UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: zaciski hamulcowe

zaciski hamulcowe 10 lata 4 miesiąc ago #1

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Darecki napisał:
... ze chce je sciagnac i pomalowac proszkowo lub wychromowac,i teraz mam pytanie czy jesli zacisne dobrze przewody hamulcowe tak zeby plyn sie nie wylal ...
Wyleje się o do tego zapaskudzi całą robotę. Obie techniki wymagają stosowania dość wysokich temperatur. Zatem nie możesz zostawić gumowego przewodu przy zacisku. Poza tym raczej nie ma możliwości, by do układu nie dostało się trochę powietrza, a to przy podgrzewaniu grozi wysunięciem któregoś z tłoczków i zafajdanie całej roboty. Inna sprawa, to wolałbym zlać płyn hamulcowy i wymienić przy okazji na nowy - Yamaha zaleca co 2 lata.
Nie jest to trudna operacja, a najtrudniejsze w niej jest odpowietrzenie, które i tak musisz zrobić.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zaciski hamulcowe 10 lata 4 miesiąc ago #2

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... odpowietrzyć musisz, płyn uzupełnić również jedno wynika z drugiego, chyba, że są obecnie jakieś inne metody a le wątpię ... :oj:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

zaciski hamulcowe 10 lata 4 miesiąc ago #3

  • Darecki
  • Darecki Avatar
chyba tak to sie nazywa,zaciski hamulcowe z ang,calipers,chodzi mianowicie o to ze chce je sciagnac i pomalowac proszkowo lub wychromowac,i teraz mam pytanie czy jesli zacisne dobrze przewody hamulcowe tak zeby plyn sie nie wylal to po ponownym zalozeniu bedzie potrzeba uzupelniania plynu w zbiorniku i odpowietrzania czy nie? :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.068 s.
Zasilane przez Forum Kunena