UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: METZELER ME880 MARATHON nagły koniec żywota

METZELER ME880 MARATHON nagły koniec żywota 8 lata 10 miesiąc ago #41

  • ROBERT72
  • ROBERT72 Avatar
Tak jak piszesz moje też były z Brazylii.
Zeszłego roku miałem to samo po powrocie ze ślubu Xaviera.nie pamiętam teraz 5 lub 7 ubytków i pęknięcia poprzeczne bieżnika.Zwyczajnie wypadły kawałki protektora.Opony miały nie całe dwa lata ciśnienie sprawdzane co jakiś czas.Reklamowałem to u sprzedawcy akurat w Oponeo i reklamacja została uznana.Sama firma Oponeo zachowała się dobrze nie miałem problemów żadnych z reklamowaniem.Oponę pocięto i sprawdzali jak do tego mogło dojść widać miała feler ,gdyż uznano reklamację i otrzymałem zwrot kasy z dnia zakupu.Co ciekawe dowiedziałem się że rozpatruje moją sprawę koncern Pirelli tak mi powiedziała babka z działu reklam a tego to już zupełnie nie mogę sobie wytłumaczyć do dziś ,ale co tam... Kupiłem już inne opony Metzelerowi jakoś już nie potrafię zaufać po tym co przeżyłem i zobaczyłem na własne oczy.
Przemka sprawa tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziła - niestety myślałem , że takiej marce można zaufać no ale co tu gadać nawet Mercedesy nie są już takie jak kiedyś widać księgowi rządzą ...

Obiecałem ,że wrzucę fotki mojego Metzelera przed reklamacją i proszę picasaweb.google.com/112243935905869110573/15Czerwca2015?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMXht6OI4du7_QE&feat=directlink
Dodam że na tej oponie zrobiłem ok 20 000 przez nie całe dwa sezony a ostatnim wypadem był wyjazd na obstawkę do X-ów tam wycieczka po górach.Przed wyjazdem z Jordanowa (woj.małopolskie) było ok nic nie czułem jednak po zjechaniu pod Toruniem nie było tak wesoło.Jechałem załadowany i z żonką tak więc Bogu dzięki że nie trzasnęła.Założyłem specjalnie bezdętkową (mocniejszą) z dętką w środku na felgę szprychową ( wiadomo inaczej by się nie dało) i może przez to ze była silniejsza konstrukcja to nie pękła ... a tu ostania trasa www.google.pl/maps/dir/Rynarzewo/Jordan%C3%B3w,+Wojew%C3%B3dztwo+ma%C5%82opolskie/@51.3506698,16.5258584,7z/data=

Oby nikomu z Was nie przydarzyła się taka jazda tego życzę to nie jest bezpieczne ni cholery...
Ostatnio zmieniany: 8 lata 10 miesiąc ago przez ROBERT72.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

METZELER ME880 MARATHON nagły koniec żywota 8 lata 10 miesiąc ago #42

  • WALDEK-HQV
  • WALDEK-HQV Avatar
Miałem dokładnie ten sam przypadek, ME880 to szajs a szczególnie z Brazylii.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

METZELER ME880 MARATHON nagły koniec żywota 8 lata 10 miesiąc ago #43

  • Spideros
  • Spideros Avatar
Do draga kupilem metzelery i nic sie nie dzialo przez 3 lata, teraz tez kupilem metzelera i mam nadzieje, ze mnie to nie spotka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

METZELER ME880 MARATHON nagły koniec żywota 8 lata 10 miesiąc ago #44

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
MI to wygląda na wadę fabryczną, poza tym to chyba 4 przypadek mi znany w tym roku roku, że szlag trafił Me :oj:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

METZELER ME880 MARATHON nagły koniec żywota 8 lata 10 miesiąc ago #45

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Moze tak w Bieszczadach skatowałes a moze ... patrzac na pekniecia, wada fabryczna ?
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

METZELER ME880 MARATHON nagły koniec żywota 8 lata 10 miesiąc ago #46

  • PSZEMAS
  • PSZEMAS Avatar
Witajcie.

Do tej pory byłem z nich zadowolony i nie myślałem, że podzielę los kolegi forumowego ROBERTA72.
W ten weekend w drodze na zlot pod Wrocław w niezwykły sposób mój tylny kapeć zakończył żywot.

Tydzień wcześniej byłem w Bieszczadach i nakulałem ok 2000 km. Wszystko było ok. Zauważyłbym coś po przyjeździe kiedy myłem białe pasy.

Na zlocie dowiedziałem się przypadkiem, że nie jesteśmy z Robertem jedyni którym w taki sposób klękły ME880 z białym pasem.

Obejrzyjcie fotki :

picasaweb.google.com/100586000371119942979/OponaMetzelerMarathonME880?authkey=Gv1sRgCPz6yobd3MvH7QE#6160282855422345746
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.028 s.
Zasilane przez Forum Kunena