UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Dziwny problem ..gaśnie

Odp: Dziwny problem ..gaśnie 11 lata 10 miesiąc ago #1

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Dzis wywalony zostanie powercommander aby wyeliminowac jego wine (zbiera sygnal z czujnikow i moze sygnal od czujnika przechylu jest tutaj zle interpretowany; bo sam czujnik w innym moto dziala ). Paliwo jest podawne normalnie , pompka dziala , weze sprawdzone ...cuda normalnie cuda ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Dziwny problem ..gaśnie 11 lata 11 miesiąc ago #2

  • miki
  • miki Avatar
Na forum Yamahy Drag Star gościu o ksywce Młody ma identycznego, może coś podpowie, gdybyś nie mógł do niego dotrzeć mam jego nr. fona.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Dziwny problem ..gaśnie 11 lata 11 miesiąc ago #3

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
proponuję zdemontować zbiornik, tak na zdrowy rozum może przewód paliwowy w momencie "gibania" jest dociskany i świruje, sprawdż mocowanie zbiornika (póki co nic mądrzejszego nie przychodzi mi do łba, wszystkie praktycznie rzeczy sprawdziłeś)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Dziwny problem ..gaśnie 11 lata 11 miesiąc ago #4

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Dzięki za podpowiedzi ! Podjadę do niego dopiero we wtorek i będziemy kombinować . Wiem , że "szlachta" bawi się w Węgierskiej Górce ale jak wrócą , to liczę ze dopiszą swoje typy ...im więcej tym lepiej , by we wtorek nie marnować czasu .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Dziwny problem ..gaśnie 11 lata 11 miesiąc ago #5

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
moze cos w zbiorniku paliwa ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Dziwny problem ..gaśnie 11 lata 11 miesiąc ago #6

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
na podstawie opisu przy "odrywaniu" moto od pionu zaczyna chyba brakowac paliwa, szedłbym w kierunku zasilania ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dziwny problem ..gaśnie 11 lata 11 miesiąc ago #7

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Tak wiem że nie Yamaha ale znajomy ma kłopot z Kawasaki , może ktoś przechodził podobny temat?
Panowie znajomy prosił mnie o pomoc , bo sprawa dziwna ...aczkolwiek może ktoś to z was przechodził?


Problem jest nastepujacy.

Motocykl Kawasaki VN 900 CUSTOM rok 2008r sprzet na wtrysku wiadomo, dodatkowo z power comanderem pod wtryskami,

Motocykl normalnie zapala, chodzi dośc dobrze, do czasu gdy sie nim nie porusza po ok 10 cm w prawo i lewo, wtedy zaczyna tracic obroty i poradzi nawet zgasnac. Obdzwonilem cała Polske kontaktami nikt nie poradzi mi pomoc.

Co zrobilem:? hmm, sprawdzilem instalacje elektryczna, poprzemienialem czujnik położenia motocykla ( czujnik wywrotkowy), wszystkie moduly, zbiornik z pompa paliwa, posprawdzalem gumowe przewody, nowy akumulator poruszałem chyba kazde miejsce pod bakiem i siedzeniem, niestety NIC ! posiadam drugiego takiego sprawnego wiec WIEM, ze wszystkie rzeczy sa sprawne. ( elektronika )

Motocykl mam dzwigniety równo w pionie na podnosniku, koło przednie jest w powietrzu, przy skrecie kierownicy nie ma zadnych objaw, wiec instalacja lampa i przelaczniki tez jest dobra.

Power comander? został motor zchipowany w USA, dosc profesionalnie, on tez jest na 99% dobry,

Problem jest dalej jeden, przy chwianiu motora zaczyna gasnosc i wariowac chwilowo na obrotach po czym wraca do ponownej dobrej pracy badz gaśnie, zalezy od humoru.


Aha motocykl ma 3300 mill przebieg, był po nie wielkim wypadku w przód ( minimalnie jedna laga krzywa ), nie ma to chyba znaczenia.

Na liczniku nie swieci zadna kontrolka awaryjna NIC !

Moje myslenie na poniedzialek ( czy moze to byc wtrysk ? ma ona takie objawy ? Chyba nie ? Sam juz nie wiem, lub cos z czujnikiem połozenia wału ? Po jakichs ruchach daje zły sygnał na iskre...nigdy tak nie mialem, albo dziala albo nie dziala.

Wielke dzieki za jakies info lub kontakt do kogos kto mial podobny przypadek, np. w volusi 800 lub vn 900

Wszelkie podpowiedzi mile widziane .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.050 s.
Zasilane przez Forum Kunena