UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wydech roadhouse 65

Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #1

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Dzięki Piter - o to chodzi!
Kaliński jest za miedzą więc rzeczywiście skończy się pewnie na nim jeśli chodzi o dorobienie db killera.
Zdjecia:
picasaweb.google.com/105336383595232881942/Roadhouse65?feat=email

W srodku sa te 2 elementy, sa przelotowe i to one nadaja bas pewnie. Elementy sa wyjmowalne.
Pytanie - czy przy zrobieniu dla mnie przez firme Kalinski db killerow te trzeba po prostu bedzie wymieniac na nowe czy tez jedno i drugie ma byc razem jakos polaczone ?

Pomierzylem; srednica w srodku 58 mm
pierwszy otwor od krawedzi (do srodka otworu) to odleglosc 24 mm
drugi otwor od krawedzi (do srodka otworu) to odleglosc 61 mm
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc ago przez kiwak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #2

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Podstawowym wkładem jest tzw.rybia łuska.Wkład taki robi dźwięk basowy.Jest on przelotowy.Żeby trochę wyciszyć trzeba szukać wkładów zamkniętych,przeważnie owiniętych moto.allegro.pl/wyciszacze-wydechy-db-kiler-quiet-cores-vance-i2061062194.html .A u tego gościa zrobisz takie na wymiar moto.allegro.pl/db-killer-wygluszenia-wyciszacze-fi-50-i2039022153.html .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #3

  • kiwak
  • kiwak Avatar
otwory na zamontowanie dodatkowych przedłużek są.
Jest też otwór którym mogę odkręcić / zmienć wkład wewnętrzny (dość przelotowy aktualnie)
Dzięki za link
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Re: Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #4

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
to zaszlo male nieporozumienie bo ja myslalem ze te Twoje pipy sa duale czyli jedna z jedenj druga z drugiej strony,ze zdjecia widac ze one sa juz tak wykonczone,ale nie widze dokladnie,czy sa tam na koncach wydechow od wewnetrznej strony jakies malutkie otworki na srubki trzymajace?
popatrz tu:

www.jpcycles.com/end-caps
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #5

  • kiwak
  • kiwak Avatar
w zalaczeniu wygląd w trakcie prac. zadowolenia nie da sie przekazac :hej:
Darecki: masz jakieś linki gdzie do tego 2.5 calowego Roadhouse mogę te końcówki dokupić ?

Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc ago przez kiwak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #6

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
Kiwak-foto,foto,nie wiesz ze jedno zdjeciatko warte jest tysiaca slow
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #7

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Zamontowane, o 22.30 dalem o sobie znac w okolicy. Wydech prawie przelotowka, cos tam jakis wklad jest tak wiec klang porzadny. No!

Przyda mi sie jakies wygluszenie np. Do przegladu ale bardziej chyba dobiore jakies koncowki. W pl ciezko.
Moze ktos wie kto to ma w pl takie rzeczy?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #8

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Te roadhouse to lezaki magazynowe. Kupuje okazyjnie. Koncowki sa git, pomysle w przyszlosci. Ich tu I tak nie maja, musialbym sie zabawic w sciagniecie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #9

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Pisząc odpowiedż czy też nowy temat masz pod wiadomością formatkę ,,Załącznik - dodaj plik,, Tu wskazujesz jaki plik chcesz wstawić.
Może to być np. zdjęcie w formacie .jpg o odpowiedniej wielkości, nie pamiętam jaka max wielkość ale jak będzie miało za dużo to nie dodasz. Najlepiej zmień rozmiar na kilka kilobajtów. Ja obrabiam w IrfanWiew, po prostu zmieniam rozmiar tak aby strona przyjęła i tyle.
Jak nie dasz rady to podeślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a ja wstawię.
Życzę powodzenia w zabawie z zdjęciami.
Pozdrawiam
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #10

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
Kiwaku,wejdz sobie na te linki ktore podeslalem,poklikaj troche na yamahe lub harleya rurki,i zobaczysz rozne koncowki,fishtail,straight itd.jakie lubisz "wzgledem gusta" mniej wiecej 20-30 centymow na koncu sa 2 srubki ktore odkrecasz i wyjmujesz koncowke,z tym ze nie spotkalem sie z cena 40 dolcow,bardziej 100 i wyzej,
mam jeszcze 1 pytanko,czy roadhousy sa w Pl-u dostepne bo tutaj juz nie,firma z tego co wiem zawiesila produkcje i po ile?
chetnie bym podeslal zdjecie swojego Stara i sie pochwalil swoimi dualami ale ciemna masa ze mnie i nie wiem jak zamiescic zdjecie tutaj na forum,moze ktos pomoze i wytlumaczy,moze byc recznie zebym zrozumial:hej:
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc ago przez dareckistar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #11

  • kiwak
  • kiwak Avatar
No to jutro jak nic z nieba nie spadnie to je wezne ;).dzieki. A co to sa te koncowki?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #12

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
kiwak napisał:
Wiem, Nawet myslalem o nich, maja za 1500. A te roadhouse dostane za polowe ten ceny. Mowisz, ze Roadhouse sa gorsze od Kalinskich? Zeby tu nie zaoszczedzic? Roadhouse tez dostane nowe... Co myslisz?

No to masz w super cenie, naprawdę okazyjnie więc nie ma chyba się nad czym zastanawiać, tym bardzie,j że firma sprawdzona i renomowana. Roadhouse ma fajny patent z wymiennymi końcówkami gdzie możesz sobie poświrować (w usa 40$), a po za tym ktoś musi być pierwszy bo jeszcze tego modelu w RS nie widziałem a tym bardziej nie słyszałem.

Ja kiedyś zachorowałem na "dualsy" (rury na dwie strony), ale cena z czwórką z przodu i się skutecznie wyleczyłem, nie pierwszy raz zresztą :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #13

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Wiem, Nawet myslalem o nich, maja za 1500. A te roadhouse dostane za polowe ten ceny. Mowisz, ze Roadhouse sa gorsze od Kalinskich? Zeby tu nie zaoszczedzic? Roadhouse tez dostane nowe... Co myslisz?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #14

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Za miedzą chyba w Chybach masz www.kalinski.pl/ z racji tego że poruszał się kiedyś RS, produkuję do nich wydechy, naprawdę super jakość i tonację odpowiednią mają. Na pewno ma je Wilku i Marek73 z tego co wiem są szczęśliwi
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #15

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Wezme roadhouse, bo te akurat mam w zasiegu. Zza woody ciezko sie kupuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #16

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
jesli Ci moge polecic i oczywiscie jesli gustujesz w takich to popatrz na te wydechy,ja osobiscie mam te z firmy Freedeom Performance, SHARKTAIL STANDARD TRUE DUALS jak je kupilem orginalnie to byly zajebiscie glosne,alarmy sie sasiadom wlaczaly na osiedlu,musialem wiec dokupic Quiet baffle, wkladki ktore tlumia halas,juz nie to samo ale mandaty u nas dosc drogie ponad 500 dolcow,

freedomperform.com/


kentdidit.com/index.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #17

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Ok. To w poniedzialek jesli nie spadnie meteoryt to nabędę...dzieki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #18

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Jeżeli dobrze kojarzę , to są dwie końcówki montowane do fabrycznych kolanek, będą pasować. Specyfikacja 99-04 dotyczy najprawdopodobniej XV1600 bo to wskazuję na rok produkcji, ale w przypadku wydechów nie ma problemu z kompatybilnością.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wydech roadhouse 65 12 lata 3 miesiąc ago #19

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Pytanko:
Zastanawiam sie czy kupic wydechy roadhouse 65. Na opakowaniu gosc ma napisane ze sa do rocznika 99-04. Widze ze z mocowaniem.
Ja mam rs 2006/2007. I pytanko: czy to bedzie pasic pod oryginalne kolektory moje czyli do rs2006/2007 bez przeróbek, czy może jednak tam w starszym roczniku sa kompletnie inne rozmiary?
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc ago przez kiwak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.068 s.
Zasilane przez Forum Kunena