UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: air ride

air ride 11 lata 3 miesiąc ago #1

  • Never
  • Never Avatar
Ja w moim poprzednim bajku mialem tego typu zawieszenie a dokladnie progressive suspension airtail


koszt mojego to cos kolo 5000 PLN, z tego co mi wiadomo mozna inne kupic juz za 3000 jak i za 9000, ale ani jedne ani drugie nie daja gwarancji ze nie bedzie Ci spitalac z nich powietrze. Sam uzytkowalem i wiem ze podczas jazdo , średnio co 20 km musisz podpompowac, bo Ci kolo zaczyna "dobijac", wiec albo dasz sobie przycisk uruchamiajacy kompresor w wygodnym miejscu , albo bedziesz sie co kilkanascie kilometrow zatrzymywac aby podniesc motor :) .
Ja juz wiecej tego bledu nie popelnie. Fajne jako bajer i tyle
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez Never.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

air ride 11 lata 3 miesiąc ago #2

  • Darecki
  • Darecki Avatar
to ze jazda na "powietrzu"jest komfortowa to wiedzialem od dawna bo sam uzywam jednego sprzeta(nie motor) i ma poduszki powietrzne,ale zawsze mnie zastanawialo jak to jest w motocyklu jak to pierdzielnie z jakichkolwiek przyczyn i powietrze zejdzie,to po kilku km jaja wygladaja pewnie jak bycze :polew:
ciekaw jestem czy ktos ma jakies doswiadczenie z tego typu resorowaniem motocykla?






a to taki dodatek:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.042 s.
Zasilane przez Forum Kunena