UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Hałas z okolic rozrusznika - film

Hałas z okolic rozrusznika - film 9 lata 1 tydzień ago #1

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
U mnie podczas jazdy,wysoki bieg mała prędkość dochodziły takie dźwięki,że myślałem że silnik się rozsypie.

Po bardzo długiej walce :jahu: okazało się ,że chromowana osłonka przedniego kolanka wydechu dotyka do flanszy ,która jest wkręcana do cylindra.Zdemontowałem ,skróciłem,i nareszcie jest cisza. :dobrarobota
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Hałas z okolic rozrusznika - film 9 lata 2 tygodni ago #2

  • Nitol
  • Nitol Avatar
nic chyba...cyka i tyle...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Hałas z okolic rozrusznika - film 9 lata 2 tygodni ago #3

  • Beju
  • Beju Avatar
Nitol napisał:
Witajcie. Mój Radek wydaje z siebie specyficzne "cykanie" dochodzące z okolic rozrusznika i dekla od mechanizmu rozrusznika. Trwa to już jakiś czas i mnie drażni. Zawory były regulowane i nic to nie zmieniło. Posłuchajcie i oceńcie

Nitol - po odpaleniu w tym sezonie i odebraniu z serwisu mam to samo "cykanie". Co to było u Ciebie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Hałas z okolic rozrusznika i okolic - film 9 lata 11 miesiąc ago #4

  • Seboka
  • Seboka Avatar
Ja nic nie słyszę, już słyszałem mnóstwo opowieści z tym rożnym cykaniem, nigdy z tego nic nie wyszło. Wszyscy mówią że ten model tak ma. Przy następnej wymianie wlej gąszczy olej 20w 50 motul wycisza silnik :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Hałas z okolic rozrusznika - film 9 lata 11 miesiąc ago #5

  • Nitol
  • Nitol Avatar
Witajcie. Mój Radek wydaje z siebie specyficzne "cykanie" dochodzące z okolic rozrusznika i dekla od mechanizmu rozrusznika. Trwa to już jakiś czas i mnie drażni. Zawory były regulowane i nic to nie zmieniło. Posłuchajcie i oceńcie
Ostatnio zmieniany: 9 lata 11 miesiąc ago przez Nitol.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.030 s.
Zasilane przez Forum Kunena