UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: sissybar oparcie

O:sissybar oparcie 14 lata 5 miesiąc ago #1

  • Gamera
  • Gamera Avatar
Spider dawaj foty jak ostygniesz chętnie pooglądamy :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sissybar oparcie 14 lata 5 miesiąc ago #2

  • spider
  • spider  Avatar
dzieki za fatyge własnie siedze i patrze sobie na to oparcie tak tak kupiłem je jest poprostu zaje......fajne :cheer: :cheer: :cheer: jak patrze sobie tak na nie to odrazu człowiek zapomina ile musiał za nie wybólic. udało mi sie troszke utargowac bo brałem jeszcze pare innych pierdół ogólnie bardzo polecam oparcie jak i sprzedajacego naprawde bardzo miły człowiek ps jak kiedys znajde chwile i je zmontuje pochwale sie, kurde ale człowiekowi nie wile do szczescia potrzebne troszke żelastwa a pełnia szczescia :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sissybar oparcie 14 lata 6 miesiąc ago #3

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Bylem i jeszcze raz dobrze się przyjrzałem, niestety na opakowaniu nie było nic o wytrzymałości bagażnika, sprzedawca też nie zabardzo zorietowany. Moim zaniem konstrukcja jest solidna i nie ma co się bać o wytrzymałość.Co do ceny w sklepie wystawione jest 1400zł (oparcie +kit), na pytanie czy można taniej? generalnie nie, nie ma szefa itd. Na alegro jest taniej a biorąz pod uwagę że kupuje się bagażnik wraz z sissybarem to nie wychodzi tak żle, no i wgląda bandycko.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sissybar oparcie 14 lata 6 miesiąc ago #4

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sissybar oparcie 14 lata 6 miesiąc ago #5

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
wygląda imponujaco - hm cena również :evil:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sissybar oparcie 14 lata 6 miesiąc ago #6

  • spider
  • spider  Avatar
w sumie o jakosć i wytrzymałosć ale juz o jakosci sie wypowiedziałeś ze jest oki wiec zostaje wytrzymałosc jezeli bedziesz na miejscu spytaj czy by dało rade co urwac z tej ceny pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:sissybar oparcie 14 lata 6 miesiąc ago #7

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Znam ten sklep (motorownia) i zdarza mi się tam zaglądać, widziałem to oparcie naprawde super wykonanie i wygląda na solide.
Będe tam w piątek mam do odebrania skóre na bak, obejrze je jeszcze raz dokładnie i przeczytam opis, powinno być coś o wytrzymałości. Dam znać jak potrzebujesz coś jeszcze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

sissybar oparcie 14 lata 6 miesiąc ago #8

  • spider
  • spider  Avatar
witajcie przymierzam sie do zakupu tego oparcia

www.allegro.pl/item788135791_kuryakyn_oparcie_i_bagaznik_yamaha_xv_road_star.html

czy ktos z ws ma albo widział to oparcie w realu. ciekawi mnie jak sie sprawdza tz jakiej wytrzymałośi jest bagaznik . ogólnie nie chce kupowac bo zepsuje mi linie moto ale plecaczek strasznie mi marudzi i dlatego musze kupic, to najbardziej mi podchodzi bo wrazie potrzeby ma rozkaładany bagażnik (niezły patent) zawsze bedzie mozna cos upakowac a jak nie to go góry i moto ma czysty tył w sumie najbardziej ze wszystkiego w ofercie podoba mi sie raptor bar idealnie by do moto pasował ale cena ok 1400zł i bez bagaznika to juz troche dużo tu macie fotki jak wyglada na waldku z obiciem

media.photobucket.com/image/raptor%20bar/LCHRFC/RaptorBar.jpg

a tu drag stara z tym samym oparciem ale bez obicia

media.kickstatic.com/kickapps/images/22960/photos/PHOTO_3262322_22960_2749434_ap.jpg

ps jezeli ktos posiada raptora równiez prosze o komentarze szczególnie czy mozna tam upchac bagażnik
pozdrawiam spider
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.033 s.
Zasilane przez Forum Kunena