UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zawory

O:Zawory 14 lata 10 miesiąc ago #121

  • Upload
  • Upload Avatar
przyjedź pogadamy posłuchamy
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zawory 14 lata 10 miesiąc ago #122

  • NightRider
  • NightRider Avatar
A co jest na tej Targowej? Jakaś knajpa? i dlaczego spotkania w środę lepiej w piątek wieczorkiem. Upload a jak by trzeba było ustawiać te zawory to dałbyś radę za jakieś ludzkie pieniądze? Jak usłyszałem ile chcą w Yamasze to osiwiałem.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zawory 14 lata 10 miesiąc ago #123

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Środowe spotkania klasa :-) Tylko trzeba lokal zmienić, za zimno, za głośno, nie ma gdzie usiąść i czego sie napić i jacyś narwańcy ciągle sie przewracają :-)
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zawory 14 lata 10 miesiąc ago #124

  • Upload
  • Upload Avatar
Spoko możemy się ustawić
Codziennie na Targowej 7 od 10 do 18
Albo nocami
Jak na razie staramy się rozpocząć nową tradycję środowych spotkań więc im nas będzie więcej tym lepiej
Pozdro
Krzysiek
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zawory 14 lata 10 miesiąc ago #125

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Po przyjeździe z wycieczki w góry (zrobiłem ponad 1000 km) zauważyłem że zaczyeły mi klepać zawory. Rozmawiałem z Majkelem i Piterem na ten tem no i tak podobno jest że gorący wildek trochę brzęczy zaworami al mnie się wydaje że po tej jeździe to trochę więcej niż bradziej. Czy ktoś się z tym spotkał moto ma dopiero 10 tys mil. Może w warszawie jakiś fachowiec by go posłuchał. NIe wydaje mi się abym szukał dziury w całym. Może Upload dałby się namówić na posłuchanie.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena