UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: wyprawy

Odp: wyprawy 11 lata 4 miesiąc ago #1

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
marek napisał:
może TURYSTYKA MOTOCYKLOWA :wild:

:takjest: Mój drogi ziomku ,pomysł przedni, gorzej zawsze z realizacją czy chęciami jak kto woli :)
jest opcja w wikend majowy pojechać do ....
możemy poddać pomysł delikatnej dyskusji i spontanicznie śmignąć tydzień na motórze
Polecam pomysł na Świąteczny rozmyślunek :$:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: wyprawy 11 lata 4 miesiąc ago #2

  • marek
  • marek Avatar
może TURYSTYKA MOTOCYKLOWA :wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

wyprawy 11 lata 4 miesiąc ago #3

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
mysle ze powinien powstac jeszcze jeden dzial(zakladka) na tym naszym forum a dotyczacy wypraw po polsce, po swiecie czy nawet podzielenia sie swoimi wrazeniami z wypadow,w sumie mozna podciagnac to pod "przy kufelku" ale...po prostu daje pod rozwage...


ponizej link do strony,szykuje sie wyprawa do Chin i szukaja chetnych na motocyklach,autami terenowymi,nie znam szczegolow tyle co przeczytalem na ich stronie,moze kogos zainteresuja,mnie bardzo bo kilka lat temu wypierdzielili mnie z Chin i chcialbym sprobowac raz jeszcze ale dopiero od 2014 bede mial bardziej rece i finanse rozwiazane,

discover4x4.com/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.031 s.
Zasilane przez Forum Kunena