UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: POSZUKUJE CZĘŚCI DO WETERANA - IMPERIA 55H SPORT

Odp: POSZUKUJE CZĘŚCI DO WETERANA - IMPERIA 55H SPORT 11 lata 7 miesiąc ago #1

  • mario
  • mario Avatar
W Łodzi na weteranie jestem prawie zawsze, teraz też plądrowałem, ale oprócz jednego nowego kontaktu -zawsze coś : ) i kilku
schematów do silnika nic więcej nie znalazłem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: POSZUKUJE CZĘŚCI DO WETERANA - IMPERIA 55H SPORT 11 lata 7 miesiąc ago #2

  • marek
  • marek Avatar
mam kolegę który może będzie coś wiedział na ten temat,a szukałeś może na motobazarach ja do swojej pannoni czy motobecane sporo rzeczy kupiłem we Wrocku na oldtaimerbazar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: POSZUKUJE CZĘŚCI DO WETERANA - IMPERIA 55H SPORT 11 lata 7 miesiąc ago #3

  • mario
  • mario Avatar
To jest historia renowacji motoru ze zdjęcia które znalazłem w sieci. Prawdopodobnie mieli to w całości i
doprowadzili do aktualnego stanu. Ja niestety mam spore braki i tu jest największy kłopot.

Tak naprawdę ponad miesiąc zajęło mi samo ustalenie marki mojego motocykla. Byłem pewien że to Motosacoche
ale po wizycie u Bogdana Strzeleckiego z Będzina (bardzo znana postać wśród rekonstruktorów i kolekcjonerów
starej motoryzacji) wyeliminowaliśmy ten trop. Szwajcarskie silniki M.A.G. w latrach 30 były montowane w ponad
40 markach różnych motocykli w całej europie, wiec nie łatwo było znaleźć ; ) Dopiero po kilku szczegółach ze starej fotografii
ramy zupełnie przypadkowo znalezionej w sieci układanka zaczęła pasować że to Imperia, potem znalazłem w sieci niemiecką stronę
www.imperia-motorrad.de/ i tam w tabeli z numerami ram i silników wszystkich modeli produkowanych przez tą firmę znalazłem mój zestaw i to było BINGO ! Teraz przynajmniej wiem co mam szukać :))


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: POSZUKUJE CZĘŚCI DO WETERANA - IMPERIA 55H SPORT 11 lata 7 miesiąc ago #4

  • Phantom
  • Phantom Avatar
rzuc tu okiem ,Ja sie tam zamelduje i moze cos sie da zdzialac :hej:

www.motoclub.de/html/imperia_500h_1928.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: POSZUKUJE CZĘŚCI DO WETERANA - IMPERIA 55H SPORT 11 lata 7 miesiąc ago #5

  • mario
  • mario Avatar
Hej Zenku !

Dzięki za pomoc :roza:

Przede wszystkim przednie zawieszenie i zbiornik paliwa i jakąkolwiek dokumentację do tego modelu : katalog części, instrukcje
obsługi, opisy motocykla itp. Po tym łatwiej sprecyzować czego brakuje i jak powinna wyglądać dana część.

poz
Mario
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: POSZUKUJE CZĘŚCI DO WETERANA - IMPERIA 55H SPORT 11 lata 7 miesiąc ago #6

  • Phantom
  • Phantom Avatar
Napisz czego potrzebujesz a zapytam na forum w Niemcowni. :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

POSZUKUJE CZĘŚCI DO WETERANA - IMPERIA 55H SPORT 11 lata 7 miesiąc ago #7

  • mario
  • mario Avatar
I znowu mnie naszło, powrócił temat odbudowy zakupionego przed laty motocykla.
Poszukuje części, materiałów, osoby posiadającej taki motocykl lub znającą taką osobę.

Sprawa nie jest prosta, bo stuknęło mu 80 wiosen i trudno jest cokolwiek zdobyć,
więc każda nawet najmniejsza informacja może być bardzo pomocna.

Może ktoś widział, może ktoś wie... :komura: :roza:

Tak wygląda IMPERIA 500H SPORT



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.024 s.
Zasilane przez Forum Kunena