UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: Motocykle są wszędzie

Odp: Motocykle są wszędzie 11 lata 10 miesiąc ago #1

  • Metal
  • Metal Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Metal
  • Posty: 1080
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 8
SPOŻYCIE CYJANKU W MŁODOŚCI ZAPOBIEGA CHOROBOM SERCA W WIEKU PODESZŁYM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Motocykle są wszędzie 11 lata 10 miesiąc ago #2

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
Kostass napisał:
Ja bym rozszerzył to powiedzenie na "jednoslady są wszędzie" :))
Wczoraj lecimy sobie kulturalnie autostradką na Słowacji . Pełna kultura 130 na budziku az tu w lustreeku widze cos zapier....lalalalala . Mysle jakis plastic ... chwile pozniej mija nas .... gośc na skuterze .... Musiał leciec ze 150-160 . Widok na prawdę był smieszny , ale jakos nie było chetnych zeby sie z nim scigac .

No jest taki skuter Burgman jeden ma nawet 650 cm. i 55 kucy więc 150 to dla niego nie problem,ja też bym się nie ścigał,niech się kierowca cieszy,wkońcu nie byle co wyprzedza: piw:
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Motocykle są wszędzie 11 lata 10 miesiąc ago #3

  • Kostass
  • Kostass Avatar
Ja bym rozszerzył to powiedzenie na "jednoslady są wszędzie" :))
Wczoraj lecimy sobie kulturalnie autostradką na Słowacji . Pełna kultura 130 na budziku az tu w lustreeku widze cos zapier....lalalalala . Mysle jakis plastic ... chwile pozniej mija nas .... gośc na skuterze .... Musiał leciec ze 150-160 . Widok na prawdę był smieszny , ale jakos nie było chetnych zeby sie z nim scigac .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Motocykle są wszędzie 11 lata 10 miesiąc ago #4

  • Norbi
  • Norbi Avatar
artek napisał:
chcę życ, bo mam dla Kogo ...:takjest:

Żebyś wiedział!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Motocykle są wszędzie 11 lata 10 miesiąc ago #5

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... żeby posadzic dupe na Wild/Road Star czy podobny sprzęt trzeba dojrzec i tyle, swojego czasu latałem ZZR 1100 ale był to kolejny stopien ewolucji wczesniej były Komarki, Jawy, motorynki, Simsonki, M-ki ... a dzisiaj "niunio" robi prawko i ma np. Hayabusę ... wniosek nasuwa sie sam ,,, patrzę, słucham i ... oczy mam w dupie jadąc Radkiem ... chcę życ, bo mam dla Kogo ...:takjest:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Motocykle są wszędzie 11 lata 10 miesiąc ago #6

  • Norbi
  • Norbi Avatar
Kurde myślałem że zasada „Patrz w lusterka motocykle są wszędzie” tyczy się bardziej do jazdy puszką…. No bo to rozkojarzenie i takie tam za kółkiem….
A tu wczoraj wracam sobie z roboty na luziku, nie za szybko…. Spacerówki odpalone,… Piękna spokojna droga, lasek,.. ładne winkielki….. aż tu nagle „plastik" przeleciał obok mnie,… no kurna bujnęło mną jak przy mijaniu przez TIRa….

Potwierdza się zasada z dowcipu o kursie na prawo jazdy:
kiwak napisał:
na egzaminie z prawa jazdy egzaminator pyta:
-prosze Pani tu jest z lewej samochód jedzie w prawo, tu z prawej samochod jedzie w lewo a w srodku tramwaj jedzie prosto. Pytanie brzmi: kto przejedzie pierwszy
- 'motor' odpowiada Pani egzaminowana
- jaki motor ?? widzi tu pani gdzies na makiecie motor ?
- tu na makiecie teraz nie ma, ja nie wiem, ale one zawsze znikąd jakoś się pojawiają !


Lewa w górę i patrzymy w lusterka
Ostatnio zmieniany: 11 lata 10 miesiąc ago przez Norbi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.036 s.
Zasilane przez Forum Kunena