UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

Warning: sprintf(): Too few arguments in /joomla/libraries/src/Language/Text.php on line 321
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: Przekaż 1% podatku

Przekaż 1% podatku 12 lata 3 miesiąc ago #1

  • aldek
  • aldek Avatar
Witam,
Zbliża się okres rozliczania z fiskusem. Za pośrednictwem tego forum chciałbym Was prosić o przekazanie 1% podatku na konto mojej koleżanki z pracy , która zaraz po urodzeniu córeczki uległa wypadkowi w którym straciła lewe przedramię i znaczną część prawej dłoni.
W imieniu Joli i własnym z góry dziękuję Wam za pomoc i jeżeli możecie przekażcie tę informację Waszym znajomym.
Poniżej informacja od zainteresowanej :

"Jestem podopieczną Fundacji "Słoneczko" i zbieram środki na zaopatrzenie ortopedyczne i bieżącą rehabilitację kończyn górnych; wskutek wypadku jesienią 2010r. straciłam lewe przedramię i większą część prawej dłoni. Proteza mioelektryczna lewej ręki daje szansę na poprawę jakości życia mojego i mojej rodziny. Prywatnie jestem mamą 16-miesięcznej Lenki i chciałabym móc w jak największym zakresie się nią zajmować. Marzę też o powrocie do życia zawodowego.
Więcej informacji o mojej sytuacji na stronie Fundacji pod adresem: www.fundacja-sloneczko.pl/page.php?idd=op&ida=237/S
Jeżeli chcecie Państwo mnie wesprzeć przekazując 1% podatku, wystarczy wpisać w zeznaniu za 2011 nr KRS Fundacji 0000186434 oraz jako cel szczegółowy: na leczenie i rehabilitację Jolanty Sarniak 237/S.
Będę wdzięczna za każdy gest wsparcia."
Jolanta Sarniak
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.037 s.
Zasilane przez Forum Kunena