UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Strzelanie w wydech

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #1

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Ja się wczoraj strachu najadłem... Po zeszło rocznych bojach z tylnym garem Wildek wczoraj zrobił mi psikusa...
Odpaliłem a on tylko na przednim.... I trauma.... Jednak po chwili, ochłonałem, wymieniłem świeczki i cyka pieknie :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #2

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Ja jeszcze wymienię filtr powietrza na K&N aby dać więcej luftu bez ingerencji w gażnik i zobaczę czy dalej będzie walić z górnej rurki.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #3

  • Seboka
  • Seboka Avatar
U mnie po regulacji tak samo jak u Kolegi :) i brak strzelania w rurę, ale mam mniejszą dysze Pilot JET 32,5, mniejsza jak oryginał
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #4

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Wczoraj zajrzałem do świeczek i są dalej nówki tzn. żadnego nalotu, porcelanka biała, elektroda ta co zbiera iskrę lśniąca a jedynie co to jest delikatnie okopcona końcówka gwintu świec. Uważam że spalanie jest ok więc nie ma co ustawiać składu mieszanki. Zostaje tak jak jest.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #5

  • Polo
  • Polo Avatar
mozesz w łatwy sposób sprawdzić jak zmieni się praca motocykla ,
wystarczy zatkać wejście powietrza do filtra AISa , to ta czarna puszka
z przodu obok zbiorniczka z płynem hamulcowym.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #6

  • orcio
  • orcio Avatar
Polo napisał:
a masz zdemontowany AIS ? , po demontażu tegoż robi się piękna pulsacja spalin w wydechu
i ten cudowny dźwiek zasysania powietrza przy zamknięciu manetki

ano mam AIS, w sumie taki dźwięk mi sie podoba, nie wiem czy chcę usuwać skoro to podobno niewiele zmienia ..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #7

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
Polo napisał:
strzela , ino nie słychać bo niedolatuje do atmosfery , taką ma pokręconą drogę do wylotu

Czyli wynika to jak pisalem wczesniej. Wali bo jest z czego. Taki urok motocykla.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #8

  • Polo
  • Polo Avatar
strzela , ino nie słychać bo niedolatuje do atmosfery , taką ma pokręconą drogę do wylotu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #9

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
Polo napisał:
bo ja wiem , przy pustym wydechu siła detonacji idzie w powietrze , co innego
jak dupnie w rurze a w drodze do atmosfery jest przeszkoda w postaci kliku komór rozprężnych seryjnego tłumika

na seryjnym tlumiku nie wali w wydech. aftermarketowe sa przewaznie bez komor no chyba ze sa buflery ale to inna bajka. przy oryginalnym wydechy nie strzela w rure tylko ze wzgledu na to ze moto wyjezdzajac z fabryki jest idealnie zestrojone.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #10

  • Polo
  • Polo Avatar
bo ja wiem , przy pustym wydechu siła detonacji idzie w powietrze , co innego
jak dupnie w rurze a w drodze do atmosfery jest przeszkoda w postaci kliku komór rozprężnych seryjnego tłumika
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #11

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
Strzelanie strzelaniem. Wiem super sprawa ale zdetonowanie mieszanki w kolektorze powoduje zuzywanie zaworow wydechowych przez co radykalnie skraca sie zywotnosc silnika.
Przerabialismy temat wielokrotnie.
Dziekuje za uwage :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #12

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Bogdan napisał:
Osobiście nie przeszkadza mi jak odejmując gazu moja gwiazda rąbnie z dwururki . ( widok oglądających się gapiów ,nie oceniony)
To jest urok tego potwora i symbol przemijającej myśli technicznej . To ostatnie chwile przed zawtryskowaniem wszystkiego co jeździ . Płyta winylowa też trzaska w czasie przesłuchiwania ,ale przenosi takie dźwięki o których w cyfrowym odtwarzaniu możemy jedynie pomarzyć . B)

Niech moc będzie z Wami !!! ;)
To fakt, wszyscy się oglądają jak wali i wtedy jesteśmy zauważani nawet przez puszkarzy jak dajesz powera przy wyprzedzaniu. Jadąc z tyłu za puszką wrzucasz kierunek i maneta do przodu a puszka w prawo bo coś wali z tyłu. To jest piękne. Panika w oczach puszkarza :laugh:
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #13

  • Polo
  • Polo Avatar
a masz zdemontowany AIS ? , po demontażu tegoż robi się piękna pulsacja spalin w wydechu
i ten cudowny dźwiek zasysania powietrza przy zamknięciu manetki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #14

  • orcio
  • orcio Avatar
Bogdan napisał:
Osobiście nie przeszkadza mi jak odejmując gazu moja gwiazda rąbnie z dwururki . ( widok oglądających się gapiów ,nie oceniony)
To jest urok tego potwora i symbol przemijającej myśli technicznej . To ostatnie chwile przed zawtryskowaniem wszystkiego co jeździ . Płyta winylowa też trzaska w czasie przesłuchiwania ,ale przenosi takie dźwięki o których w cyfrowym odtwarzaniu możemy jedynie pomarzyć . B)

Hehe ;)
A u mnie jest troche inaczej ...
Nie strzela ale goście którzy jadą z tyłu mowią że przy odpuszczeniu jest odgłos jakby tłuc kartoflami w metalowym garnku :mac:
(mam otwarty filtr K&N kuryakyn'a i krótkie cobry(chyba))
widac taki urok .. no bo każda gwiazdka jest inna ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #15

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Bogdan napisał:
Płyta winylowa też trzaska w czasie przesłuchiwania ,ale przenosi takie dźwięki o których w cyfrowym odtwarzaniu możemy jedynie pomarzyć . B)
quote]

No...!! :evil:

Jeszcze jakieś pytania...? ;)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #16

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
Osobiście nie przeszkadza mi jak odejmując gazu moja gwiazda rąbnie z dwururki . ( widok oglądających się gapiów ,nie oceniony)
To jest urok tego potwora i symbol przemijającej myśli technicznej . To ostatnie chwile przed zawtryskowaniem wszystkiego co jeździ . Płyta winylowa też trzaska w czasie przesłuchiwania ,ale przenosi takie dźwięki o których w cyfrowym odtwarzaniu możemy jedynie pomarzyć . B)

Niech moc będzie z Wami !!! ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #17

  • spider
  • spider Avatar
ja mam cobry k&n dynojety powercomandera króciec barona i jedynie szczyla przy odcieciu przy 5500obrotów ale w tedy to musi :cheer: a tak to nawet nie pierdnie spalanie max ok 6l ale nadmieniam ze mam jeszcze mniejszego puleja co za tym idzie wolniejsze przełozenie i silnik kreci wiecej obrotów ale power z miejsca jest nie ludzki hehe wiec panowie mimo ze 1600 to nie znaczy że musi ładowac w rure ale jak pisał wczesniej wykrzyknik (pozdro) to wielka sztuka tak ustawic
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #18

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
Panowie to sa wielkie silniki. Pojemnosci 1600, 1700. To musi walic!! Nawet przy wyregulowanym gazniku... Takie sa uroki big twinow
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #19

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Serwisu nie robiłem tylko wczoraj wymieniłem świece z ngk na denso no i trochę uszczelniłem silikonem wkład filtra bo po rogach puścił. Jutro zerknę jak wyglądają czy nie są okopcone.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Strzelanie w wydech 14 lata 1 miesiąc ago #20

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
wilk1961 napisał:
I jeszcze jedno, mam takie odczucie jakoby moto dostało lekiego powera. Pięknie się zbiera, na wyższych biegach ma kopa że aż strach odkręcać manetkę i nawet nie wiadomo kiedy przy spokojnej jeżdzie jak człek się zapomni to na liczniku zaraz 120-130km/h

A jakis serwis robiles ?
Wymiane plynow, swiec, czyzczenie filtra powietrza itp ?
Moj po serwisie zapierda ** jak szczala :stunt:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena