UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Łożyska koła - tył

O:Łożyska koła - tył 13 lata 11 miesiąc ago #41

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Raczej pechowo kupiłeś. Kiedyś się spotkamy i zobaczysz mojego 11-latka :laugh: Postawimy Hondę w tym wieku obok. Po prostu ktoś nie dbał o niunię przed Tobą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Łożyska koła - tył 13 lata 11 miesiąc ago #42

  • Rocker
  • Rocker Avatar
Jadąc po gładkim asfalcie czułem się jakbym jechał po zdrapce. Dwa razy mi się to przydażyło. W poniedziałek podniosłem moto na podnośniku i okazało się, że mam delikatny luz na tylnim kole. Być może będzie trzeba tulejować piastę, a łożyska i tak trzeba będzie wymienić jak to już będzie rozbabrane.

Tak szczerze powiem, że mam już zleksza powyżej uszu Yamahy i jakości wykonania motocykla. Miałem Shadowke z '94 roku, lałem paliwo, zmieniałem olej i jeździłem. Nie wierzyłem w to ale naprawdę zaczynam myśleć że jakościowo pomiędzy tymi firmami jest przepaść na korzyść Hondy. Choć możliwe że pechowo kupiłem moto.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Łożyska koła - tył 13 lata 11 miesiąc ago #43

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
A co się z Twoimi dzieje.Łożyska z tyłu powinny wytrzymać ponad 100tyś km.Ale jeśli chcesz to są to typowe łożyska kulkowe z dostaniem których nie powinno być problemu.Już nie pamiętam rozmiarów ale kumplowi zmieniałem i były w każdym sklepie motoryzacyjnym.Przy wymianie trzeba dobrze sprawdzić piastę,ona częściej ulega uszkodzeniu.Wybijają się gniazda łożysk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Łożyska koła - tył 13 lata 11 miesiąc ago #44

  • Rocker
  • Rocker Avatar
Koledzy, czy ktoś z was wymieniał komplet łożysk w tylnim kole? Możecie powiedzieć jaki jest szacunkowy koszt? Yamaha zaśpiewała sobie za 4 łożyska i 2 simeringi 520zł, dlatego raczej kupię te łożyska gdzie indziej. A może ktoś wie jakie to są łożyska (wymiary)? Dziś popołudniu będę rozbierał tylnie koło ale gdybym znał wymiary już teraz to bym sobie już podzwonił za łożyskami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.035 s.
Zasilane przez Forum Kunena