UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 8 miesiąc ago #1

  • Janors
  • Janors Avatar
Cuba odpisałem w dziale USA czy Europa> Cześci zamienne z USA, poczytaj :moto:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 8 miesiąc ago #2

  • Cuba
  • Cuba Avatar
wykrzyknik napisał:
Cuba zależy ile rzeczy ściągasz. Wojtek z polkomu teoretycznie może ściagać wkładając części w swoje zamowienie dziek iczemu koszt ransportu drastyczie spada jednak... Jak jest wszyscy wiemy, na wałki Dorsza czekamy drugi miesiąc....
No bo oni ściągaja pewnie drogą morska(duze paki) to dlatego trwa.
Ja wolałbym drobne paczki transportem lotniczym.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 8 miesiąc ago #3

  • Cuba
  • Cuba Avatar
A jak kupuje w sklepie internetowym to jak to fizyczne rozwiązać , podaje adres firmy spedycyjnej a ona dopiero wysyła do nie? a co z cłem .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 8 miesiąc ago #4

  • Miran
  • Miran Avatar
Dobrze by było mieć kogoś w stanach co by to przepakował i wysłał do Polski.
Ja za takie duże pudło części zapłaciłem za wysyłkę 75$ więc nawet przy tej cenie daje ci to 225$ to jakieś niecałe 700zł chyba całkiem nieźle.
Transport na terenie stanów masz gratis a w ten sposób unikniesz ewentualnych kłopotów z cłem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 8 miesiąc ago #5

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Cuba zależy ile rzeczy ściągasz. Wojtek z polkomu teoretycznie może ściagać wkładając części w swoje zamowienie dziek iczemu koszt ransportu drastyczie spada jednak... Jak jest wszyscy wiemy, na wałki Dorsza czekamy drugi miesiąc....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 8 miesiąc ago #6

  • Cuba
  • Cuba Avatar
jarekbajk napisał:
polecam tą stronkę..sam miałęm ostatnio ten kłopot z tym, ze mi pękł..wrrrr ale zostałem wsparty i pomagam jak mogę ceny sa ok i sam pasek jakże fajny..., mam używam i jest ok..pozdrawiam..

www.phatperformanceparts.com/Dayco_Panther_Belt_RoadStar_1700_Warrior_p/2302-0004.htm

Pytanie jak zamówic i ściągnąć drobne częsci ze Stanów, czy to się kosztowo oplaca?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 10 miesiąc ago #7

  • jarekbajk
  • jarekbajk Avatar
polecam tą stronkę..sam miałęm ostatnio ten kłopot z tym, ze mi pękł..wrrrr ale zostałem wsparty i pomagam jak mogę ceny sa ok i sam pasek jakże fajny..., mam używam i jest ok..pozdrawiam..

www.phatperformanceparts.com/Dayco_Panther_Belt_RoadStar_1700_Warrior_p/2302-0004.htm
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 10 miesiąc ago #8

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Jeśli będziesz o pas dbał,pilnował ustawienia i naciągu to powinien wytrzymać spokojnie ponad 60 tys.km.Wtedy możesz myśleć o nowym.Choć prędzej zmienisz maszynę. ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 10 miesiąc ago #9

  • BeJu
  • BeJu Avatar
i okazało się że koło nie w osi...

Minister napisał:
Doraźnie spróbuj ten który masz umyć wodą z delikatnym mydłem (żaden inny środek). Później wytalkuj talkiem technicznym. Zrób rundkę (będzie Ci tak świrgoliło, że w pale się mieści). Na koniec weż mydło w płynie i potraktuj pas (jest bardzo higroskopijny i wszystko wchłonie). Sprawdź też czy koło jest w osi. Jeżeli masz 25 kkm przebiegu to rzeczywiście byłoby ciut za wcześnie na zmianę pasa.

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 10 miesiąc ago #10

  • Minister
  • Minister Avatar
Doraźnie spróbuj ten który masz umyć wodą z delikatnym mydłem (żaden inny środek). Później wytalkuj talkiem technicznym. Zrób rundkę (będzie Ci tak świrgoliło, że w pale się mieści). Na koniec weż mydło w płynie i potraktuj pas (jest bardzo higroskopijny i wszystko wchłonie). Sprawdź też czy koło jest w osi. Jeżeli masz 25 kkm przebiegu to rzeczywiście byłoby ciut za wcześnie na zmianę pasa.

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 10 miesiąc ago #11

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Zamawiałem u Pawła kilka pasów dla kolegów.Zamawiałem też w stanach.Ceny były podobne ale czas realizacji dużo szybszy.Paweł handluje też innymi akcesoriami.Np oleje do HD ma w najlepszej cenie.Taki pas jak od niego ma Majekl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 10 miesiąc ago #12

  • BeJu
  • BeJu Avatar
Dzięki za namiary. Powiem tak - różnica w cenie ogromniasta. Aż tak strasznie tną marżą w serwisie?? :woohoo:

piter 1600 napisał:
Miałem,wystawiłem do sprzedaży długo chętnego nie było w końcu poszedł do Niemiec. Podam Ci numer możesz powołać się na mnie a będziesz miał w okazyjnej cenie nowego.Paweł 889454502.Podaj mu wymiary: 130 zębów i szerokość 1,5 cala.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 10 miesiąc ago #13

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Miałem,wystawiłem do sprzedaży długo chętnego nie było w końcu poszedł do Niemiec. Podam Ci numer możesz powołać się na mnie a będziesz miał w okazyjnej cenie nowego.Paweł 889454502.Podaj mu wymiary: 130 zębów i szerokość 1,5 cala.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 10 miesiąc ago #14

  • BeJu
  • BeJu Avatar
Oczywiście chodzi mi o pomoc w załatwieniu tańszego niż 1.700 - żeby ktoś nie pomyślał, że pożyczyć chcę :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Poszukuję PASA NAPĘDOWEGO do Wild Star 13 lata 10 miesiąc ago #15

  • BeJu
  • BeJu Avatar
Panowie
czy ktoś posiada lub może załatwić pas napędowy do Wild Stara r.2001?? Skrzypi mi jak cholera już po przejechaniu kilkunastu kilometrów a za miesiąc jadę do Chorwacji i nie wiem czy nie będę musiał wymienić.

A w serwisie chcą mi policzyć 1700 za nowy :/

btw - ma przejechane dopiero 25 tyś - czy to nie za wcześnie na wymianę?

pozdr
Błażej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.040 s.
Zasilane przez Forum Kunena