UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: Road Star a HD ;-)

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #101

  • Minister
  • Minister Avatar
Miran napisał:
No cóż Minister myślę że zdecydowanie nie doceniasz co znaczy przynajmniej dla niektórych magia słowa Harley :blush:

Myślę, że doceniam właśnie dlatego, że miałem HD-ka. Ta magia działa przede wszystkim na tych, którzy motocyklami zajmują się "od święta". Poza tym zwrócić należy uwagę na to to o czym mówiłem i co potwierdza w swoich postach Wykrzyknik. Dla mnie prawdziwy Haraś (i przed takim chylę głowę - nie zmieniając zdania o chęci posiada - też dlatego, że już miałem) to model z silnikiem np. Panhead, Knucklehead czy EVO, czy też legendarny WLA z okresu II WW. Poza tym, na co też zwrócił uwagę Wykrzyknik bazą customowych konstrukcji silnikowych typu S&S, itp. są właśnie przede wszystkim silniki EVO. Dlatego uważam co uważam. Ostatni prawdziwy HD-ek miał serce EVO, nie miał elektroniki, a tym bardziej wtrysku paliwa.

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #102

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4599
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 10
No dlatego napisalem ze jedynie co, to ten zajebiscie, pieknie gadajacy silnik :uklon:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #103

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
nie no proszę Cię... Weź pod uwage że wiele z genialnych customów jest robionych wlasnie na silnikach HD, S&S i innych...
Weź popatrz na większośc japońskich wynalazków np Hondę VTX.... Na ten wybitnie brzydki i totalnie do niczego nie pasujący silnik....
silniki HD do Evolution to poprostu wizualne dzieła sztuki.... Do tego ich praca... mhmmmmm
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #104

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4599
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 10
Wiesz, kupowac Harrego li tylko dla tego brzmienia silnika .... nie, dziekuje bardzo.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #105

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Świadczy to tylko o ich bystrości.... Wystarczy przeczytać napis na silniku lub pod kanapą na boczkach o ile ktoś ma....
Praca silnika HD z niczym porownac sie nie da... Silnik EVO, rama Softail i ech.... marzenia :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #106

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4599
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 10
Miran napisał:
magia słowa Harley :blush:

Snobizm i symbolizm, ot co.
Za to ze masz znaczek HD, silnik 45 stopni mam placic dwa razy wiecej co za Gwiazdke ?
Never !!!!!
A i tak ludziska jak podchodza do Waldemara to gadaja: ale fajny Harley B)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #107

  • Miran
  • Miran Avatar
No cóż Minister myślę że zdecydowanie nie doceniasz co znaczy przynajmniej dla niektórych magia słowa Harley :blush:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #108

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Minister to jest kwintesencja hadecji. :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #109

  • Minister
  • Minister Avatar
TomHal napisał:
Jakoś HD mnie również nie kręci. Tym bardziej że oprócz Ministra znam innych kolegów którzy HD-ka zamienili na Japończyka tym bardziej że prawdziwy HD-ek tak na dobrą sprawę tylko w Stanach jest składany a komponenty do motocykla pozyskiwane są u tych samych producentów gdzie zaopatruje się Yamaha, Kawasaki czy też Honda.
Prawdziwy HD-ek zmarł śmiercią naturalną juz kilka lat temu. Niestety takie prawa marketingu :(

Nawet wielbiciele HD-ka przyznają (co prawda bardzo niechętnie), że ostatnie prawdziwe Harasie to modele z początku lat 90-tych (silnik EVO). Początek końca legendy w starym tego słowa znaczeniu to typoszereg modeli z silnikiem "Twin Cam" + pojawienie się elektroniki i w końcu wtrysku paliwa. Wiem oczywiście, że te modyfikacje wpłynęły na jakość i niezawodność tych motocykli ale czym w takim razie różni się (uwzględniając to co pisze Tom) obecny HD-ek od podobnych modeli japońskich (oczywiście poza emblematem i kosmiczną, z sufitu wziętą ceną). Moim zdaniem niczym, a wizerunek marki nie jest wart takich pieniędzy jak za niego żądają.

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #110

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3931
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Jakoś HD mnie również nie kręci. Tym bardziej że oprócz Ministra znam innych kolegów którzy HD-ka zamienili na Japończyka tym bardziej że prawdziwy HD-ek tak na dobrą sprawę tylko w Stanach jest składany a komponenty do motocykla pozyskiwane są u tych samych producentów gdzie zaopatruje się Yamaha, Kawasaki czy też Honda.
Prawdziwy HD-ek zmarł śmiercią naturalną juz kilka lat temu. Niestety takie prawa marketingu :(
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #111

  • haytauer
  • haytauer Avatar
spider napisał:
hehe w sumie piterku masz racje trza wszystkiego w zyciu spróbowac ja narazie jeszcze nie dorosłem jezeli można tak to ujać a jezeli kiedy mnie najdzie to bedzie najnowszy indian chief blogs.discovery.com/.a/6a00d8341bf67c53ef0120a7f94c4d970b-800wi

to dopiero nowa stara maszyna ale jeszcze drogiiiii moze kiedyś


I to jest to właśnie prawdziwy klasyk :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #112

  • Minister
  • Minister Avatar
Ja tam wykonałem drogę odwrotną. Miałem HD-ka (Fat Boy), a teraz mam Gwiazdkę. I nie ma takiej siły, która by mnie namówiła znowu na HD. Jak bym potrzebował turystyka w stylu Elektrowni to wybór byłby tylko jeden - GL 1800.

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #113

  • spider
  • spider Avatar
hehe w sumie piterku masz racje trza wszystkiego w zyciu spróbowac ja narazie jeszcze nie dorosłem jezeli można tak to ujać a jezeli kiedy mnie najdzie to bedzie najnowszy indian chief blogs.discovery.com/.a/6a00d8341bf67c53ef0120a7f94c4d970b-800wi

to dopiero nowa stara maszyna ale jeszcze drogiiiii moze kiedyś
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 6 dni ago #114

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
O przepraszam Cie bardzo,ale Bukol i ja przesiedliśmy się na Road Kingi a nie Elektry.Elektra mi się wybitnie nie podoba,za bardzo plastikowa.Kiedyś też się zastrzegałem że HD nigdy nie kupię,ale życie pisze różne scenariusze więc "nigdy nie mów nigdy". ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 6 dni ago #115

  • spider
  • spider Avatar
no szkoda takie życie ale zauważyłem ze wszyscy po waldku siadaja na elektry (zaraza jaka czy co hehe) ja osobiscie jakos nie moge sie przekonać do hdencji chyba przyzwyczaiłem sie do jakosci wykonania gwiazdek co ogladam to lata to jakos głupio rozwiązane jakosc jakaś taka jak w starym motocyklu co ma ze 40 lat ale w nich to mi nie przeszkadza jedyne co mnie kreci w haroldach to wysokie obroty ale tak czy siak radochy z nowego bika
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 6 dni ago #116

  • peacemaker
  • peacemaker Avatar
no właśnie co jest, każdego to czeka???? :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 6 dni ago #117

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Następny pozbywa się Road Stara na rzecz HD. ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 14 lata 6 dni ago #118

  • hamir
  • hamir Avatar
Witam
z powodu okazyjnego nabycia elektrowni sprzedaje mojego stara, jak porobię aktualne zdjęcia wystawię na allegro
Road Star 1600 rocznik 2003 przejechane nieco ponad 30000 mil, aerograf robiony w studio PERNETKI

zwiedził Węgry, Bułgarię, Słowację, Serbię, Grecję, Czechy w tym roku miał jechać na Krym ale pojedzie już Electra, pali na dotyk filtr powietrza K&N miał akcesoryjne wydechy ale złożyłem na powrót oryginały ze względu na podróże zagraniczne. Teraz jest zrobiony na singla, założenie akcesoriów do jazdy z pasażerem około pół godzinna robota. Cena 24000zł
więcej info 603668577 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.043 s.
Zasilane przez Forum Kunena