UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: kto dalej myśli o kupnie Harleya?

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 1 tydzień ago #1

  • Adam Raider
  • Adam Raider Avatar
Myślę o marce Indian. Ale w odległej przyszłości. Nie chodzi o kasę, lecz o to, że jestem póki co bardzo zadowolony z Raidera.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 1 tydzień ago #2

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Nie bede zakładał nowego temata wiec zapytam tu czu może któryś z szanownych kolegów ma dostep do innstrukcji obsługi silnika Twin Cam 88???Chodzi o format PDF
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 2 tygodni ago #3

  • Hipis
  • Hipis Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 629
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 3
Myślę, że bardzo daleko odchodzicie od tematu :dia:

Ja myślę o kupnie HD bo mi się podoba i tyle. A że się psuje ? Moje pierwsze moto rozbierałem do śrubki , ręcznie szlifowałem zawory, ciężką maszynę trzymałem w piwnicy w bloku...narzekałem ? Nie ! Byłem dumny :jahu: Cóż jak to mówią, miłość jest ślepa :oj:
Kupujemy motocykle nie jako coś praktycznego tylko coś co daje nam więcej niż dotarcie z punku A do punku B, coś czego czego czasami ująć w słowa się nawet nie da...

Mój biały konik też mi się baaardzo podoba a może i bardziej więc stoi grzecznie w stajence i za mną czeka. :chop:
Czyń miłość a nie wojnę :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 tygodni ago przez Hipis.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 2 tygodni ago #4

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Tomson napisał:
Skygge to Ty powinieneś brykać zupełnie innym sprzętem - Triumphem albo Uralem albo Jawą albo Pannonią...
Wildstar jest chyba bardziej amerykański od amerykańskich....

Ale jednak wyprodukowany w Japonii, co nie? Na Urala napalałem się w młodości, ale nie miałem kasy. Jedynie jeszcze mam starego Junaka z 63 roku, tyle że w "proszku".
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 2 tygodni ago #5

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
TataMichas nie bronię Niemców, też mi uszczuplili rodzinę tak samo Sowiety i Ukraińcy ale czy Francuzi, Angole czy Amerykańce coś dobrego dla Nas zrobili ??? Powiem, że nie ma nic gorszego jak wyj... Cię rzekomy przyjaciel ... więc ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 2 tygodni ago #6

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
TomHal napisał:
Thomson - Wildstar nie jest wersją amerykańską tylko europejską. Ba Niemcy uważają nawet że to ich wersja - niemiecka. I za to ich cholernie cenie. Nawet Metro u nich się inaczej nazywa. Cały Świat ma amerykańską nazwę a oni U-Bahn. Mają jeszcze wiele innych podobnych rozwiązań co do nazewnictwa a sprowadza się to do tego że cenią swój język ponad wszystko i nie przeplatają głupawych zwrotów anglojęzycznych w swoim języku tak jak to się u nas robi chcąc być bardziej "cool". Nie że jestem anty amerykański. Bardziej raczej pro polski.

Taaaaaa….ja też cholernie niemców „cenię”. Użyję Twoich słów - szczególnie za ich rewelacyjne rozwiązania (wybili mi część rodziny) i nazewnictwo – np. Schutzstaffel (dla nie świadomych to skrót SS).

Pozdrawiam wielbicieli :oj:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 2 tygodni ago #7

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
TomHal napisał:
Thomson - Wildstar nie jest wersją amerykańską tylko europejską. Ba Niemcy uważają nawet że to ich wersja - niemiecka. I za to ich cholernie cenie. Nawet Metro u nich się inaczej nazywa. Cały Świat ma amerykańską nazwę a oni U-Bahn. Mają jeszcze wiele innych podobnych rozwiązań co do nazewnictwa a sprowadza się to do tego że cenią swój język ponad wszystko i nie przeplatają głupawych zwrotów anglojęzycznych w swoim języku tak jak to się u nas robi chcąc być bardziej "cool". Nie że jestem anty amerykański. Bardziej raczej pro polski.

Wiem, ze Wildstar jest europejską - tak mi się napisało, przecież każdy na tym forum wie, że Wildstar to to samo co Roadstar.
Ale Tom - nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi w tej wypowiedzi...przecież to nie jest niemiecki motocykl, tylko japoński. Jakim sposobem wplątałeś Rzeszę w to tego nie rozumiem dalibóg. Niemcy to sobie mogą uważać co chcą...nie chciałbym rozwijać wątku, aby nie podnieść sobie ciśnienia.
Wiesz dobrze, że Wildstar/Roadstar to klon Harleja - uczyniony na wzór i podobieństwo tak, że już bardziej nie można. No nie róbmy jaj.
Ja też jestem pro-polski. Co nie przeszkadza, żeby mi się podobały (optycznie) produkty amerykańskiej motoryzacji.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 2 tygodni ago #8

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Thomson - Wildstar nie jest wersją amerykańską tylko europejską. Ba Niemcy uważają nawet że to ich wersja - niemiecka. I za to ich cholernie cenie. Nawet Metro u nich się inaczej nazywa. Cały Świat ma amerykańską nazwę a oni U-Bahn. Mają jeszcze wiele innych podobnych rozwiązań co do nazewnictwa a sprowadza się to do tego że cenią swój język ponad wszystko i nie przeplatają głupawych zwrotów anglojęzycznych w swoim języku tak jak to się u nas robi chcąc być bardziej "cool". Nie że jestem anty amerykański. Bardziej raczej pro polski.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 tygodni ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 2 tygodni ago #9

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
tomekz napisał:
Jakby nie USA to czym byśmy teraz jeździli ? B)

Dokładnie !

Skygge to Ty powinieneś brykać zupełnie innym sprzętem - Triumphem albo Uralem albo Jawą albo Pannonią...
Wildstar jest chyba bardziej amerykański od amerykańskich....
ps
może jestem prostakiem (całkiem prawdopodobne) ale jakoś lubie amerykańskie filmy bardziej od słowackich. No - chyba, że czeskie - kobieta za ladą, arabella, pod jednym dachem...te dawały radę. No i oczywiście Niewolnica Isaura z innych nieamerykańskich.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 2 tygodni ago #10

  • tomekz
  • tomekz Avatar
Jakby nie USA to czym byśmy teraz jeździli ? B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 2 tygodni ago #11

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Skyggie mam podobnie ... USA jest dla mnie jak zapalnik ... ale dość to nie forum polityczne :nie:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 2 tygodni ago #12

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Powiem tak, że gdybym chciał HD to kupiłbym HD. W sumie stać mnie ;)

Ale nie w tym problem.

Problem tkwi w mojej głowie i wygląda tak, że mam straszne obrzydzenie do wszystkiego co zza oceanu.
Nie mogę po prostu. Nigdy z premedytacją nie kupię nic amerykańskiego. Tak samo nie jadam w MD czy KFC i tym podobnych wynalazkach.

Co mnie tak zraziło?

To ogólne uwielbienie. W mediach, polityce, wszędzie tylko Stany i Stany. Obama się potknął na schodach - muszą to pokazywać w wiadomościach. Mam wrażenie, że za chwilę wyskoczy mi z lodówki. A co mnie to w ogóle obchodzi? Wszędzie tylko ta Ameryka. Europejskich filmów w TV jak na lekarstwo, a te z USA są tak żenująco głupie (większość), że nie daję rady tego oglądać. W wiadomościach to samo, USA, USA, USA. A ja bym wolał wiedzieć co u naszych sąsiadów, może coś ciekawego wydarzyło się na Słowacji, czy Wegrzech? Dobra, kończę bo mi zaczyna ciśnienie skakać ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 3 tygodni ago #13

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Wiem że się psują , wiem że się rozkręcają , wiem , że są chujowe , ale gdybym miał lużnych kilka złotych to kupiłbym Street Glide ..........i niech się dzieje wola boska ,........bo to mi się podoba :zab:
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 3 tygodni ago #14

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
Zapomniałem o najważniejszym.....każdy lubi to co ma..... :wild:
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 3 tygodni ago #15

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Oj, już tak nie narzekajcie na psujące się HD-ki. Wielu z Was ujeżdżało Komarki, WSK-ki, WFM-ki, SHL-ki i podobne, których nie dało się eksploatować z czystymi rękami, a do dziś wspominamy je z rozrzewnieniem. B)
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 3 tygodni ago #16

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Tomek o takich bzdetach jak świecące na stałe kierunki czy lampa przednia bez certyfikaty EU albo brak włącznika głównej lampy nie wspominam bo to dla mnie oczywiste
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 3 tygodni ago #17

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Dla mnie wygląd jest oki, reszta do dupy, ta marka to jedynie hłyt markietingowy :polew:
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 3 tygodni ago #18

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
i spowalniaczy zamiast hamulców :zly:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 3 tygodni ago #19

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
Pirania napisał:
Jedyny HD, który mi się podoba, nie jest przez harleyowców poważany. Gdyby mi kiedykolwiek rozum odjęło to jedynie V-rod.



Pirania miałem okazję pojeździć V-rodem,bestia. Jak dobrze pamiętam to był chyba dwu lub trzyletni sprzęt.Niestety,ale ten sprzęt służy do zap....lania,nie do powolnego lansu.


Jeżeli chodzi o moje zdanie o HD,to dźwięk silnika w połączeniu z dobrymi wydechami powala z nóg. I to niestety jest koniec plusów . Wielkie NIE z powodu awaryjności ,ceny za moto,części,akcesoria,i tak mógłbym długo wymieniać.
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kto dalej myśli o kupnie Harleya? 9 lata 3 tygodni ago #20

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Przykład: w ubiegłym tygodniu pomagam Koledze wymieniać płyn hamulcowy, klocki, sprawdzamy naciąg pasa, wymieniamy oleje i filtry. Model to Heritage (ładne solo) rok prod. 2007. Po robocie jazda próbna w moim wykonaniu, prędkość ok. 80 km/h wg. tego 120 milowego zegara, jadę na luzie jak swoim Radkiem. Nagle z bocznej wyjeżdża dostawczak ja po heblach jak w radku o ten sk...syn dalej jedzie, jakby dostawczak nie przyspieszył (facio widział w lusterku co się dzieje) zaparkowałbym chyba pod nim. Ten badziew tj. H-D nie hamuje (przewody w oplocie stalowym) !!! Na dodatek po przejechaniu kółka wokół osiedla wykręciła się śruba od podesta pasażera ... nie wiedziałem co powiedzieć. Kumpel mówi drgania, wydaje mi się, że Radkiem bardziej telepie na biegu jałowym bardziej i nic się nie odkręca ... o reszcie nie piszę ... stawiam na Yamę :chop:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.044 s.
Zasilane przez Forum Kunena