UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: gaznik za bogato za bogato ...

gaznik za bogato za bogato ... 11 lata 11 miesiąc ago #81

  • max power
  • max power Avatar

witam panowie i panie ..
potrzebuje pomocy moja gwiastka szaleje a minowicie co bym nie robil swiece mam czarniutkie..
1.mam wydechy vince hince long shoots, filterek v&h w orginalnej puszcze..i zalozylem swieczki irydowe iglica ustawiona na 5 rowku poloczenie gaznika z silnikiem dokrecone na maxa (portki)

, glowna dysze zmienilem na 160 z orginalnej 165..pms wykrecony na 3.0 obrotu gdy wkrecam nocniej strzela jak szalona..ale po dobrym rozgrzanu powoli przechodzi..
smieszne jest to ze na zimno strzela i przerywa a po 5min jazdy troszeczke szybciej i maszynka sie rozgezeje chodzi slicznie martwia mnie te moje czarne swieczki zmienialem je jusz pare razy i to samo pali jakies 6 litrow na 100km moze macie jakies pomysly co robie nie tak ???i jak ten sprzet naprawic ??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.038 s.
Zasilane przez Forum Kunena