UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Dupa po asfalcie...

Dupa po asfalcie... 9 lata 8 miesiąc ago #1

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
Darecki napisał:
Kto ma obnizonego "radoslawa" interesuje mnie bo zastanawiam sie nad obnizeniem swojej starej.bardziej dla wizualnego efektu niz z potrzeby.ciekawi mnie czy cosik sie zmienia poza tym ze jaja tra o asfalt :piw:

Ja miałem obniżonego krzyżakiem Barona. Po pierwszej wyprawie w Bieszczady zamieniłem na fabryczny. Czy muszę coś jeszcze dodawać?
Co ciekawe - ponoć obniżony ładniej wygląda. Moim zdaniem - nie. Owszem, gdyby obniżyć też przednie zawieszenie to wtedy tak. Ale to już moje subiektywne opinie.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dupa po asfalcie... 9 lata 9 miesiąc ago #2

  • PSZEMAS
  • PSZEMAS Avatar
TomHal napisał:
Przemo ten krzyżak przechodząc przez moje ręce znów jest w jego posiadaniu :zab:
Jestem ciekaw do kogo teraz trafi???
bo widocznie to jest krzyżak obieżyświat :zab:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dupa po asfalcie... 9 lata 9 miesiąc ago #3

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Przemo ten krzyżak przechodząc przez moje ręce znów jest w jego posiadaniu :zab:
Jestem ciekaw do kogo teraz trafi???
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dupa po asfalcie... 9 lata 9 miesiąc ago #4

  • PSZEMAS
  • PSZEMAS Avatar
robrob napisał:
Darecki napisz do Illusiona on miał chyba 2 szt obniżane, za pomocą chyba setu Barona
ta dokładnie, illusion miał dwie sztuki obniżane, jedna która teraz stacjonuje u mnie miała tylko krzyżak Barona co daje obniżenie o jakieś 5-6 cm tyle wyszło mi po założeniu oryginalnego krzyżaka.
Drugi jego radek miał regulowane zawieszenie (regulowane były wodziki przy amortyzatorze) i to rozwiązanie jest w/g mnie słuszne. Chcesz mieć nisko skręcasz, chcesz pojeździć po winklach rozkręcasz.
Takie samo regulowane zawieszenie ma u siebie Robert72.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dupa po asfalcie... 9 lata 9 miesiąc ago #5

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Darecki napisz do Illusiona on miał chyba 2 szt obniżane, za pomocą chyba setu Barona
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dupa po asfalcie... 9 lata 9 miesiąc ago #6

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Mi się marzy to pompowane zawieszenie, jak skończę inne pilniejsze modyfikacje (gaźnik, silnik, "błyskotki" ) to sobie takie sprawię. Tutaj prezentacja (pod koniec). Ceny za oceanem od 2k zł z kawałkiem. https://www.youtube.com/watch?v=-g294L2A5jo
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc ago przez Skygge.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dupa po asfalcie... 9 lata 9 miesiąc ago #7

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Nie trzeba moim zdaniem obnizac motocykla wystarczy tylko tylny blotnik i juz wyglada jaby caly nizej siedzial..roadstarclinic.com/content/view/36/94/
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dupa po asfalcie... 9 lata 9 miesiąc ago #8

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Ja mam posadzonego ale ...opisu różnic nie oczekuj, bo nie jeździłem na "normalnym" zawieszeniu , ba nawet siodło mam inne , więc ...cholera po co ja w ogóle piszę w tym temacie ? :mysli:

No chyba że chcesz coś żebym zmierzył (odległość jakiejś śruby od ziemi czy coś ) , to śmiało pisz , chętnie pomogę .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dupa po asfalcie... 9 lata 9 miesiąc ago #9

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
Darecki napisał:
Kto ma obnizonego "radoslawa" interesuje mnie bo zastanawiam sie nad obnizeniem swojej starej.bardziej dla wizualnego efektu niz z potrzeby.ciekawi mnie czy cosik sie zmienia poza tym ze jaja tra o asfalt :piw:

Darecki, ja osobiście nie mam , ale znam kilku co to zrobiło i nie wiem czy są do końca zadowoleni. Raczej winkielki to na kwadratowo pokonują , jesli mogę swoją opinię tu wyrazić ,to może to i fajnie wygląda ale jeździć na tym bym nie chciał !!! :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dupa po asfalcie... 9 lata 9 miesiąc ago #10

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Kto ma obnizonego "radoslawa" interesuje mnie bo zastanawiam sie nad obnizeniem swojej starej.bardziej dla wizualnego efektu niz z potrzeby.ciekawi mnie czy cosik sie zmienia poza tym ze jaja tra o asfalt :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.033 s.
Zasilane przez Forum Kunena