UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: Powódz w Sandomierzu

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #241

  • szoszon
  • szoszon Avatar
majkelpl napisał:

W sumie to najblizej ja mam do Ciebie, ale jak Minister napisal we srode robimyspotkanie w Cranku i ustalamy co i jak.
Aha .... na mnie mowia Majki ;)[/quote]

Majki, kochaneczku może tak nowy wontek założysz? :angry:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #242

  • szoszon
  • szoszon Avatar
Bogdan napisał:
Czyli nr konta admina z dopiskiem "Spider" ? B)

Dokładnie. "Pomoc dla Spidera".
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #243

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
spider napisał:
Łazy ul. Kwiatowa 11d. Łazy są jakieś 7 km za Jankami w stronę Radomia, tuż koło Magdalenki. W razie co podaję też numer kontaktowy do mnie, bo Karol musi oszczędzać baterię w telefonie. Mój numer 606 304 511. W dniach kiedy nie jestem Plecaczkiem, mówią na mnie Majka:)

W sumie to najblizej ja mam do Ciebie, ale jak Minister napisal we srode robimyspotkanie w Cranku i ustalamy co i jak.
Aha .... na mnie mowia Majki ;)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #244

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
Czyli nr konta admina z dopiskiem "Spider" ? B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #245

  • szoszon
  • szoszon Avatar
Z zachodniej granicy trochę trudno jest przyjechać pomagać przy pracach porzadkowo-remontowych
dlatego skorzystam z drugiej formy pomocy jaką zaproponował Tom.
Panowie z forum nie lewa, a obie ręce w góre i do roboty!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #246

  • maciek
  • maciek Avatar
oferuję dużą puszkę na weekend ( 8 osób + trochę gratów )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #247

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Weekend biorę wolny w piątek po południu już moge być i pomóc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #248

  • Minister
  • Minister Avatar
spider napisał:
Jeśli chodzi o transport z Warszawy to jak dacie radę to może lepiej podjechać do mnie we czwartek albo piątek. Wczoraj i dzisiaj zeszło około 1,5 metra, jeśli wody będzie ubywać równie szybko w najbliższych dniach to pod koniec tygodnia będzie można już dojechać do Karola. Ale to jeszcze będę pisać w tej sprawie.

Dobra Panowie! W środę w Cranku uzgadniamy szczegóły - co kto może. Na piątek biorę urlop z arbajtu i wystawiam moją puszkę do transportu tego co będziemy mieli dla Spidera. Zbieramy graty i jedziemy. Dodatkowa obstawa byłaby mile widziana. Jak trzeba będzie zostaniemy na weekend i pomożemy tak jak będziemy mogli.

Jaka konkretnie miałaby być ta kuchenka gazowa?

Proponuję rówież żeby każdy z nas zebrał we własnym zakresie (w granicach swoich możliwości) to co najbardziej potrzebne w obecnej sytuacji dla Spidera.

Trzymajcie się moi drodzy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #249

  • spider
  • spider Avatar
Jeśli chodzi o transport z Warszawy to jak dacie radę to może lepiej podjechać do mnie we czwartek albo piątek. Wczoraj i dzisiaj zeszło około 1,5 metra, jeśli wody będzie ubywać równie szybko w najbliższych dniach to pod koniec tygodnia będzie można już dojechać do Karola. Ale to jeszcze będę pisać w tej sprawie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #250

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Tak to teraz wygląda u niego przed domem. Zdjęcie wykonał z balkonu a woda w kulminacyjnym momencie sięgała do połowy 20-ki.

Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #251

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Rozmawiałem przed chwilą z Majką i ustaliłem wysyłkę na jej adres 20 szt. mocnych 10 lit. wiader prosto z mojej fabryki.
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #252

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Hej Plecaczku Spidera, zorganizujemy się w Warszawie i podjedziemy w sobotę. Jeśli to późno to pisz będziemy wcześniej. Jak trzeba będzie to może być w Czwartek. Minister ustalimy z chłopakami w Środę w Cranku co i jak i podjedziemy w śobotę z rana. Chyba, że trzeba będzie wcześniej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #253

  • Upload
  • Upload Avatar
Witam
U mnie też nie jest za bogato ale właśnie dostałem od rodziny drugi telewizor i jeśli wam może się przydać 20 calowy kineskop samsunga to chętnie wam go oddam (lekko używany ale bez wad)
Mam tylko problem z transportem ale chłopaki w Wawy na pewno pomogą
pozdro
Krzysiek
Megula czarnula
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #254

  • mario
  • mario Avatar
Apel do wszystkich !!! Mam propozycję, aby wszyscy rozejrzeli się dookoła, jest wiele
osób wśród znajomych, przyjaciół i współpracowników, którzy chętnie podzielą się swoimi rzeczami.
Niejednokrotnie chętnie by pomogli, ale tak naprawdę to nie wiedzą jak i gdzie, wyślą sms i tyle.
Jeśli będziemy pytać,wysyłać maile i odbierzemy od nich to co chcą przekazać, to jestem przekonany, że w takiej grupie sporo możemy pomóc. Mam maxi dużego busa, więc mogę zawieźć sporo rzeczy, które wspólnie zbierzemy. Wszystko można ustalić i zaplanować.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #255

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Cóż, obecnej sytuacji Spiderowi nie zazdroszczę, natomiast Plecaczek jest tylko do pozazdroszczenia B)
Trzymajcie się!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #256

  • spider
  • spider Avatar
Panowie, mówiłam Karolowi o tym jakie ogromne wsparcie płyne z każdej strony. W związku z waszymi propozycjami pomocy prosił żeby napisać - szczególnie do tych, którzy mieszkają w Warszawie i okolicach, że jeśli chcielibyście dostarczyć coś dla niego to możecie to dowozić do mnie do domu. Zanim będzie można jechać bezpośrednio do niego minie jeszcze trochę czasu, a ja i tak będę tam jeżdziła, bo sama organizuję już zbiórki różnych rzeczy, a jak pisałam mam też tam rodzinę wieć kontakt jest duży. Jeśli chodzi o najpotrzebniejsze rzeczy to w pierwszej kolejności jak zejdzie woda potrzebne będą kalosze, widra porządne szczotki i łopaty no i narzędzia typy łomy, młotki - coś to odkówania płytek, boazerii, na pewno będzie trzeba zdejmować tynki, także roboty będzie pełno. Przyda się też pewnie woda, żywność o przedłużonej trwałości. Co jeszcze to okaże się jak zejdzie woda.
Tak więc, jeśli coś będziecie mieli i będziecie chcieli to do mnie podrzucić to podaję mój adres:
Łazy ul. Kwiatowa 11d. Łazy są jakieś 7 km za Jankami w stronę Radomia, tuż koło Magdalenki. W razie co podaję też numer kontaktowy do mnie, bo Karol musi oszczędzać baterię w telefonie. Mój numer 606 304 511. W dniach kiedy nie jestem Plecaczkiem, mówią na mnie Majka:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #257

  • Bercik
  • Bercik Avatar
Witam .
Tom super pomysł trzeba koledze pomóc ,Spider trzymaj się sucho głowa do góry będzie dobrze bo musi być dobrze ,pamiętaj nie jesteś SAM,w grupie siła .Pozdrowienia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #258

  • spider
  • spider Avatar
CHŁOPAKI!!!! JESTEŚCIE SUPER!!!! W imieniu Spidera Czytam wpisy od was i aż łza radości w oku się kręci. Za Spałę już teraz bardzo dziękujemy, bo to będzie chyba nasz jedyny wyjazd w tym roku, resztę urlopu oboje spędzimy na doprowadzaniu do porządku jego domu i mojej rodziny też, bo w Sandomierzu mam jeszcze zalanych po dach dziadków. Strasznie dziękuję wam też za udostępnienie konta, każdy grosz jest na wagę złota. Jeśli chodzi o sprzęt AGD to wiem, że udało im się uratować lodówkę, ale kuchenka gazowa zalana, oczywiście meble, podłogi, panele, płytki wszystko do wywalenia. Za każdą najdrobniejszą pomoc bardzo bardzo dziękujemy. Woda W domu powoli opada - jakies 90 cm mniej ale zstało jej jeszcze i tak ponad 2 metry. Karol jeszcze długo nie będzie miał dostępu do netu ale obiecuję informować was w miarę na bierząco. Pozdrawiam was wszystkich
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #259

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Telefon do Spider-a:
606 83 03 78

Jeżeli chcecie wpacac dobrowolne datki dla Spidera korzystajcie z konta forumowego - wpisujcie proszę tylko dopisek w tytule przelewu: POMOC DLA SPIDER-a.

Na boku powiem Wam że chłop miał się żenic, planował w tym roku wyjazd, kupił samochód (udało się uratowac) teraz praktycznie wszystko mu spłynęło.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #260

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Jak dla mnie kilometry nie mają najmniejszego znaczenia ,jeśli potrzeba jutro wsiadam i jadę pomóc.
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.072 s.
Zasilane przez Forum Kunena