UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: aluminiowa wajcha

aluminiowa wajcha 11 lata 3 miesiąc ago #1

  • kiwak
  • kiwak Avatar
robrob napisał:
Alex widzę że ta akcesoryjna to lepiej wygląda u ciebie jak oryginał. Tylko przekręć odwrotnie ramię

No, wygląda super. Z ramieniem dałem :du: obiecuję poprawę ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

aluminiowa wajcha 11 lata 3 miesiąc ago #2

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Alex widzę że ta akcesoryjna to lepiej wygląda u ciebie jak oryginał. Tylko przekręć odwrotnie ramię
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez robrob.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

aluminiowa wajcha 11 lata 3 miesiąc ago #3

  • kiwak
  • kiwak Avatar
oj widze, ze ten tyl zalozylem odwrotnie. Zaraz bede poprawial. Jednak zdjecia sie przydaja ! ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

aluminiowa wajcha 11 lata 3 miesiąc ago #4

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Dolaczam zdjecie jak to wyglada po podmianie u mnie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

aluminiowa wajcha 11 lata 3 miesiąc ago #5

  • Darecki
  • Darecki Avatar
kiedys w skeczu laskowika i smolenia bylo tak"...kiedys byl tam sklep kolonialny...cholera komu to przeszkadzalo"...jak jest cos dobrego to wymyslili jeszcze lepsze,qwa mac,to aluminium ni w p..de ni w oko,a potem czleku zmieniaj jak ci nie pasi,wajche juz mam,uzywke zalatwilem,teraz musze postac sie o brakiet,dla mnie najwazniejsze bylo czy otwory pasuja w podstawie,ale jak mowicie ze tak to gicio,u mojego dilera yamahe caly komplet kosztuje ponad 300 stowy,troche drogo,wiec szukam uzywek,
mam jeszcze jedno pytanie ale to zrobie z tego osobny temat,moze tez ktos cosik doradzi,
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

aluminiowa wajcha 11 lata 3 miesiąc ago #6

  • kiwak
  • kiwak Avatar
ja wlasnie wymienilem na kolekcje z 1600. dzieki Roborob! Teraz juz mnie chyba nie zawiedzie. Trzyma sie porzadnie. Duzo lepiej.

sprawa jest taka, ze mocowanie do trzpienia jest odwrocone czyli chwyta sie trzpien nie po stronie wajchy ale po drugiej stronie (na zdjeciu widac imbus do przyklecenia) jak pisze Roborob. Przelotke trzymajaca oske mozna by zostawic, jedynie troche zeszlifowac bo w 1700 jest szersza. Wazne jest aby miec te czesc po drugiej stronie wajhy bo stary wlement nie pasuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

aluminiowa wajcha 11 lata 3 miesiąc ago #7

  • valdee
  • valdee Avatar
W 'realu" wygląda to tak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

aluminiowa wajcha 11 lata 3 miesiąc ago #8

  • valdee
  • valdee Avatar
Nie pamietam dokładnie , bo wymieniałem to jakieś 3 lata temu , jak chcesz to moge zrobic fote z "natury" motor stoi w garazu pod domem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

aluminiowa wajcha 11 lata 3 miesiąc ago #9

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
jeśli chcesz zmienić z nowej na starą musisz zmienić całość czyli wajchę , mocowanie i przegub który jest między wajchą a prętem. Śruby mocowania podstawy pasują.
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

aluminiowa wajcha 11 lata 3 miesiąc ago #10

  • valdee
  • valdee Avatar
Ja mam RS 2006 , byl kupiony bez wajchy , od momentu kupna jeżdze ze "starą" wajchą,
i jest ok. Dodatkowo , moim zdaniem ,"stara", ładniej wygląda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

aluminiowa wajcha 11 lata 3 miesiąc ago #11

  • Darecki
  • Darecki Avatar
zanim stronka nie dupnela byl temat ktory poruszylem,w 1700cc wajcha zmiany biegow jest aluminiowa,w starszych modelach stalowa-chromowana,chcialem zmienic w swoim bajku na wlasnie z poprzedniego modelu,ktos mowil ze nie da sie tylko zamienic samej "wajchy" trzeba wymienic caly braket,(w nowszych modelach wajcha zmiany biegow jest w dwoch czesciach,w starszym jest to jedna calosc)mam pytanie czy tak rzeczywiscie jest i jesli tak to czy otwory w podstawie sa takie same czy trzeba cos modyfikowac,na moje oko to sa takie same brakiety,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.031 s.
Zasilane przez Forum Kunena