UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Wyczyścic chrom

O:Wyczyścic chrom 13 lata 6 miesiąc ago #21

  • Minister
  • Minister Avatar
MrTommy napisał:
Najpierw TYM
potem pastą.
Testowałem jedno i drugie i schodzi jak malina. Jeśli jest cieniutko tej gumy, to wystarczy samą pastą.

Tommy! Ta watka jest niezła ale to nie to samo co ten nasz wynalazek, który ćwiczymy na chromach.

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wyczyścic chrom 13 lata 6 miesiąc ago #22

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
valdee napisał:
Ja używam acetonu( moja córka ciągle dotyka do rury).Póżniej ewentualnie można trochę zapolerować pastą do chromów. :dobrarobota

Acetonem trzesz jak głupi a watą stalową lub pastą, schodzi od jednego pociągnięcia, ot i różnica ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wyczyścic chrom 13 lata 6 miesiąc ago #23

  • valdee
  • valdee Avatar
Ja używam acetonu( moja córka ciągle dotyka do rury).Póżniej ewentualnie można trochę zapolerować pastą do chromów. :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wyczyścic chrom 13 lata 6 miesiąc ago #24

  • kiwlenko
  • kiwlenko Avatar
Ja ostatnio taką pastą polerowałem (z pomocą wiertarki) pewne elementy - głównie aluminium ale również zaniedbane chromy. I nagle ktoś mi podpowiedział, że się niepotrzebnie męczę. Wziął watę stalową baardzo drobną (artykuły plastyczne - do znalezienia w allegro) i namoczył w wodzie z płynem do mycia naczyń. I... byłem wpieniony na maksa bo w 5 minut zrobił to co ja starałem się osiągnąć w godzinę. Nie nadaje się tylko do lakieru! Teraz sam stałem się posiadaczem takiej waty...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wyczyścic chrom 13 lata 6 miesiąc ago #25

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Najpierw TYM
potem pastą.
Testowałem jedno i drugie i schodzi jak malina. Jeśli jest cieniutko tej gumy, to wystarczy samą pastą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wyczyścic chrom 13 lata 6 miesiąc ago #26

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Pasty można zastosować, ale najpierw trzeba zdjąć ten badziew. A potem ewentualnie dopieszczać. U kumpla używaliśmy tez zwykłej benzyny ekstrakcyjnej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wyczyścic chrom 13 lata 6 miesiąc ago #27

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
K2 Aluchrom

A ja polecam tę paste.Co prawda przypalonej gumy z chromu nie ściągnie ,ale pięknie czyści i nie zostawia żadnych smug.
Rewelka.
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wyczyścic chrom 13 lata 6 miesiąc ago #28

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Polkom, pasta Autosol B)

kupiszTU
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wyczyścic chrom 13 lata 6 miesiąc ago #29

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Zmywacz do paznokci z acetonem, czyścik do pianki montażowej. Najlepiej zapałką zdjąć, co się da z rozgrzanego wydechu, a potem NA ZIMNO pobawić sie acetonem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyczyścic chrom 13 lata 6 miesiąc ago #30

  • aro
  • aro Avatar
Zapytam, choć mam wątpliwość czy temat pasuje do spraw technicznych

Syn oparł gumową podeszwę buta na rozgrzanym tłumiku, efekt łatwy do przewidzenia
Znacie jakieś domowe sposoby lub przepisy z ogólnodostępnych środków do czyszczenie takich pozostałości?

Oczywiście nie chodzi mi o reklamę któregoś z cudownych wszystkoczyszczących preparatów !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.069 s.
Zasilane przez Forum Kunena