UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: Road Star a HD ;-)

Road Star a HD ;-) 8 lata 11 miesiąc ago #61

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
TataMichas nawiąże do wątku biegów. Większość naszych moto jest z drugiej ,trzeciej,czwartej..no dobra wystarczy..ręki.My nie mamy zielonego pojęcia jak nasze obecne motory były traktowane. Jedne były cacane,inne pałowane. Ale do rzeczy.Znasz przypadek ,aby w naszych moto były takie niedociągnięcia techniczne? Raz był błąd do którego przyznał się producent,i w ramach akcji serwisowej usunął to. B)
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 8 lata 11 miesiąc ago #62

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Co rok HD objeżdża Polskę ze swoim HD Demo Tour –dzięki temu przedsięwzięciu i kilku okolicznym posiadaczom tych pojazdów jeździłem już wszystkim co obecnie proponuje ta firma i mówię stanowcze, i zdecydowanie NIE!!!
Podczas objazdu zawsze oferują sprzęty z obecnego i zeszłego rocznika. Często jeździłem Heritage (jak dla mnie najbardziej przypominającym RS) i ostatnia sztuka miała zaledwie 5,5 kkm przebiegu ale już nie mogłem wrzucić luzu. Za każdym razem przebijałem go wrzucając od razu 2 lub 1. Wiem, że to sztuki które każdy traktuje testowo, ale bez jaj… Poza tym każdy z HD (no może nie Elektrownie) jest kosmicznie i komicznie mały porównując z RS – czasy dziecinnego zachwytu i legendy drogi dla mnie minęły nie odwracalnie. Choć do zawsze pozostanie w pamięci Easy Rider i Terminator2 – motor syf ale marketing niezły. Słabe powiązanie ale trzeba się o tym przekonać samemu...
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 8 lata 11 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 8 lata 11 miesiąc ago #63

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Nabijac,nabijac... :zebol:
A bo ktoś mi tu kiedyś zarzucił ze specjalnie "nabijam" jakby to qwa miało jakieś znaczenie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 8 lata 11 miesiąc ago #64

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Darecki rozpętałeś "nakręcanie postów" :polew:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 8 lata 11 miesiąc ago #65

  • wlodi
  • wlodi Avatar
3 tyg. temu znajomy sprowadził z usa rocznego HD . Pięęęęękna maszyna :$: i... tylko piękna. Dał mi śmignąć na nim. Nie jestem wytrawnym motocyklistą ale ni hu hu nie chcę. kasę za niego biorę :++: dał cosik koło 80 koła ale więcej nic nie chcę. No może jeszcze postawił bym go za szkłem w domu jako piękny eksponat do oglądania. Zresztą on też wypowiedział się, że spodziewał się czegoś lepszego. Wcześniej jeździł kawą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 8 lata 11 miesiąc ago #66

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Jeżdziłem kilkoma H-D, gdybym miał kasę na zbyciu:
1. Yamaha Road Star
2. Yamaha Rider
3. Triumph Boneville
Gdybym miał bardzo dużo to jeszcze: Zundapp KS 800
H-D raczej nie brałbym pod uwagę ...
Pozycję: 1 mam :jahu:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 8 lata 11 miesiąc ago #67

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
Wybrałbym RS,usłyszałem kiedyś taką wypowiedź...."jadąc harleyem 60 na godzinę znaków nie widać,tak trzęsie"....dlatego ja osobiście wybieram wygodę,oraz pozostałe rzeczy o których pisałem wcześniej. :chop:
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 8 lata 11 miesiąc ago #68

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1169
  • Otrzymane podziękowania: 63
  • Oklaski: 9
Panowie tak czytam i czytam, powiem tak miałem przez jeden sezon HD Electra Ultra Classic a więc najbogatsza wersja jaka wychodziła, jeździłem cały sezon z myślą że przyzwyczaję się do niej, że ją polubię, pod koniec sezonu powiedziałem że pierd..ę ten znaczek i nie będę się z qrwą męczył, dobrze że mój Radzio stał w garażu i spokojnie na mnie czekał. Technicznie była ok, nic do zarzucenia ale pozycja za kierownicą i telepanie silnikiem gorzej jak w starym junaku, nigdy nie przekona mnie ta marka.
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 8 lata 11 miesiąc ago #69

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Ok.to zadam jeszcze jedno pytanie,
Gdyby kasa nie byłaby przeszkoda i Harleye byłyby w cenie RS lub zbliżonej ilu z Was kupiloby Harleya zamiast RSa?ale nie jako drugi motocykl a jako ten jeden jedyny,obojętnie jakiego Harleya,wg.upodobań?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 13 lata 11 miesiąc ago #70

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4599
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 10
Nie wywialo, ale trzeba miec szeroko otwarta glowe i horyzonty ....
Poznawac nowych ludzi i takie tam ;)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 13 lata 11 miesiąc ago #71

  • Seboka
  • Seboka Avatar
no Majkel gdzie cię wywiało bracie?? W towarzystwo prukające bezgłośnie ;) he he
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 13 lata 11 miesiąc ago #72

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4599
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 10
Dlatego nie pisze ze to Twoja wina tylko kupiles taki egzemplarz nastawiony chyba na wyscigi na 1/4 mili .... a potem zlom
A tu podaje ciekawy watek nt. jaki to Harry jest super ...
No i kilka moich kasliwych uwag ;)

www.goldenline.pl/forum/wolna-grupa-milosnikow-chopperow-i-cruiserow/1565952
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 13 lata 11 miesiąc ago #73

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Majki toć przecież mowię, że poprzedni własciciel w stanach nawsadzał mu w silnik i nie tylko dopalaczy co by krecił do 7000 i zap..... To nie sa maszyny do tego. nie wytrzymaly uszczelniacze. W zimie stał w garażu gdzie było masa wilgoci. Zaworynadrdzewiały zatarły się i zapiekly... może to od tago może nie...
Paru osobom padły już kasatory, czasem są problemy z rozrusznikami w starszych modelach... Na szczeście Upload naprowadził mnie na to co Wildkowi dokuczało i się naprawiło :-)
Ja ze swojej teraz jestem bardzo zadowolony, zresztą zawsze byłem :-)
jak bym przy niej tyle sie nie nadłubal byla by tylko kolejna maszyną a tak jest dla mnie baaaardzo ważna :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 13 lata 11 miesiąc ago #74

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Majkel - najgorsze co może być to przeczytać wątek Wild/Road Star Company na FM :laugh:
Ja najpierw kupiłem Wildka, dopiero później zacząłem o nim szukać informacji i jak trafiłem na tamten wątek (a przeczytałem go calusieńki)to się przeraziłem co do jakości zakupu. A życie pozytywnie zweryfikowało moje obawy.
Ale do dzisiaj wyznaję zasadę, że jak się chce mieć większą gwarancję na bezawaryjność to od grzebania w bebechach trzeba się trzymać z dala. Zwłaszcza jak się ma taką wiedzę jak ja :blush:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 13 lata 11 miesiąc ago #75

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4599
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 10
Ale zauwaz ze TY chyba jako jedyny miales takie cyrki z motocyklem.
Minister, ja i pewnie 99% Gwiazdorow ... odpala, wsiada i jedzie tam gdzie chce :moto:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 13 lata 11 miesiąc ago #76

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Ministrze nie mów mi nic o ,,bezawaryjnoci" Gwiazdek :-) Pół zeszłego sezonu przestała w warsztatach... choć gdyby poprzedni właściciel jej tak nie doładował to kto wie pewnie nic by się nie działo... no może po za pękającym tylnym błotnikiem :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 13 lata 11 miesiąc ago #77

  • vpower
  • vpower Avatar
Fajny ten custom, podobal by mi sie jako 2 moto do jazdy po bulki.:) To niestety wada wiekszosci customow - uzytecznosc mizerna ale za to ekstra wyglad.
Co do tematu HD - samemu mi chodzi po glowie przesiadka na HDka ale jakos na razie odpuscilem. Jak slysze wtrysk to mi sie wlosy jeza na glowie - tak spieprzyc taki kultowy klang...
Generalnie problem jest taki, ze albo bierzesz EVO na gazniku i masz masakara klang, ale musisz polubic klucze i grzebanie, albo bierzesz TC 96" i masz bezproblemowa jazde kosztem tego co w HD bylo niepowtarzalne - wolnych obrotow. Mozna jeszcze poszukac cos posrodku czyli TC 88" na gazniku. Problemem jeszcze jest specyficzny polski rynek, czyli to co zostalo posciagane ze stanow. Nie robia tego milosnicy moto tylko Ci, co umieja z 3 jeden poskladac i sprzedac jako "nufka niesmigana" i jak sie na takiego trafi... Na ceny salonowe zarowno moto jak i dodatkow mozna jedynie smiechem zareagowac.
Kto wie - moze kiedys dorosne do tego by zmienic ale na dzien dzisiejszy ciesze sie z tego co mam.:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 13 lata 11 miesiąc ago #78

  • ytelak
  • ytelak Avatar
No ładnie wypasiona maszyna szacun!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 14 godzin ago #79

  • Minister
  • Minister Avatar
Wygląd po prostu czad! Jednak jak sam wygląd nie wystarczy. Można by powiedzieć, że na tym polega wyższość (bezawaryjność) Gwiazdki nad HD-ekiem.

:czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 15 godzin ago #80

  • Gamera
  • Gamera Avatar
Mocarny sprzęcik oj mocarny. :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.043 s.
Zasilane przez Forum Kunena