UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Łożyska tylnego koła

Odp: Łożyska tylnego koła 11 lata 6 miesiąc ago #1

  • sosnos
  • sosnos Avatar
Witam

jakby ktoś interesował się cenami łożyska igiełkowego do tylniej piasty to :

TULEJKA..........4WM-25376-00....................144zl.
ŁOŻYSKO..........93317-32677-00...................302,67zl

wcale się nie ucieszyłem :-(

Cene otrzymałem od motolagow.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Łożyska tylnego koła 11 lata 6 miesiąc ago #2

  • sosnos
  • sosnos Avatar
Witam,

w związku z tym że zabrałem sie za koła i wyciągnąłem z nich łożyska okazało się że łożysko igiełkowe w tylnim kole kwalifikuje sie do wymiany, czy komuś z was udało się znaleść coś w sklepach z łożyskami czy ratuje mnie tylko salon Yamaha?
Oczywiscie wszystkie łożyska chce wymienić - ale chyba reszte dostane w sklepach z tego typu elementami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Łożyska tylnego koła 11 lata 9 miesiąc ago #3

  • Rocker
  • Rocker Avatar
Ja kupiłem łożysko koyo według wymiarów starego. Łożyska igielkowe były ok więc zostawiłem. Koszt to było jakiś 25zł. Uszczelnienie też miałem dobre. Za komplet w yamasze zażyczyli sobie coś ok 500zł za wszystkie 4 łożyska
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Łożyska tylnego koła 11 lata 9 miesiąc ago #4

  • kiwak
  • kiwak Avatar
ja mam radka 1700 i sprawa była przechlapana. Łożyska musiałem zamówić w yamasze. Z tego co pamiętam tam są dwa zwykłe (te można jeszcze gdzieś nabyć w/g symbolu oryginału) i jedno albo dwa koszykowe których mi się nie udało dostać. Dodatkowo jeden z tych koszyków był na tulei i tak naprawdę przez jakis brud który sie tam dostał pewnie podczas zmiany wytarła się ta tuleja.

No i oczywiście temat uszczelniaczy, też nie dostałem nigdzie indziej jak w yamasze. Mało tego, do innego rocznika były bodaj inne rozmiary lozysk/uszczelniaczy ale głowy nie dam urwać.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 9 miesiąc ago przez kiwak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Łożyska tylnego koła 11 lata 9 miesiąc ago #5

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Witam
Nie mogę znaleść na forum nic w temacie.
Zaczeło mi stukac w tylnym kole dzwięk przytłumiony z częstotliwością jedno puknięcie na obrót koła
Czy to mogą być łożyska i ewentualnie jeśli tak to gdzie i za ile takie nabyć
Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.037 s.
Zasilane przez Forum Kunena