UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują?

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #1

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
dzięki, lekko nie jest, ale póki co trwam ... :naj:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #2

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
artek napisał:
Spining nie lekarz to mój pomysł póki co tylko :++:

Też tak kiedyś miałem ale...zmądrzałem i nawróciłem się na złą, tzn. jedynie właściwą drogę. :polew:
Życie jest zbyt krótkie na wyrzeczenia. :dia:


Na poważnie - podziwiam i życzę wytrwałości!
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #3

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Spining nie lekarz to mój pomysł póki co tylko :++:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #4

  • spining
  • spining Avatar
artek napisał:
Darecki piwa i kawy nie piję od miesiąca ... biegam codziennie ... została mi z napoi woda, kolor i czysta :++:

artek, zaniepokoilem sie; lekarz Tobie tak kazał ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #5

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Darecki piwa i kawy nie piję od miesiąca ... biegam codziennie ... została mi z napoi woda, kolor i czysta :++:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #6

  • Darecki
  • Darecki Avatar
artek-hoho 189cm i 90 kg wagi,kurde to szesciopak u ciebie musi niezle wygladac,salatki codziennie na sniadanie,obiad i kolacje :mysli: :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #7

  • Frankenstein
  • Frankenstein Avatar
Dzięki za info. Mam podobne wymiary, więc liczę, że i pode mną się nie załamią. Tylko że byłem przekonany, iż dadzą się w czasie jazdy zamykać i otwierać a tu skucha. Chyba tylko na postoju.

Zobaczymy w praktyce.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #8

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Frankenstein te, które zaprezentowałes wyglądają delikatnie, ale wykonane są z solidnego materiału i wytzymuja np. mnie tj. 189 cm i 90 kg wagi ... czasami katuje moto brata z podobnymi podnóżkami (Młody smiga vtx-em) i ma je chyba juz 4 lata ... więc co do jakości i wytrzymałosci bez obaw ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #9

  • Frankenstein
  • Frankenstein Avatar
Dzięki za informacje. Mów mi Franki, będzie krócej. :h-r:


Podałeś fajne pomysły i o ile rzeczywiście z podestów raczej nie skorzystam, to przynajmniej połażę po stroniczkach które mi podałeś. A i uśmiechnąłem się, bo bardzo mi się obuwie spodobało store.valueaccessories.net/driverfloorboardsheelrestset.aspx - do dresów super.

Mam gmole, więc spacerówki teoretycznie mógłbym założyć, ale jako, że te gmole są mocno zaokrąglone, to w praktyce nie da się do nich niczego dokręcić. Stąd poszukiwanie innych pomysłów.

Dziś potwierdziłem Wojtkowi z Polkomu zakup, więc już po ptakach. Mam nadzieję że się spiszą i będa praktyczne. Jeżeli nie, to będę szukał dalej.

Na wiosnę napiszę jak się jeździ.

PA!

Ps. Myślałem, że to forum zimą śpi, więc nie spodziewałem się żadnej odpowiedzi, a tu proszę. Nawet 3. Dzięki!
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez Frankenstein.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #10

  • Darecki
  • Darecki Avatar
a ja jestem kaszpirowski i wiem co kto ujezdza :mysli: ,a Franken...nie sprecyzowal,trudno,rozpisalem sie :sor:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #11

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Darecki rozpisałeś się ale nie na temat.Kolega nie ma Road Stara i nie ma podestów,więc spacerówki nie ma jak założyć. ,ma Raidera więc inne podparcie na stopy.A te które pokazał są fajne,ale naprawdę wyglądają delikatnie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #12

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Franken...kurde strasznie dlugi do pisania ten Twoj sympatyczny nickname (mam nadzieje ze sie nie obrazisz) :roza: ja kiedys mialem zainstalowane takie:
www.cruisercustomizing.com/adjustable-cruise-pegs-yamaha-xv650950-v-star-raider-xv16001700-road-star-roadliner/part/KY-4501?source=igodigital

www.cruisercustomizing.com/kuryakyn-large-footpegs-with-offset-mounts-and-1-14-inch-clamps-pair/part/KY-7999

ale musialem niezle nogi wyciagac zeby bylo mi komfortowo,moze dlatego ze mam zainstalowany w swoim road star engine guards z road kinga,potem myslalem i przymierzalem sie do takich:

www.cruisercustomizing.com/highway-bar-heelrest-extended-reach/part/CWI-05-1775

ale podobna sytuacja jak z poprzednimi,nogi bardzo wyciagniete i w gorze,nie pojedziesz dlugo w takiej pozycji,bralem pod uwage tez takie jak Ty zamiesciles tutaj ale mimo ze jest ich ogromny wybor i przerozne wzory, nie zdecydowalewm sie bo uznalem tak jak Ty ze moga byc delikutasne,zwlaszcza na tych laczeniach i wybralem takie:

store.valueaccessories.net/driverfloorboardsheelrestset.aspx

(nie mogelm znalesc na cruisercustomizing wiec podaje inny link)
,mam je juz 2 rok i jestem zadowolony,mozesz je ustawiac dowolnie pod roznymi katami i nie trzeba nog dzwigac do gory,w moim przypadku to mialo duze znaczenie,trzeba wywiercic jeden otwor w floorboards,do regulacji,w zestawie przychodzi odpowiedni brakiecik ktory trzyma mocno po przykreceniu,(widoczny na zdjeciu)mozna je zainstalowac z przodu,po srodku z tylu(bez sensu),i ustawic rownolegle do floorboards lub pod katem,jest tam podporka pod piete(widoczna na zdjeciu) jak rowniez mozna tez polozyc piete na gorze tego brakietu i wtedy nozki windujemy do gory,i wtedy w czasie jazdy "pchamy powietrze",uwazam ze wybralem najlepsze rozwiazanie,ale to jest moje zdanie,jak znajde baterie i aparat to postaram sie zrobic zdjecie i podesle na forum, a i jeszcze jedno ja mam pelny rubber,zamiast jak na zdjeciu 3 kropeczki,noga sie nie zeslizguje tylko guma trzyma,no i zero wibracji,

tutaj jest link do custom world,maja duzy wybor akcesoriow,

www.cw-intl.com/eng/home.asp

ps.jak wy mowicie na floorboards?
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Swingwing kurykan - ktoś ma? Jak się spisują? 11 lata 3 miesiąc ago #13

  • Frankenstein
  • Frankenstein Avatar
Są wygodne? Mam wrażenie, że są piekielnie delikatne i pękną gdy się mocniej oprę.








Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez Frankenstein.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena