UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nawiercanie filtra? Kiepskie osiągi.

O:Nawiercanie filtra? Kiepskie osiągi. 14 lata 1 tydzień ago #21

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Dzięki. Jak tylko czas pozwoli, to się zabiorę. Na wstępie - latam na 160, z szybą. Reszta innym razem. A że lubię sobie odkręcać, to 120 mi nie wystarcza. Zresztą mogę sobie tak polatać i często tak jeżdżę, ale MUSZĘ mieć zapas i tyle.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nawiercanie filtra? Kiepskie osiągi. 14 lata 1 tydzień ago #22

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3931
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Hm dziwne, ja wracając z serwisu po Recall-u przy temp. - 2 C rozpędzałem się bez problemów do 160 km/h więcej się bałem ze względu na łysą oponę jak i niską temperaturę a co za tym idzie słabą przyczepność. Jednak po tygodniu jak zacząłem przy nim grzebać stracił nagle na mocy i prędkości (Nie ukrywam że miałem zdjęty filtr powietrza, który poleżał sobie tydzień w garażu na półce). Dopiero po kilkudziesięciu minutach (może i po 2-3 godzinach) ustawiania składu mieszanki za pomocą PMS-a udało mi się Shrek-a doprowadzić do porządku. Wczoraj leciałem bez większych problemów 170 km/h i to z rezerwą na linkach.

Jestem zdania, że mimo wszystkiego doprowadź filtr powietrza do porządku (zima tzn. czas i bezruch robi swoje) a potem niestety zostaje kręcenie PMS-em ;) .
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nawiercanie filtra? Kiepskie osiągi. 14 lata 1 tydzień ago #23

  • Miran
  • Miran Avatar
Jak dla mnie liczy się tylko ostatnie zdanie które napisał Upload B)

Ale każdy lubi co innego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nawiercanie filtra? Kiepskie osiągi. 14 lata 1 tydzień ago #24

  • Upload
  • Upload Avatar
Prałacie
Jedyne co mi pozostaje to serdecznie zaprosić się do siebie na zabawę w małego aptekarza
Bo bez pacjenta ciężko podać diagnozę
Napisz mi dokładnie jakie zmiany zrobiłeś
Czy jeździsz na 150 czy 160 czy latasz z szybą
Jaką masz kompresję
Generalnie jaki masz przebieg i jakie czynności serwisowe przeprowadzałeś
Czy masz ekologię
Napisz po prostu wszystko
Życzę powodzenia a ja się będziesz wybierał do Wawy to daj znać

W 16 też da się wykręcić plecy z obudowy filtra, a w klinice wiercą obudowę dookoła co osobiście uważam za bardzo amerykańskie

Pozdrawiam
Krzysiek
P.S.
Powyżej 120 jak dla mnie przestaje być relaksacyjne
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nawiercanie filtra? Kiepskie osiągi. 14 lata 1 tydzień ago #25

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Gdzieś widziałem (może na Road Star Clinic), że w RS czarna obudowa filtra powietrza miała wycięte okienko od tylnej strony. Na pewno lepsze zasysanie i to niekoniecznie tak ogrzanego powietrza, jak w oryginale (otwór od strony silnika). Wydaje mi się nawet, że u kumpla w RS takie okienko występuje, bo w WS nie. Stąd mój pomysł, by coś takiego zrobić. Dziś byłem totalnie zdegustowany prędkością - do 140 jako tako, a powyżej z ledwością do 150. Żenada! Od zeszłego sezonu nie czyściłem jeszcze K&Na. Na półce czeka DynoJet. Ale może odrazu poprawić nieco oddech? Nie będę jeździł czymś, co się rozpędza do 145! Upload, pomocy! Musi przynajmniej dochodzić do 180 i koniec!

Nie proponujcie mi speedstera ani żadnych hyper-wynalazków.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.030 s.
Zasilane przez Forum Kunena