UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Element ozdobny Puley-a

Element ozdobny Puley-a 11 lata 1 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Darku spox nie ma strachu. Jest to Puley koła pasowego czy też bardziej swojsko zębatka zdawcza przenoszaca napęd na koło pasowe. W przypadku elementu który przedstawiłeś jest nic innego jak to ozdoba Puley-a/osłona zamiast tzw. pralki czyli kapy osłaniajacej zębatkę.
Osobiście mam zdjętą osłonę i również założony element akcesoryjny który jest widoczny na naszym kalendarzu w miesiącu wrześniu - zdjęcie po lewej u góry widać wprawdzie jego tylną część ale można zauważyć brak pralki.
:wild:
PS. Zmieniam tytuł tematu z "boję się TomHala...' na to co powyżej - brzmi troche nie teges :cooo:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 11 lata 1 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Element ozdobny Puley-a 11 lata 1 miesiąc ago #2

  • Darecki
  • Darecki Avatar
...bo nie wiem jak to po polsku nazwac,caly zestresowany jestem :++: :di:

czy ktos ma z Was zainstalowane cos takiego,jesli tak to prosze o opinie czy warto inwestowac taka kase?
podobno pasuje tylko do rocznikow do 2003 roku?a czym sie rozni 2003 od 2008 :mysli: inne koleczko (pulley)?



www.cruisercustomizing.com/road-star-nude-pulley-conversion-kit/part/BA-6320-00?source=igodigital
Ostatnio zmieniany: 11 lata 1 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.031 s.
Zasilane przez Forum Kunena