UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kolo pasowe tylne

O:Kolo pasowe tylne 13 lata 7 miesiąc ago #1

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Koło pasowe nie może bić jak piszesz. Musi być proste. TUznajdziesz koło pasowe. Nie sądżę że można to wyprostować przynajmniej jak pojechałem z moim pulleyem to gość od prostowania felg alumionowych stwierdził, że nie ma narzędzi aby to naprostować.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kolo pasowe tylne 13 lata 7 miesiąc ago #2

  • Lelek
  • Lelek Avatar
Witam.Mam pytanko tylne kolo pasowe ma bicie +- 4mm,co z tym fantem zrobic?Czy mozna to kolo wyprostowac jakos czy musze kupic nowe.Dodam ze pekly mi juz dwa pasy jeden na trasie byl od nowosci,drugi kupilem uzywany pekl pod domem.Teraz mam nowy i niewiem czy to kolo ma wplyw na pekniecie paska.Moto bylo kupione w Usa i tylna felga tez jes walnieta ale ja wywazylem.Doradzcie co mam z tym zrobic.Czy ktos wie gdzie na Podkarpaciu prostuja felgi do motocykli?? :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.032 s.
Zasilane przez Forum Kunena