UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Prostowanie felgi

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #1

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... seryjne w okolicach 800/900 pln kupicie ... póki co na allegro brak :du:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #2

  • jacek71
  • jacek71 Avatar
Cena prawie za to customowe koło do najnizszych nie należy(1400 zyli) ,ale pewnie ori koło kupić da sie taniej ,musze poszperac w necie ,chyba ze kto ma na zbyciu to sie dowiem za ile :jez:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez jacek71.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #3

  • sosnos
  • sosnos Avatar
Darecki, niestety polska to dziki kraj a rząd polski i kanadyjski znacznie się od siebie różnią mentalnościa i spojrzeniem na różne srawy a niestety punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :-), w polsce jeszcze bardzo długo będzie źle.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #4

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... jeśli zdecydujesz się na wymianę zarzuć tę szerszą felę moto.allegro.pl/czesci-felga-16x6-5-yamaha-wildstar-roadstar-i3023688985.html i będzie :cyc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #5

  • jacek71
  • jacek71 Avatar
Frankenstein napisał:
To było silne przywalenie kołem. Jak do niego doszlo? Tylko koło dostało?

Tego do konca nie wiem ,podobno od dziury w drodze ,maszyna naszego kolegi valdee ,ja pytam bo ja mam kupować tylko ,nie wiem czy felgi to od razu nie będę sobie musiał kupic nowej , a nie widzę za bardzo jakie kwoty wchodza w grę,może ktoś podpowie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #6

  • Frankenstein
  • Frankenstein Avatar
To było silne przywalenie kołem. Jak do niego doszlo? Tylko koło dostało?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #7

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... rozumię Darecki Twoje poglądy, ale póki co w RP wymiana felgi przy takim uszkodzeniu w POlsce to za drogi interes - nie każdego stać, a jak jesteś ubezpieczony na taką m. in. okoliczność i chcesz zrobić to w ramach odszkodowania to trwa to latami ... i traktują Cię jak złodzieja, niestety wyjechałeś parę lat wstecz z tego kraju, ale wiele nie zmieniło się na lepsze a wręcz przeciwnie ... :nnie: :nie:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #8

  • Darecki
  • Darecki Avatar
SATURIAN napisał:
Darecki napisał:
,karetka,moto na zlom,oczywiscie ze nie musi sie we wszystkich felgach po prostowaniu cos takiegiego zdazyc,ale...

Darecki , nie na złom , tylko do Polski B)


Saturian,i tutaj jest sens zeby sie nad tymi Twoimi slowami zastanowic,rzad kanady kilka lat temu zabronil naprawiania motocykli zakwalifikowanych jako tzw"salvage",w niektorych stanach sa jakies obejscia tego czy nie wszystkie stany maja taki przepis,nie wiem dokladnie,macie przyklady z wlasnego podworka jak czytam czasami Wasze posty,ze ktos sprzedaje moto z usa,"nie bite,przejechane tylko kilka km,ksiadz nim jezdzil itp"-jak reklamuja niektorzy sprzedajacy dilerzy,ale Wy wiecie ze to pic na wode,dlaczego jest przyzwolenie na cos takiego,OK.zrozumie jesli ktos swiadomie kupuje taki motocykl,jest sie mechanikiem,umie sam sobie naprawic,ocenic czy jest wart naprawy pod wzgledem bezpieczenstwa i oplacalnosci i bierze sam ryzyko,ale ile jest takich ktorzy sie nie znaja i kupuja ufajac,czy taki qwa sprzedawca nie ma sumienia nie zdaje sobie sprawy ze sprzedaje potencjalna mine na ktorej czlek moze sie zabic lub zostac kaleka,czy zysk za wszelka cene przeslania inne wartosci?dlaczego rzad nie zabroni czegos takiego,czym sie roznia obywatele kanady od polskich? a z tego co sie orientuje najwiekszy import motocykli jest chyba ze stanow,znam troche temat bo kiedys moj pracownik wlasnie wzial sie za handel motocyklami,jezdzil do usa i kupowal wszystko co mialo jak najnizsza cene,pozniej jak mi mowil ze sie podrasuje i polacy kupia,jezdze motocyklami juz ponad 30 lat i niejeden wypadek widzialem,znowu pofilozofowalem,
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #9

  • Darecki
  • Darecki Avatar
artek napisał:
Darecki rozumię Twoją troskę o bezpieczeństwo, ale wgniota widoczna na fotce nie jest tragiczna ... i podejrzewam, że koszt naprawy też będzie niewielki ...

Artek,napisze tak:mam jedno zycie ktore bardzo cenie,moich gnatow niegdzie nie idzie dostac w zadnym chocby u najbardziej renomowanego dealera,nie mam ochoty ewentualnie byc dawca lub czekac na jakiegos dawce,nie jestem mechanikiem,nie znam sie na tym ale skoro cos jest wadliwe a zwlaszcza tak newralgiczna czesc pojazdu jaka jest niewatpliwie felga to ja wymieniam na inna,sprawna,wole uzywana,posniedziala ale wiem ze nie byla klepana,naprawiana itp.jak bezpiecznik piepsznie mozna zrobic "tymczasowe obejscie",korek zgubisz od wlewu zatkasz folia i dojedziesz... samochod ma 4 kolka i zapewne wiesz co sie czasami dzieje jak jedno kolo "wybombi" motocykl ma tylko dwa,bezpieczenstwo zawsze na pierwszym miejscu,nie chce byc filozofem ale to jest moje zdanie :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #10

  • sosnos
  • sosnos Avatar
no, poklepie się i kupi szpraja i wyjdzie trajka :hej:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #11

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Darecki napisał:
,karetka,moto na zlom,oczywiscie ze nie musi sie we wszystkich felgach po prostowaniu cos takiegiego zdazyc,ale...

Darecki , nie na złom , tylko do Polski B)
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #12

  • Nasedo
  • Nasedo Avatar
do Doktora Felgi i wszystko będzie jasne :lek:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #13

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Darecki rozumię Twoją troskę o bezpieczeństwo, ale wgniota widoczna na fotce nie jest tragiczna ... i podejrzewam, że koszt naprawy też będzie niewielki ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #14

  • Darecki
  • Darecki Avatar
przyklad z ubieglego roku,koles gdzies dojechal za bardzo do kraweznika czy...no nie wiem,w kazdym badz razie mial wgieta alu felge,(nie w RS) zeby bylo taniej dal do prostowania,po jakims czasie uzytkowania bylo wielkie bum i gleba i cale szczescie ze nie pedzil po autostradzie tylko jakiejs drugorzednej drodze,karetka,moto na zlom,oczywiscie ze nie musi sie we wszystkich felgach po prostowaniu cos takiegiego zdazyc,ale...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #15

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Yo ....Dr.felga powinien ogarnąć temat
:dobrarobota nasz.walbrzych.pl/motoryzacja/serwis-oponiarski-dr-felga/
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #16

  • Droopi
  • Droopi Avatar
Najlepiec jakby się DR Felga wypowiedział w tym temacie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #17

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Moim zdaniem do prostowania, nie powinna przy tym bardziej ucierpieć ... śmiało możesz dać tam, gdzie prostują koła od puszek ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prostowanie felgi 11 lata 2 miesiąc ago #18

  • jacek71
  • jacek71 Avatar
Takie pytanko ,tylna felga jest lekko zagieta ,i czy to jest do naprawy (prostowanie ) czy nie ruszać ,albo koło do wymiany ,kto ma jakies doswiadczenie w tym temacie , bo pierwsze co mi przychodzi na myśl to dac tam gdzie prostuja alu felgi do puszek. widać to zgięcie w górnej części
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez jacek71.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.040 s.
Zasilane przez Forum Kunena