UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: nakretka kolpakowa lewy gwint

nakretka kolpakowa lewy gwint 10 lata 1 miesiąc ago #1

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Rodacy pomocy :roza:
potrzebuje nakretke kolpakowa(tak to sie chyba nazywa) z lewym i prawym gwintem,jak na zdjeciu zainstalowalem sobie ozdobny drazek zmiany biegow (Tom Hal pamietam,pamietam :jez: ) i wqurwia mnie ta orginalna sruba,pomyslalem ze zastapie ja wlasnie taka kolpakowa i nie bedzie gwintu widac,ale predzej w tej Kanadzie czlek syphilis zlapie niz nakretke kolpakowa i to z lewym gwintem bo tutaj wszystko w calach,a w Pl-u duzo latwiej,prawa potrzebuje zeby pasowala i byly jednakowe,najchetnej chromowa jesli sa takowe a jak nie to moze byc stainless steel lub aluminiowe to wypucuje ze beda sie swiecily jak psu jaja,
nie wiem jakie sa koszta takich srubek ale mysle ze niewielkie,mozna wsadzic w koperte i wyslac zwykla poczta,kase oddam na pewno lub kiedys tam postawie :piw:


www.google.ca/search?q=nakretki+kolpakowe&rlz=1T4RNTN_enCA375CA476&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dPsYU-6bKeHl2AXxi4HQBg&ved=0CCQQsAQ&biw=1093&bih=476
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.034 s.
Zasilane przez Forum Kunena