UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: Road Star a HD ;-)

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 2 dni ago #81

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Z silnikami Ultimy to jest mały problem.Taki silnik nowy trzeba rozebrać i poskładać od nowa .Wtedy nie będzie przeciekał.Najlepsze są S&S ale te są dużo droższe.Najsłabsze to chyba RevTech.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 2 dni ago #82

  • Never
  • Never Avatar
Nie :) Robil mi go Piter z www.jpcustombikes.com z Olsztyna. Ja zalatialem tylko czesci z USA.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 2 dni ago #83

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Fiu fiu...kozak.
Jest piękny.Sam go robiłeś ?
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 2 dni ago #84

  • Never
  • Never Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 2 dni ago #85

  • Never
  • Never Avatar
Przepraszam za ten syf
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 2 dni ago #86

  • Never
  • Never Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 2 dni ago #87

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3931
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
sprawdź wymiary zdjęcia które chcesz wstawic, prawdopodobnie są za duże, zmień rozmiar.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 2 dni ago #88

  • Never
  • Never Avatar
cos niemoge wstawic zdjecia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 2 dni ago #89

  • Never
  • Never Avatar
Ja znowu przesiadlem sie z H-D na ROADSTARA. Moj H-D na silniku ULTIMY ;) byl robiony od epodstaw. Myslalem ze jesli sie kupi wszystkie elementy nowe i posklada to bedzie gralo, ale niestety.... przeciekal. Jak sie okazalo wiekszosc elementow byla robiona jak nie na tajwanie to w chinach. Chcac miec swiety spokuj i bez nerwow dojechac na przyklad doSpały ;) kupilem Waldka 1700.
Do wgladu moja stara maszyna i ja od zawietrznej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 4 dni ago #90

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
To źle się wam wydaje. Wersje policyjne,choć nie tylko, z silnikiem EVO miały wtrysk .Oczywiście nie wszystkie, ale radzę choćby przejrzeć oferty na ebay-u.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 5 dni ago #91

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Też mi sie ta kwydaje :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 5 dni ago #92

  • Minister
  • Minister Avatar
ytelak napisał:
Przed kupnem Wild Stara przymierzałem się do kupna HD z piecem EVO za praktycznie tą samą cenę co Wildek, z racji tego iż kumpel ujeżdża takiego HD-eka zapytałem czy warto i co on sam jako właściciel o tym sądzi? A więc odpowiedz była następująca " jak masz czas na grzebanie przy maszynie to jest to moto dla ciebie, jak nie masz czasu i wiedzy to odpuść sobie i kup coś bardziej niezawodnego jakiegoś japońca" I tak stałem się właścicielem Yamahy Wild Star. :)

Szczera prawda. Mój HD-ek bardzo lubił płatać różnego rodzaju figle. Często i niespodziewanie wieszał się np. rozrusznik. Jak nie wiedziałeś gdzie mu sprzedać kopa albo walnąć gumowym młotkiem (dosłownie) to pozostawała tylko laweta i podróż do serwicu.

BTW: niech ktoś mnie poprawi, ale według mnie seryjne silniki HD EVO nie miały wtrysku paliwa. Wtrysk pojawił się dopiero w silnikach TwinCam.

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 5 dni ago #93

  • ytelak
  • ytelak Avatar
Przed kupnem Wild Stara przymierzałem się do kupna HD z piecem EVO za praktycznie tą samą cenę co Wildek, z racji tego iż kumpel ujeżdża takiego HD-eka zapytałem czy warto i co on sam jako właściciel o tym sądzi? A więc odpowiedz była następująca " jak masz czas na grzebanie przy maszynie to jest to moto dla ciebie, jak nie masz czasu i wiedzy to odpuść sobie i kup coś bardziej niezawodnego jakiegoś japońca" I tak stałem się właścicielem Yamahy Wild Star. :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 5 dni ago #94

  • maciek
  • maciek Avatar
Nie jestem zagorzałym fanem konkretnej marki . Mnie osobiście podobają się wszystkie moto pod warunkiem że mają silniki V ( i tylko 2 cylindry ), na resztę to nawet nie zerknę . Bo niema co oglądać ani czego słuchać . W każdej marce potrafię znaleźć coś co podziwaiam . Jedne za rozwiazania techniczne inne za design a inne za legendę . Jeżeli ktoś zadziera nosa bo ma H-D to sprawdźcie jego buty , czy mu słoma nie wystaje.
Lewa w górę
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 5 dni ago #95

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Gdyby mi się trafiło kupić Harego za rozsądne pieniądze to też bym kupił. Chociażby po to, żeby z rok pojeździć i zobaczyć jak to jest. Ale niestety okazja się nie zdarza często, a na płacenie rynkowej ceny mnie nie stać (pomijam fakt ich wybujania).

A jeżeli chodzi o przysłowiowych użytkowników HD to w ramach anegdoty:

Kupowałem Wild Stara w salonie HD we Wrocławiu. W marcu. Pogoda była całkiem rozsądna, a mimo to jak powiedziałem kierowniczce salonu, że go odbieram to się zdziwiona rozejrzała po placu i pyta:
- a ma Pan lawetę?

Do domu miałem jakieś 130 km i do głowy mi nawet nie przyszło, żeby lawetę brać - ale widać to takie bractwo "motocyklowe" :laugh:

Mam nadzieję, że Piter i Hamir nie wezmą tego do siebie i się nie obrażą, bo osobiście nie kojarzą mi się z tego tyku osobami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 5 dni ago #96

  • hamir
  • hamir Avatar
prawda jest taka że elektra (rocznicowa 100lecie na gaźniku) trafiła mi się po znajomości zza oceanu bardzo tanio więc szkoda było okazji zmarnować.
Parę słów do dyskusji - różnica pomiędzy elektrą a road kingiem (mowa o wersji z 2003r) sprowadza się do tylnego centralnego kufra i osłony z przodu + kiera i oprzyrządowanie reszta jet ta sama, mam u siebie w mieście dwóch kumpli z elektrami latają na nich od dwu lat i zero problemów. Dla mnie ważna jest wygoda podróżowania z moją Panią.
Podaję za serwisówką yamahy
Maximum load (total of cargo, rider, passenger, and accessories)
196 kg (432 lb): XV16A
181 kg (399 lb): XV16AT
szczególnie odczułem to jadąc do dwa lata temu oblotem dom-czechy-węgry-serbia-bułgaria-grecja-włochy-austria-czechy-dom. Bagaż brany rozsądnie i tak spowodował dobijanie tyłu i w konsekwencji wymiana sprężyny. W zeszły polecieliśmy na Mazury już bez namiotów,śpiworów, kalimat itp i było lepiej. Na goldasa 1,8 mnie nie stać więc to był kompromis. Na pewno mi trochę żal mojej gwiazdy, nie malowałem i robiłem jej na sprzedaż ale dla siebie, trochę chaotycznie ale szczerze B) >fota z bułgarii<
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star a HD ;-) 14 lata 5 dni ago #97

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3931
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Temat przeniesiony, Hamir przeproszony, temat można kontynuować dalej :wskaz:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #98

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Też tak myślę,prawie wszystkie odpowiedzi nie na temat wywalić do Hyde Park'u. :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #99

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3931
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Jednak mimo wszystkiego coś w tym jest. Dzisiaj byłem w serwisie względem mojego wycieku po Recall-u i oprócz mnie był koleś na Drag-u 650 jak i HD-cja nówka sztuka, no i mój Shrek. Oprócz mechanika który z racji bycia mechanikiem skupiał się na Wildku nikt nie zwrócił uwagi na zajebiaszczo niski ton Dragusia. Mnie powaliło. Za to reszta obsługi sklepowej prawie posrała się w gacie że może popodniecać się przy HD-cji. Osobiście byłem byłem lekko rozczarowany tym HD-kiem ( wywnioskowałem że to Road King tak na oko B) ) - praktycznie nie było tego przysłowiowego klangu do którego człowiek jest przyzwyczajony przy starszych rocznikach, mimo wszystkiego odjeżdżając podniosłem tradycyjnie lewą w górę. Koleś był za bardzo nadmuchany swoim moto żeby kogokolwiek zauważyć, dobrze że chociaż sprzedawca mnie zauważył :( i pozdrowił na odjezdne.

No cóż takie jest życie.

PS. Tak na boku - ten temat Hamir wstawił względem upłynnienia swojego Radka a my tu mu temat bruździmy. Proponuję przenieść dyskusję na bardziej neutralne obszary Hyde Park-u.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Road Star 1600 14 lata 5 dni ago #100

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Nie wiem o co wam chodzi z tym wtryskiem paliwa,Road Star też już go ma .Niestety wszystko idzie w tą stronę i zawrócić się nie da.Silniki EVO też miały wtrysk paliwa.Słowo Harley nie jest dla mnie żadną magią,po prostu kolejny motocykl do jeżdżenia a nie jakaś ideologia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.042 s.
Zasilane przez Forum Kunena