UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: konkurencja dla naszego forum :)

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Dzisiaj poczytałem sobie na forum DS te wypociny od Admina strony "Kozaka-Barabasza" i niestety musze stwierdzić, że chłop ma przerost formy nad treścią. Krótko mówiąc dzieciak wielki :sor:
Przede wszystkim powinien się trochę doinformować o modelach zanim cokolwiek zacznie wklejać. Chociażby co to za model Midnight Star??? Albo XVS 1600 czy XVS 1700????????????? :polew:
Sam posiada niby Road STAR-a!!!!!!!!!!!!
Niezależnie czy to strona europejska czy też amerykańska nie dysponuje informacją o takowych, chyba że nie rozumiem polskiego albo niemieckiego!!!!!!!
Szkoda że nie wlepił typu XV1900 (w US jako Roadliner)- "Casual Full Dress" jako modelu, wtedy zdobyłby u mnie niesamowity szacun za swą głupotę.
Jak już co niektórzy zauważyli - ciekawe co zrobi chłopina jak kupi sobie HD-cję? B)
Mimo zamkniętego przed czasem przez niego wątku pozdrawiam kolegę Barabasza którego już prawie 3 lata temu zapraszałem do stworzenia strony mającej połączyc te dwa fora w formie jednego zakreślającego krąg wokół wszystkich gwiazdek z rodziny Yamaha. No cóż, chyba pomysł mój zbyt wczesny jak na jego ówczesne zainteresowania.
Mimo wszystkiego pozrdrowienia dla szanownego grona forumowiczów DS - takie mi pozostanie w pamięci (lepsze jest wrogiem dobrego - dlatego!)
:wild:

PS. Pewnie od przyszłego roku zacznie robić zloty Wild Road STAR-ów. Hm fajnie znowu będzie I Zlot jak przed 5 latami!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #2

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Adam Raider napisał:
Jedyne czego bym nie zniósł w Raiderze to ABS. Niestety, UE ma inne zdanie na ten temat i wkrótce każdy motocykl będzie to miał z marszu. Ech...
ABS aktywuje się w bardzo określonych warunkach - wystarczy hamować z umiarem i masz jazdę tak jak bez ABSu.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #3

  • Ireek
  • Ireek Avatar
Ale nawiasem mówiąc Darku, wydaje mi się, że Wild/Road Star to jednak zupełnie inna bajka niż Stratoliner. Te pierwsze są adresowane do mężczyzn ceniących klasykę i dobry smak, te drugie do chłopców lubiących gadżeciarskie zabawki

Do Marek73
Wiadomo że w każdej dziedzinie są różne gusta, co nie znaczy że te inne są gorsze. :du:
Stratoliner/Roadliner może się podobać lub nie, mi się podoba i nie mam z tym problemu. :ble:
A wiadomo w każdym sprzęcie można się doszukać jakichś wad. :hel:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc ago przez Ireek. Powód: uzupełnienie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #4

  • Adam Raider
  • Adam Raider Avatar
artek napisał:
Adam z tym przyrodnim bratem to Cię poniosło. szkoda, że u Nas, w Naszej strefie klimatycznej sezon taki krótki nie sprzyja to integracji ... nie pisałbyś takich rzeczy ...

Fakt. Dzięki! :chop:
artek napisał:
co do Raidera niedługo bedzie popularny jak Waldek/Radek ... sam mysle o nim jako o drugim moto ...

Wkrótce pewnie tak. A swoją drogą, ja strasznie żałuję, że mnie ominął etap Radka, ale niestety, jak szukałem, to nie było fajnego. Za to trafił się Raider i teraz muszę" mordować się w tym luksusie" (cytat z jakiegoś filmu). A szczerze, to o ile pamiętacie, szukałem Radosława dokładnie z 2007r., najlepiej black lub black and white i koniecznie na gaźnikach. Dziś, z perspektywy czasu myślę, że ten wtrysk to jednak dobra sprawa, porządni gaźnikowcy wymierają a sam nie mam czasu grzebać (choć lubię). Jedyne czego bym nie zniósł w Raiderze to ABS. Niestety, UE ma inne zdanie na ten temat i wkrótce każdy motocykl będzie to miał z marszu. Ech...

Cuba napisał:
Bracie już nie musisz sie czuć samotny od sobotu mam Raidera oczywiście w jedynym słusznym kolorze.

Bardzo się cieszę, że rośniemy w siłę. Świetne moto. Zwłaszcza po poprawkach o których pisałem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #5

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
SATURIAN napisał:
Ale są i tacy , co na zloty jeżdżą , a nie koniecznie chcą być w klubie :zab:

Oczywiscie :piw:
Nikt tego nie kwestionuje ani nie robi problemow czy tez niczgeo nie sugeruje, ot wolny wybór i wzajemny szacunek :dobrarobota :br:
Łaczy Nas w sumie :chop: :cy: :piw: :road:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #6

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Już od dawna TO forum ma przypisany adres www.yamaha-star.pl tak aby każdy kto będzie się przesiadał na inną gwiazdkę miał możliwość mimo wszystkiego czuć się tutaj bez skrępowania że nie ma Wild czy też Road Star-a. Wklepanie nowej nazwy w formie STARS bardziej zalatuje mi SREU a nie formą konkurencji do naszego forum. Oczywiście każdy wybierze sobie to miejsce gdzie mu będzie najlepiej i nic na to nie poradzimy. Osobiście w okresie zimowym zamierzam trochę popracować nad wizualizacją forum i przybliżyć ją bardziej wszystkim miłośnikom marki Yamaha-STAR.
:wild:
Jedno jest pewne tutaj jest wg. mnie bardziej przejrzyście i czytelnie!
:$:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #7

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Ale są i tacy , co na zloty jeżdżą , a nie koniecznie chcą być w klubie :zab:
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #8

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Marek73 napisał:

Majki przyjacielu, a skąd Ci takie rzeczy przyszły do głowy?

Dletego napisalem tylko potencjalnym an ie ze koniecznie trzeba go werbowac.
Zobacz ile bylo spotkan i zlotow gdzie oprocz klubowiczow pokazali sie posiadacze Wild, Road Starow a potem weszli do klubu ?
Albo tacy ktorym sie forma klubu podoba i sie wahaja lub glosno mysla ?

Ale to inny temat i nie jest to glowny watek ani mysl przewodnia :dobrarobota
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #9

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Cuba tu widać czerń Twojego Raidera, gratulacje ... piekny :$:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #10

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Adam Raider napisał:
Od jakiegos czasu sam zaglądam na ich forum, choc w życiu nie miałem Draga. Czasami cos tam nawet piszę. Myślę, że bez problemu mogą istnieć dwa fora o tej samej tematyce. Po prostu ludzie będą wchodzili na oba.
Ja, z tym swoim dziwnym motocyklem i tu i tam czuje się jak przyrodni brat. Muszę czekać aż się spopularyzują.
Bracie już nie musisz sie czuć samotny od sobotu mam Raidera oczywiście w jedynym słusznym kolorze.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #11

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Teraz chyba jest taki trend aby mieć szeroką ofertę. Wiadomo - czym większy wybór tym większa szansa, że uszczknie się klienta konkurencji.

Ale nawiasem mówiąc Darku, wydaje mi się, że Wild/Road Star to jednak zupełnie inna bajka niż Stratoliner. Te pierwsze są adresowane do mężczyzn ceniących klasykę i dobry smak, te drugie do chłopców lubiących gadżeciarskie zabawki :polew: :polew:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #12

  • Darecki
  • Darecki Avatar
a mnie zastanawia po co Yamaha zrobila Stratolajnera :mysli: ,no bo to jakas mimo wszystko konkurencja na wlasnym podworku do Road Stara,co ze inny bajk bo ma aluminiowa rame,wiekszy silnik i nowy design,ale dalej to jest cruiser jakby nie patrzec,uwazam ze bez sensu,nie wiem jaka jest sprzedaz Stratolajnerow ale wiem ze nawet patrzac na wyniki procentowe na tutejszym forum to Road Star trzyma sie calkiem niezle i jest najbardziej popularny wsrod Was,tutaj tez calkiem ich sporo,czym sie kieruje np.potencjalny kupujacy stojac u dilera i patrzac na RS a obok Stratolinera gdzie ten drugi kosztuje kilka tysiakow wiecej,
Kawasaki wypuscila Nomada w kilku odmianach,jeden silnik a kilka roznych konfiguracji,Yamaha nie ma np.nowego touringa,Royal Star mimo ze bardzo dobry i komfortowy i naprawde tani juz jest produkowany ponad dekade,inni poszli troche do przodu Yamaha moim zdaniem skupila sie na wypuszczaniu "maluchow"950-tek,1300,nie wiem moze w tym jest strategia firmy :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #13

  • k_kluska
  • k_kluska Avatar
ja mysle o bolcie do ciulania i przeciskania sie po miescie, tucznik czasem sie nie miesci
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #14

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Ech... Raider... mój następny motór....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #15

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Adam z tym przyrodnim bratem to Cię poniosło, szkoda, że u Nas, w Naszej strefie klimatycznej sezon taki krótki nie sprzyja to integracji ... nie pisałbyś takich rzeczy ... co do Raidera niedługo bedzie popularny jak Waldek/Radek ... sam mysle o nim jako o drugim moto ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #16

  • Adam Raider
  • Adam Raider Avatar
Od jakiegos czasu sam zaglądam na ich forum, choc w życiu nie miałem Draga. Czasami cos tam nawet piszę. Myślę, że bez problemu mogą istnieć dwa fora o tej samej tematyce. Po prostu ludzie będą wchodzili na oba.
Ja, z tym swoim dziwnym motocyklem i tu i tam czuje się jak przyrodni brat. Muszę czekać aż się spopularyzują.
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc ago przez Adam Raider.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #17

  • Jarek72
  • Jarek72 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Majkel, na DS-ie są też "obszyci" i fajnie się z nimi jeździ, normalni ludzie na motocyklach. Z pewnością nikt z forum im nie zabraniał. Ani ewentualna przynależność klubowa, ani obecność na innym forum nie psują przyjemności z bycia tutaj. A jeśli ktoś dosiądzie RS-a i nie zaloguje się tu? No to co? Jego strata, mamy wolność w końcu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #18

  • Sajmon
  • Sajmon Avatar
Artek i tyle w temacie :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #19

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Panowie z tej wynika tylko bicie piany, będąc na forum nie mamy obowiązku wiązac się z klubem, uważam (będąc na obu forach), że każde ma inny charakter i w żadnym stopniu nie są dla siebie konkurencją a ewolucją bo nikt nie przesiada się z W/R - Stara na D/V - Stara tylko odwrotnie, poza tym porady techniczne są bezkonkurencyjne ... to tyle :++:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

konkurencja dla naszego forum :) 10 lata 6 miesiąc ago #20

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
majkelpl napisał:
PSZEMAS napisał:
Skygge a gdzie Ty tam konkurencje widzisz ? B)

i tez kazda nowa osoba jest potencjalnym kandydatem na membera Klubu a

Majki przyjacielu, a skąd Ci takie rzeczy przyszły do głowy?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena