UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Szersza tylna felga

Szersza tylna felga 5 lata 5 miesiąc ago #1

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
Ja ten temat przerabiałem osobiście,i bardzo Cię do tego zachęcam,bo w tak ciężkim motocyklu opona na tyle 150 mm,to absolutna porażka konstruktorów :czad:
Obecnie mam takie koło 16 x 5,5 " z oponą 200...wygląda o niebo lepiej niż ori,ale dla mnie to już za mało :oj:
Przy takim kole będziesz musiał zeszlifować mocowanie jarzma zacisku tył i dorobić nowe mocowanie.....to tyle z przeróbek wahacza,czyli niewiele,no chyba że będziesz chciał czegoś więcej.
Jeżeli interesuję Cię takie koło,to pewnie bym go opchnął,bo planuję na tą zimę kolejną przebudowę,ale już na 300 mm.
Koło jest z oponą MARATHON,dotoczonymi dystansami do pulleya i tarczy,oraz wszystkimi tulejami ośki,tak,że koło możesz od razu zamontować w oryginalny wahacz ( po zeszlifowaniu mocowania ).
Nie wiem jaki offset ma oryginalny pulley,bo ja mam jakiś akcesoryjny HD,również 70 z.
Koło oczywiście szprycha,w stanie znakomitym :zab:
Jeżeli będziesz zainteresowany tematem,to pisz na priva,to przynajmniej zakończę już sezon,bo na jednym tylko,przednim kole to raczej nie pośmigam :polew:
Błotnik tył będziesz musiał dorobić,lub kupić gotowca,ale to oczywista oczywistość :zebol:
Jeżeli chcesz ruszyć temat,to pisz na priva :lek:
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szersza tylna felga 5 lata 5 miesiąc ago #2

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Temat przeniosłem tutaj, bo zmiana szerokości koła wiążę się bardziej z zawiasem, niż z obręczą/oponą.


Kolego, zanim się rozpiszesz w tym temacie, to zapraszam do Powitalni i napisz tam coś o sobie.
Tak moim prywatnym, robienie bobera z RS'a też nie jest najszczęśliwszym pomysłem. Ten motocykl jest po prostu za duży na bobera. Poza tym bober powinien mieć przynajmniej z grubsza podobne profile opon z przodu i z tyłu. Jak dasz 5''z tyłu, to co dasz na przód?
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 5 lata 5 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szersza tylna felga 5 lata 6 miesiąc ago #3

  • Bobber
  • Bobber Avatar
Witam Koleżanki i Koledzy. Kupiłem road star, przerabiam na bobberka, chciałbym włożyć na tył felgę 5". Robił ktoś z was taka modyfikacje ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.037 s.
Zasilane przez Forum Kunena