UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: Przebieg - interesujące

O:Przebieg - interesujące 13 lata 11 miesiąc ago #1

  • Paweł
  • Paweł Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 225
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
Ja kupiłem w salonie Hondy we Wrocławiu nówkę Deauvilla jesienią 2007, i od wiosny 2008 do jesieni 2008
zrobiłem 32000 km. Jak jeździłem do salonu w Toruniu na przeglądy gwarancyjne, to mówili że widzieli
ludzi którzy kręcą licznik do tyłu, ale nie do przodu :woohoo:
I tak trzeba było nabyć drugie moto, czyli Radka.Honda po 3 latach była by zajechana.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przebieg - interesujące 13 lata 11 miesiąc ago #2

  • Minister
  • Minister Avatar
Panowie! Mogę powiedzieć, że podobnie jak Wykrzyknik i Night miałem okazję widziec tego sprzęta w realu. Co więcej Wojtek (właściciel POLKOMU) prosił nas o "osłuchanie" go i opinię. Jak napisał Wykrzyknik moto chodzi tak, że niejeden sprzęt dużo młodszy i mniejszym przebiegiem może mu pozadrościć. Być może dlatego, że to 100% fabryka (nic nie dłubane - filtr, wydechy, gaźnik - tak jak to zmontowali w fabryce). To by wiele tłumaczyło w konteście przygód innych Gwiazdek, które znany z lektury forum.

Co do wyglądu wizualnego to widać na niektórych elementach już pewne zużycie, ale moim zdaniem wynika to raczej nie z przebiegu, ile z faktu, że moto "mieszkało" przez pewien czas "pod chmurką". Reasumując, tem sprzęt w dobrych rękach posłuży jeszcze wiele sezonów i nawinie co najmniej drugie tyle ile ma teraz na szafie. Na marginesie to wolę mieć do czynienia z sytuacją gdzie wiem czego spodziewać się, a nie żyć w przekonaniu, że przebieg to np. 20.000 km, kiedy w rzeczywistości jest 5 albo 6 razy więcej.

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przebieg - interesujące 13 lata 11 miesiąc ago #3

  • Rocker
  • Rocker Avatar
W zasadzie to chyba przebieg niewiele mówi. Można zarżnąć moto po 10tyś mil, a można jeździć dbając i ze 100tyś.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przebieg - interesujące 13 lata 11 miesiąc ago #4

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Ale to przeliczcie sobie ile od 2007 roku trzeba smigac aby stuknac prawie 100000 :cheer:
Ja mam swoj z 2000 i dobijam do 8 dych :butt:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przebieg - interesujące 13 lata 11 miesiąc ago #5

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Ze zdjęć to on tak wygląda, że jakby mu przestawić licznik na "tradycyjne" 20 000 km to i tak większość by się nie zorientowała.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przebieg - interesujące 13 lata 11 miesiąc ago #6

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Wróbel napisał:
Wyrazy uznania dla Polkomu, że nie przerobili go na ok. 5000mil, tak jak pozostałe sztuki w tym roczniku.

W kwesti motocykli to gość jest do szpiku kości uczciwy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Przebieg - interesujące 13 lata 11 miesiąc ago #7

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
O ile dobrze kojaze sprzęta miałe mokazję go osłuchac. Pracuje pięknie :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przebieg - interesujące 13 lata 11 miesiąc ago #8

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Przeglądając ogłoszenia uwagę moją przykuł ten oto anons:

www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1945860

Można powiedzieć, że są tacy co "używają motocykla", bo od 2007 troche ma pyknięte.
Wyrazy uznania dla Polkomu, że nie przerobili go na ok. 5000mil, tak jak pozostałe sztuki w tym roczniku.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena