UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Świecący kierunek

Świecący kierunek 4 lata 11 miesiąc ago #21

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Mruga szybciej, bo prąd nie płynie przez przedni kierunek - to normalna reakcja przerywacza na stan z przepaloną żarówką. Sprawdź okablowanie, tak by była zasilany przedni kierunek i mruganie wróci do normy.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Świecący kierunek 4 lata 11 miesiąc ago #22

  • pero
  • pero Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 198
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: -1
Sprawdziłem i zlokalizowanej problem z lightbarami. Natomiadt problem z kierunkiem zostal tylko dziś już nie świeci wogole. Dodatkowo gdy włączę prawy kierunek to wszystko jest ok jak lewy to miga znacznie szybciej i tylko tylny. Jakieś pomysły?
Powoli chyba będę musiał jednak szukacbjakiegos specjalisty w okolicy bo elektryki sam nie ogarnę.
Road Star 1600
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Świecący kierunek 4 lata 11 miesiąc ago #23

  • pero
  • pero Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 198
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: -1
Wstępnie sprawdzałem w głównej lampie i w lightbarze i wszystko wygląda ok. Muszę w tygodniu rozkręcić stelaż lightbarów i zobaczyć kable wewnątrz rurek.
Road Star 1600
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Świecący kierunek 4 lata 11 miesiąc ago #24

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Jeśli obie sprawy są połączone, to obstawiam problem przetartych kabli i zwarcia pomiędzy nimi. Warto też sprawdzić kable w lampie lightbarów.

Jeśli lewy kierunek świeci stale, ale prawy można normalnie włączyć i mruga, to problem nie leży w przerywaczu i przełączniku kierunków.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Świecący kierunek 4 lata 11 miesiąc ago #25

  • pero
  • pero Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 198
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: -1
Dziś pojawił mi się problem. Lewy przedni kierunek non stop świeci. Do tego lightbary przestały (nie wiem czy teraz przestały czy wcześniej po prostu dziś zauważyłem). W temacie elektryki to jestem zielony. Czy macie jakieś pomysły co się mogło stać?
Road Star 1600
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.028 s.
Zasilane przez Forum Kunena