowania: 63
  • Oklaski: 9
Jak by ktoś szukał to mam oryginalny gmol do naprawy
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jaki gmol 3 lata 10 miesiąc ago #2

  • Don Pedro
  • Don Pedro Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Moim celem jest urzeć młodo najpóźniej jak się da
  • Posty: 194
  • Otrzymane podziękowania: 18
  • Oklaski: 0
Wojtas72 napisał:
Dojrzałem do decyzji o zakupie gmoli.
Problem w tym że nie mogę się zdecydować czy kupić stalowy chromowany (ładniejszy), czy z nierdzewki (praktyczniejszy).
Jakieś sugestie? opinie?
Na przodzie mam gmol chrom, na tyle gmol z relingami z nierdzewki i wielkiej różnicy nie widać, nierdzewkę raz do roku przepoleruję i wyglądają super, a w razie W praktyczniejsze
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Wojtas72

Jaki gmol 3 lata 10 miesiąc ago #3

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Nierdzewka ma inny odcień niż chrom położony fabrycznie, więc od razu musisz się z tym pogodzić.
Podrapany chrom na gmolu, to nie jest taka znowu tragedia, da się to zamaskować owijając np. skórą, co może dodać charakteru - ale co kto lubi.
Jeśli natomiast wybór konstrukcji gmola, to tylko taki, który na górze ma nieprzerwaną rurę, a nie dwa końce mocowane do ramy cybantami. Cybanty nie mają żadnej wytrzymałości poprzecznej, wiec gdy gmol będzie się giąć, to w niczym temu nie przeszkodzą, co zwykle kończy się uszkodzeniami na silniku (obdrapania i takie tam).
Nie wiem jak lubisz jeździć w zakrętach, ale jeśli czasem przyszurasz podestem, to dobrze by było, by dolny profil gmola nie zasłaniał podestu, do zamiast szurania podestem, zaliczysz ślizg na gmolu.

Jeśli coś miałbym polecić, to zakup np. fabrycznego gmola z uszkodzonym chromem i jego naprawa, co wcale nie wychodzi drogo, a dobrze działa i wygląda klasycznie, choć pewnie nie bardzo efektownie.
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Wojtas72

Jaki gmol 3 lata 10 miesiąc ago #4

  • longjohn
  • longjohn Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 10
Jak chromowany gmol zadziała to zostanie slad,który będzie rdzewiał.Kwasówke potraktujesz odpowiednim
szmerglem i będzie ok.Mój motocykl podczas szlifu przeleciał z 50 m na gmolu i nic sie nie stało z wyjątkiem starcia gmola.Podspawałem -lakier udajacy chrom i jezdze ,niemniej gdyby była kwasówka to o wiele łatwiej pospawać i mażna by tez doprowadzic lepiej do wygkądu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Wojtas72

Jaki gmol 3 lata 10 miesiąc ago #5

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 752
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
Jedna cholera, wytrzymałość nie zależy od tego, czy chrom czy kwasówka. Oba ładnie wyglądają, natomiast muszę spełniać swoje zadania. Minimalna grubość to 32 mm
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Wojtas72

Jaki gmol 3 lata 10 miesiąc ago #6

  • Wojtas72
  • Wojtas72 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 643
  • Otrzymane podziękowania: 49
  • Oklaski: 3
Dojrzałem do decyzji o zakupie gmoli.
Problem w tym że nie mogę się zdecydować czy kupić stalowy chromowany (ładniejszy), czy z nierdzewki (praktyczniejszy).
Jakieś sugestie? opinie?
Najgorszy jest zawsze koniec miesiąca, a zwłaszcza ostatnie 30 dni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.031 s.
Zasilane przez Forum Kunena